18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Wałęsa, Kwasniewski i Duda
krzywycfx • 2015-12-14, 22:48
Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski i Andrzej Duda mieli wypadek. Trafili do nieba. Na złotym tronie siedzi Bóg i mówi:
– Powiedzcie mi coś o sobie. Jakie są wasze poglądy? Co myślicie o ludziach? Co jest dla nich najważniejsze? Co sprawia, że powinienem pozwolić wam tu zostać? Lechu, co myślisz?
– Myślę, że najważniejsza jest wolność i solidarność. Ludzie muszą być z jednej strony wolni, żeby móc o sobie decydować, z drugiej strony solidarni, żeby nie zatracić wspólnoty i człowieczeństwa.
– Bardzo mądre słowa. Pozwalam ci zostać u mojego boku. A ty, Aleksandrze, co powiesz?
– Myślę, że najważniejsza jest demokracja i szacunek. Demokracja pozwala społeczeństwu sprawować władzę i podejmować decyzje, wzajemny szacunek sprawia natomiast, że nawet poglądy mniejszości nie są w społeczeństwie dyskryminowane.
– Tak, to bardzo ważne. Tobie również pozwalam zostać u mojego boku. A ty, Andrzeju, co myślisz?

– Myślę, że siedzisz na Jarka miejscu.
Zgłoś
Avatar
AaronSzechter 2015-12-14, 23:00 25
że wałęsa i kwach mieli wypadek uwierzę zwłaszcza jak kwach prowadził a wałęsa dostał mapę drogi
Zgłoś
Avatar
i.m.p. 2015-12-14, 23:00 168
Akurat do obecnego prezydenta trudno się doczepić. A Kwachu jako piewca demokracji, i TW Bolek jako orędownik wolności i solidarności to jakiś wyższy poziom abstrakcji jak dla mnie.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2015-12-14, 23:02 39
slabiutkie... nie dosc ,ze glupie to autor jeszcze debil
Zgłoś
Avatar
saves 2015-12-14, 23:04 32
Był z nimi jeszcze Bronek. Ale Bóg stał, bo mu ktoś tron zajebał.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2015-12-14, 23:18 5
Bolek i "Ludzie muszą być z jednej strony wolni, żeby móc o sobie decydować"? Ten sam typ, który przehandlował Polskę? A Olek to by odpowiedział, że najważniejsza jest wódka, a jak nie ma to chociaż piwo byle mocne.
Zgłoś
Avatar
krzywycfx 2015-12-14, 23:19 14
Dzisiaj napisał/a:

slabiutkie... nie dosc ,ze glupie to autor jeszcze debil



To prawda PiS-owski pachołku ,że płaca Ci tylko 0,001 gr za każdy trollowy post...???
Zgłoś
Avatar
remi1982 2015-12-14, 23:20 4
saves napisał/a:

Był z nimi jeszcze Bronek. Ale Bóg stał, bo mu ktoś tron zajebał.



Raczej ktoś mu tron buciorami ujebał
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2015-12-15, 0:16 30
krzywycfx napisał/a:



To prawda PiS-owski pachołku ,że płaca Ci tylko 0,001 gr za każdy trollowy post...???

Tak kurwa PiS płaci za komentarze na sadolu.
Zgłoś
Avatar
czarnykun 2015-12-15, 1:50 3
Ja pierdole a Ci znowu będą tu obrady odpierdalać... ja tam się uśmiałem.
Zgłoś
Avatar
krzywycfx 2015-12-15, 2:04 4
Cyrk napisał/a:

Tak kurwa PiS płaci za komentarze na sadolu.



Nawet na Fan page "Pani domu" i "Magdy Gessler" ale pewnie po skończonym gimnazjum i po pieszej pracy w Biedronce cały czas wyjadę ci się ,że oszustwo na 45gr na pasztecie w biedrze to był szczyt wyrafowania i przebiegłości..
Zgłoś
Avatar
R................o 2015-12-15, 6:28 17
i.m.p. napisał/a:

Akurat do obecnego prezydenta trudno się doczepić. A Kwachu jako piewca demokracji, i TW Bolek jako orędownik wolności i solidarności to jakiś wyższy poziom abstrakcji jak dla mnie.



Akurat do obecnego prezydenta trudno się doczepić...no jeśli prezydent ma pełnić funkcję pachołka Prezesa to rzeczywiście nie ma
Zgłoś
Avatar
Sfidt 2015-12-15, 7:15 5
Ricalito napisał/a:



Akurat do obecnego prezydenta trudno się doczepić...no jeśli prezydent ma pełnić funkcję pachołka Prezesa to rzeczywiście nie ma



Do tego mąż żydówy dzielnie podtrzymuje tradycje poprzedników, a w szczególności tego małego z Wawelu - organizuje obchody chanuki w Pałacu Prezydenckim i wypowiada się negatywnie o nacjonalizmie z marszu przyrównując go do szowinizmu i ksenofobii.
Zamiana flag unijnych na polskie tylko po to żeby zaraz wisiały tam flagi USA czy Izraela to chuj nie interes...
Zgłoś
Avatar
madufo 2015-12-15, 9:28 3
Tam powinien być na końcu Petru - on jest kurwa wszędzie.
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2015-12-15, 10:36 3
Pro po/swetrowe kurwy chcą w Polsce zrobić majdan. Jak będziecie brać marne grosze za te posty to spojrzcie co sie dizeje na zachodzie ukrainy
Zgłoś