18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Sefir 2011-07-03, 23:38
i to sie niezle piora kurczaczki szczerze przyznam ze tak agresywnych babek dawno nie widzialem ;D
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-07-03, 23:50 2
Ta czarna konkretnie napierdala, dziewucha na ustawki jak nic.
Zgłoś
Avatar
kikoks 2011-07-03, 23:52 1
ehh.. takie ładne.. Mogłyby zostać przyjaciółkami i robić inne rzeczy a nie wszczynać pseudo bójki.
Zgłoś
Avatar
N................k 2011-07-03, 23:56 19
Co za świat. Kolesie zamiast rozdzielić, to nagrywają i się śmieją.
Aż mi wstyd za te małpy...
Zgłoś
Avatar
DinAlt 2011-07-04, 0:05 1
Niektórzy płacą, żeby to oglądać, a wystarczy wejść na Sadistica... (no, może tylko kisiel można było dodać)
Zgłoś
Avatar
Powell 2011-07-04, 0:13
Napierdalaj blondynę!!!
Zgłoś
Avatar
Stew 2011-07-04, 0:45
Koleś zadziałał jak płachta na byka. Chciał dobrze, ale czarna tylko wigoru dostała ;D

Btw. czarna ładnie napierdala.
Zgłoś
Avatar
Teodorr 2011-07-04, 2:01 4
Kiedyś przyznam najebana do zarwania (na przypał) poszłam sama do centrum, bo odprowadzałam znajomych. To było jakieś święto tutejsze. Panienka do mnie sapnęła, musiałam jej odburknąć, bo się na mnie rzuciła. Chwilkę się poszarpałyśmy i jak ją tylko zglebowałam, to siadłam na nią i ją też tak napierdalałam po pysku, aż mnie z niej nie ściągnęli. Ją to wlekli po chodniku, ale tak to jest jak się nie ma hamulca po alko Wstydźcie się za kolesia, jej faceta, bo jak tylko się podniosłam, to dostałam z zamachu bombę w skroń, po tym jak dostałam drugą, jak chciałam chyba jemu najebać, padłam jak kawka...
Wstyd jak chuj. Zamiast ją ode mnie odciągnąć to chyba liczył, że ja dostanę

W sumie to ona była trochę większa ode mnie.
Zgłoś
Avatar
mario-s3 2011-07-04, 2:44 2
Głupie jak but.
Ale i tak bym ruchał
Zgłoś
Avatar
kwiatych 2011-07-04, 3:12 4
wiedźmo naprawdę niema się czym chwalić...
Zgłoś
Avatar
ziuny 2011-07-04, 8:01 2
ta blondyna to siora Najmana?
Zgłoś
Avatar
cropp1 2011-07-04, 9:43
zawziete suki
Zgłoś
Avatar
Sessvisto 2011-07-04, 9:56 42
wiedźma napisał/a:

Kiedyś przyznam najebana do zarwania (na przypał) poszłam sama do centrum, bo odprowadzałam znajomych. To było jakieś święto tutejsze. Panienka do mnie sapnęła, musiałam jej odburknąć, bo się na mnie rzuciła. Chwilkę się poszarpałyśmy i jak ją tylko zglebowałam, to siadłam na nią i ją też tak napierdalałam po pysku, aż mnie z niej nie ściągnęli. Ją to wlekli po chodniku, ale tak to jest jak się nie ma hamulca po alko Wstydźcie się za kolesia, jej faceta, bo jak tylko się podniosłam, to dostałam z zamachu bombę w skroń, po tym jak dostałam drugą, jak chciałam chyba jemu najebać, padłam jak kawka...
Wstyd jak chuj. Zamiast ją ode mnie odciągnąć to chyba liczył, że ja dostanę

W sumie to ona była trochę większa ode mnie.



masz piwo za dostanie w pusty leb
Zgłoś
Avatar
kamikadze51293 2011-07-04, 10:09 1
zajebista czarnula
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie