18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
🔥 Trzeba się szanować - teraz popularne
Avatar
CoffeeMonster1488 Dzisiaj 20:21
Pawel0991 napisał/a:

Inteligencją nie błyszczysz , więc powiem ci dlaczego taką spierdoliną umysłową jesteś. Widzisz jak twoja mama w ciąży była, to twój stary musiał ci chujem w łeb zapierdolić. strasznie od ciebie jedzie szczochem to nie będę cię ostrzej jechał chujku.



Może i nie błyszczę intelektem za to nie jestem pryszczatą kurwą w piwnicy oburzył mnie wątek w którym wspominasz jak "punki" obskakiwały jedynie wpierdol widzę że masz wielkie pojęcie o subkulturach dorastałem w latach 90 będąc do dziś skinheadem i pierdolisz głupoty jeździło się razem na koncerty bawiąc się i pijąc...powielasz jedynie pierdoły na temat tych subkultur owszem prali się ale nie chodziło o to kto był punkiem a kto skinem chodziło o ideały bo niektórzy mieli spierdolone głowy i to tylko i wyłącznie dlatego prali się między sobą chciałem Cię tylko uświadomić choć uważam że i tak to pewnie będzie czas stracony
Zgłoś
Avatar
Pawel0991 Dzisiaj 21:05
CoffeeMonster1488 napisał/a:

Może i nie błyszczę intelektem za to nie jestem pryszczatą kurwą w piwnicy oburzył mnie wątek w którym wspominasz jak "punki" obskakiwały jedynie wpierdol widzę że masz wielkie pojęcie o subkulturach dorastałem w latach 90 będąc do dziś skinheadem i pierdolisz głupoty jeździło się razem na koncerty bawiąc się i pijąc...powielasz jedynie pierdoły na temat tych subkultur owszem prali się ale nie chodziło o to kto był punkiem a kto skinem chodziło o ideały bo niektórzy mieli spierdolone głowy i to tylko i wyłącznie dlatego prali się między sobą chciałem Cię tylko uświadomić choć uważam że i tak to pewnie będzie czas stracony



Urodzony 8 marca 1998 TY dorastałeś w latach 90? pryszczata kurwa ? do kogo to szczochu było? jesteś głupi czy tylko nie dopierdolony? Ja urodziłem się 1970 mogłem spokojnie twoją matkę dymać.
Zgłoś