18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wałbrzyskie kazanie
G................l • 2010-11-30, 23:34
Tak w praktyce realizuję się rozdział kościoła od państwa.
Teraz wiesz na kogo masz głosować.
Zgłoś
Avatar
Rasael 2010-12-02, 12:54 1
Po pierwsze: JP II kazał oddzielić Kościół od polityki. Tak więc ten pajac oficjalnie podtarł się nakazami głowy Kościoła. Po drugie: nie znacie gościa, a więc nie macie prawa uważać go za dupka. Co najwyżej za idiotę. Ja osobiście coś o nim wiem, i mogę stwierdzić: to śmierdząca kupa zakłamanego gnoju! Chcecie dowodu? Przejdźcie się na plebanię i pooglądajcie sobie ile zdjęć, obrazów, haftów i innych tego typu dupereli z jego podobizną tam wisi. Za czasów kiedy jeszcze byłem na tyle tępy aby tam chodzić było ich koło piętnastu tylko w jednej salce. Dodam tylko że wisiał w tym pomieszczeniu jeszcze tylko jeden krucyfiks i święty obrazek, co powinno nieco nakreślić obraz ego tego dupka (opinia własna, jak się nie zgadzasz to nie marudź). Jak się cieszę że zdążyłem otworzyć oczy zanim zmarnowałem resztę życia przez ten szajs. :/
Zgłoś
Avatar
Polejminatychmiast 2010-12-02, 15:01 1
i po co chodzić do kościoła, żeby słuchac pierdolenia takiego patafiana? trzeba być zdrowo jebniętą osobą, żeby wykonywać rozkazy jakiegoś klechy, który dostaje hajs za takie pierdolenie.... Idz pan w huj
Zgłoś
Avatar
yoshi 2010-12-02, 18:04
kocham swoje miasto.
Zgłoś
Avatar
cjo 2010-12-03, 2:16
Akcja rozpoczyna się w 6:26... ;x
Zgłoś
Avatar
hardfall 2010-12-03, 13:15 1
dlatego nie chodze do kosciola heh ...
Zgłoś
Avatar
marna 2010-12-03, 13:18 1
hardfall, z Wałbrzycha jesteś rozumiem?
ale tam jest chyba więcej kościołów niż ten..
Zgłoś
Avatar
hardfall 2010-12-03, 13:23
~marnotrawna ;
1 primo nie
2 primo jak ksiadz gwalci za granica to w poslce nie? (albo i na odwrot ....)
3 primo posiadam 6'th sense i mnie odbilo od kosciola jakies 5/4 lat temu
4 primo lepszego wyjasnienia dla ciebie nie znalazlem moze te pojmiesz
Zgłoś
Avatar
xson 2010-12-04, 16:49
Dajcie spokój, ten ksiądz tylko mówi na kogo warto zagłosować. To tylko przypadek ze wszystkie babcie mają takie samo zdanie i od razu po mszy idą zagłosować na Kruczkowskiego xD!
Zgłoś