18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
siwysiwers 2023-02-14, 13:38
Zajebista restauracja, można zarezerwować stolik na dziś?
Zgłoś
Avatar
dontdonut 2023-02-14, 13:40
dzisiaj walentynki a ja sam chciałbym aby jakiś chłopiec mnie tak traktował
Zgłoś
Avatar
BigBillyFock 2023-02-14, 14:17 1
Jebane ruskie ścierwo... Koleś też jakiś pojebany
Zgłoś
Avatar
biegu86 2023-02-14, 14:22
Widać, że naczyń nie pozmywała i się zdenerwował.
Zgłoś
Avatar
Andre1945 2023-02-14, 14:28
Po sprawdzeniu - nagranie prawdziwe, jakiś patostreamer z Saratowa. Tłumaczył, że tylko udawał, żeby zebrać wyświetlenia, a jego baba ''wykrzykiwała antyrosyjskie hasła''.

saratov.kp.ru/daily/27464/4720431/
Zgłoś
Avatar
postpost 2023-02-14, 14:37
Widać że się kochają. Pocałowali się.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2023-02-14, 14:37
Zgłoś
Avatar
outline 2023-02-14, 14:44 1
manos napisał/a:

Zaciągnij się do milicji albo jakiejś bojówki kibicowskiej, będziesz sobie napierdalać kobiety do woli.



Podrzuć szmaciarzu jakiś przykład gdzie tak robią, daj chociaż ze dwa filmiki u nas to chętnie tam wstąpię. A jeśli nie masz to zamknij ryj zlewaczała flegmo, co to w wielce opresyjnym reżimowym państwie żyjesz
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2023-02-14, 15:19
dontdonut napisał/a:

dzisiaj walentynki a ja sam chciałbym aby jakiś chłopiec mnie tak traktował



Zaczep "Leatherface" widać, że mocno prawilny typ, który nienawidzi kobiet (incel po angielsku a po naszemu "piwniczniak") na pewno będzie Cię mocno tulil tak jak jego dupkę tuli ksiądz kanonik z miejscowości B.
Jazda po błotku murowana cały rok
Zgłoś
Avatar
danielxc717 2023-02-14, 15:31
outline napisał/a:

Podrzuć szmaciarzu jakiś przykład gdzie tak robią, daj chociaż ze dwa filmiki u nas to chętnie tam wstąpię. A jeśli nie masz to zamknij ryj zlewaczała flegmo, co to w wielce opresyjnym reżimowym państwie żyjesz



W co którymś komisariacie tak robią i widzę że mało wiesz... A bojówka? W, Warszawie legii były koksiki co lubiły napierdalac kobiety. Wielcy faceci z małymi peniskami co wyzywali się po przegranej ustawce jak dostali wypierdol od Śląska albo od Lechii. Stare, czasy ale kobiety od niech obrywaly. Pewnie nic się nie zmieniło
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2023-02-14, 15:33
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Zaczep "Leatherface" widać, że mocno prawilny typ, który nienawidzi kobiet (incel po angielsku a po naszemu "piwniczniak") na pewno będzie Cię mocno tulil tak jak jego dupkę tuli ksiądz kanonik z miejscowości B.
Jazda po błotku murowana cały rok



No już już. Przestała sraczka lecieć? To podetrzyj gębę i przestań mierzyć innych swoją miarą.

Nic nie porazdzę że część tutejszych imbecyli nie zna definicji prawdziwej wartościowej kobiety i nie potrafi jej odróżnić od byle dziury. Widocznie nigdy takiej nie poznaliście. O lie w ogóle z jakąś mieliście styczność, nie licząc tych do których walicie konia przed monitorem
Zgłoś
Avatar
Alertwawo 2023-02-14, 15:52 1
Mój pradziad powtarzał że jak baby raz w miesiącu się nie pierdolnie w łeb to chora chodzi. Dziadek trzymał się tej tradycji tatuś i ja nasze baby chodzą jak w zegarku.
Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2023-02-14, 16:23 1
Co ten Szyc odpierdala
Zgłoś
Avatar
CrystalFairy 2023-02-14, 16:32
Ja myślałem, że chory autor funduje nam powtórkę w slowmotion a to była druga runda
Zgłoś
Avatar
trytodie 2023-02-14, 17:09
No dobra uderzył, śle to tylko świadczy o miłości. To łobuz , tak ją okazuje
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie