18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
józekdeluxe 2017-08-05, 14:15 11
Patologia na zdjęciach, patologia w komentarzach. Wszystko się zgadza. Polska mieszkam w Polsce mieszkam tu tu tu...
Zgłoś
Avatar
Zadi_ 2017-08-05, 14:57 4
Jaki kurwa chlew. Rozumiem, wypić, pobawić się, ale kurwa śmieci pod siebie rzucać i potem się w tym tarzać? Trzoda.
Zgłoś
Avatar
Bejker 2017-08-05, 15:24 2
Raj dla zbieraczy puszek i butelek
Zgłoś
Avatar
N................y 2017-08-05, 16:04 7
krzyks napisał/a:

Zaraz się dowiesz


Poprosisz prawdziwego moderatora żeby mu dojebał ?
Zgłoś
Avatar
szatan_ns 2017-08-05, 16:20 3
tylko kurwa owsiaka brak....
Zgłoś
Avatar
p................a 2017-08-05, 16:57 3
Dałem 20 specjalnie żeby szeroka publiczność zobaczyła kłótnie dwóch ograniczonych osobników
Zgłoś
Avatar
Qunda 2017-08-05, 17:10 2
pietras_ja napisał/a:

Dałem 20 specjalnie żeby szeroka publiczność zobaczyła kłótnie dwóch ograniczonych osobników


Nie jestem ograniczony, on jest Modem.
Zgłoś
Avatar
coziro 2017-08-05, 17:23 2
Kurwa mać, festiwal jakich wiele i po chuj jakaś afera o śmieci czy o to że ktoś zarobił w pysk bo miał za dużo w dupie?! Na innych imprezach tego kalibru jest DOKŁADNIE to samo, nie jeden plener zaliczyłem i nie ma bata żeby obyło się bez takich sytuacji. A komentarze typu trzoda chlew itp to polecam załadować sobie między pulasy i w poszukiwaniu kultury zapraszam do teatru, filharmonii i muzeum.
Pozdro dla normalnych
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-08-05, 19:01 3
Qunda napisał/a:


Nie jestem ograniczony, on jest Modem.



Jesteś ograniczony, bo ja modem nie jestem. Wejdź kurwa w listę modów i przestań pierdolić. Jeśli nie potrafisz tego zrobić, to potwierdzasz swoje ograniczenie umysłowe. Jeśli ci się uda, to kurwa przeproś ładnie.
Zgłoś
Avatar
d................a 2017-08-05, 19:07 1
To na woodzie mają plażę?
Zgłoś
Avatar
POW667 2017-08-05, 19:27 2
Huehue, a później tacy się śmieją z Woodstocku, że tam brudasy (te dosłowne) jeżdżą
Zgłoś
Avatar
wszystkozajete1234 2017-08-05, 19:34 3

Sposób na: "chcę puścić bąka, ale nie jestem pewna czy nie będzie z kleksem".
Zgłoś
Avatar
InnyName 2017-08-05, 19:52 4
Połowa z nich pewnie nabija się z ludzi z woodstocku
Zgłoś
Avatar
Qunda 2017-08-05, 20:29 3
krzyks napisał/a:



Jesteś ograniczony, bo ja modem nie jestem. Wejdź kurwa w listę modów i przestań pierdolić. Jeśli nie potrafisz tego zrobić, to potwierdzasz swoje ograniczenie umysłowe. Jeśli ci się uda, to kurwa przeproś ładnie.



to kurwa przeproś ładnie.
Chyba ci sie cos pojebało, nie jestes modem, a mam tak robic jak bys był. To ile jest W za słowo wypierdalaj, dowiedziałeś się juz?
ile lasek i komu zes opierdolił za zmiane koloru w niku?! Do czego ty mnie tu nakłaniasz, to poważna strona gimbusie. idz sie rozplacz mamie, acha, stefanowi i sławkowi że rujnuja ci posadena sadolu.
Zgłoś
Avatar
GeoXL 2017-08-05, 21:13 3
Qunda napisał/a:



to kurwa przeproś ładnie.
Chyba ci sie cos pojebało, nie jestes modem, a mam tak robic jak bys był. To ile jest W za słowo wypierdalaj, dowiedziałeś się juz?
ile lasek i komu zes opierdolił za zmiane koloru w niku?! Do czego ty mnie tu nakłaniasz, to poważna strona gimbusie. idz sie rozplacz mamie, acha, stefanowi i sławkowi że rujnuja ci posadena sadolu.



Czy ty się nie za bardzo w rolę wczułeś?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie