18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
bercisko 2024-07-10, 19:24 8
"Za rzeczy zaginione i martwych kacapów przewoźmik nie odpowiada"
Zgłoś
Avatar
KremufkowyPotwor 2024-07-10, 19:25 35
Ja pierdole bez kamizelek na takim złomie, nie żal mi nikogo kto tam zdechł, na własne życzenie to się chwali
Zgłoś
Avatar
NitroCarbon 2024-07-10, 19:33 1
KremufkowyPotwor napisał/a:

Ja pierdole bez kamizelek na takim złomie, nie żal mi nikogo kto tam zdechł, na własne życzenie to się chwali



Chyba niestety nikt nie zdechl. Za blisko od brzegu bylo.
Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2024-07-10, 20:02 2
NitroCarbon napisał/a:

Chyba niestety nikt nie zdechl. Za blisko od brzegu bylo.



To jest wg Cb blisko brzegu? Przecież nawet Gear Bryls nie dałby rady do brzegu przy takich falach dopłynąć.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-07-10, 20:06 6
Pytajcie SMC, spokojnie miał z 8 takich przygód, 3 na środku oceanu i wpław wrócił, 2 z rekinami się ganiał i 3 go doholowali lotniskowcem
Zgłoś
Avatar
Haw_haw 2024-07-10, 20:09 1
Ja pierdole, ten filmik dałoby się skrócić do ostatnich 10-15 sekund.
Zgłoś
TytanowyRosomak napisał/a:

To jest wg Cb blisko brzegu? Przecież nawet Gear Bryls nie dałby rady do brzegu przy takich falach dopłynąć.



To znaczy że chujowy pływak. W formozie zrzucają 1,5 mili morskiej od brzegu z pełnym oposazeniem i jakoś dopływają do brzegu, a dodam że Bałtyk jest bardzo niebezpiecznym morzem ze względu na małe zasolenie.
Zgłoś
Avatar
FixMix42 2024-07-10, 20:41
No nie lat time bo dopłynom do brzegu chyba że ich rekiny zeżrą
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-11, 0:40 3
turor napisał/a:

Pytajcie SMC, spokojnie miał z 8 takich przygód, 3 na środku oceanu i wpław wrócił, 2 z rekinami się ganiał i 3 go doholowali lotniskowcem



A wracając wpław, po drodze 4 walenie wyruchał. Czego to gość nie robił i czego nie miał.
Zgłoś
Avatar
P................c 2024-07-11, 12:47
turor napisał/a:

Pytajcie SMC, spokojnie miał z 8 takich przygód, 3 na środku oceanu i wpław wrócił, 2 z rekinami się ganiał i 3 go doholowali lotniskowcem



Na brzegu czekały 3 z jego partnerek 12/10
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2024-07-11, 14:55
TytanowyRosomak napisał/a:

To jest wg Cb blisko brzegu? Przecież nawet Gear Bryls nie dałby rady do brzegu przy takich falach dopłynąć.



właśnie przy takich falach to do brzegu by bardzo szybko przypłynęli
bardziej mnie zastanawia jak przekonali sternika, żeby w takie fale z nimi popłynął
Zgłoś
Avatar
Kingaewa94 2024-07-21, 6:40
KremufkowyPotwor napisał/a:

Ja pierdole bez kamizelek na takim złomie, nie żal mi nikogo kto tam zdechł, na własne życzenie to się chwali


Jak jadę do rodziny partnera ze świętokrzyskiego to co drugi bus wygląda gorzej🤭 ja panikarą jestem ale ostatnio jak wysiadaliśmy z takiego busa z synkiem kierowca się nas zapytał czy nie baliśmy się jechać Tym właśnie busem z dzieckiem ...fajnie tylko że jak nam bilety sprzedawał godzinę wcześniej nie zadał tego pytania na widok dziecka mi słabo się zrobiło a mój chłop do niego Panie 25 lat tu mieszkałem jedyne czym nie bał bym się tu jechać z małym dzieckiem to Pociągiem ale on tu nie dojeżdża
Zgłoś