18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Brazylia podjęła drastyczne środki i postanowiła walczyć z koronawirusem poprzez modlitwę

Podpis pod tym filmem na Facebooku: "koronawirus wybrał sobie złe miejsce, ponieważ nasz kraj (Brazylia) jest chroniony przez Jezusa Chrystusa"
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2020-04-17, 11:42 2
To wyglada jak napad kazdy rece do gory tylko podklad muzyczny jest zmieniony
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2020-04-17, 12:07 2
Niech to katolickie pokolenie już zdechnie
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2020-04-17, 12:43 3
Vrog napisał/a:

Uuuu obrazilem wierzącego. Jesteś typowym wierzącym. Akurat tysiąc lat temu wiedzieli co to jest atom. Jesteś tak zacofany jak 2000 tysiące lat temu. Bajeczki o Bogu to możesz sobie wierzyć ale i tak jesteś ślepym głupcem który nawet sobie nie potrafi uświadomić jak powstało życie.



Mnie ziutek obrazić nie jesteś w stanie, z mojej wypowiedzi nie wynika, czy jestem wierzący, ale rozumiem, że rzekomego związku mechaniki kwantowej z wiarą lub niewiarą w Boga przybliżyć nie jesteś w stanie, typowe. Kontynuując twoją retorykę (tak, żebyś może zrozumiał) ty jesteś zacofany jak 3000 lat temu, tylko zamiast oddawać cześć slońcu i bożkom oddajesz mechanice kwantowej, czy tam innemu konstruktowi, który ktoś ci przedstawił z przymiotnikiem "mądry" więc ujadasz jak pies pawłowa na rzeczy, których nie chciało ci się zgłębiać.
Zgłoś
Avatar
S................z 2020-04-17, 13:43 3
Vrog napisał/a:

Ale nie zmienia to faktu że religia to debilizm. Dla wierzący jest łatwiej zrozumieć że ktoś ( Bóg) ich stworzył. Myślisz że takie debile rozumieją mechanikę kwantową? Prawda jest taka że głupote łatwo przekazać i wcisnąć. Ci co wierzą w Boga mają słabą psychikę bo do nich nie dociera że po śmierci nic nie ma ale i inne przyczyny są że po prostu wierzą.



Ludwik Pasteur, Nikola Tesla...i inni. Nie zrozumieli by.
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2020-04-17, 15:03
Jaja dopiero będą jak się w Brazylii wirus cofnie...
Zgłoś
Avatar
kamil954 2020-04-17, 17:06 1
Tam naprawde za darmo sa prochy
Zgłoś
Avatar
Catchcart 2020-04-17, 17:12
Pentekostalizm=debilizm
Zgłoś
Avatar
htp 2020-04-17, 18:01 1
Są kraje, w których parlament organizuje modły o deszcz. Potrafią sobie też wybrać Jezusa za króla.
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2020-04-17, 18:01
Nie ma co się śmiać. Puki wiara i modlitwa wspomaga leczenie a nie je zastępuje.
Zgłoś
Avatar
coincrush 2020-04-17, 19:58 1

Kurde26 napisał/a:

Puki wiara i modlitwa



Pisze się póki - bo pókać. Np. do dżwi.
Zgłoś
Avatar
niegrzeczny87 2020-04-18, 7:23
To jest ich obiad
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2020-04-18, 14:23 2
Jedyne co będą z tego mieli to bolące kolana
Zgłoś
Avatar
AjentSmith 2020-04-18, 18:51 1
Miło że kamerzysta zawiesił oko na dwóch laskach
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-04-18, 20:42 2
Przecież w kurwilandii też tak walczą z wirusem
Zgłoś
Avatar
Piolho1987 2020-04-19, 9:51 1
ja pierdole..... i co ? pomogło ?

Prof._Kot_Budd napisał/a:

Mnie ziutek obrazić nie jesteś w stanie, z mojej wypowiedzi nie wynika, czy jestem wierzący, ale rozumiem, że rzekomego związku mechaniki kwantowej z wiarą lub niewiarą w Boga przybliżyć nie jesteś w stanie, typowe. Kontynuując twoją retorykę (tak, żebyś może zrozumiał) ty jesteś zacofany jak 3000 lat temu, tylko zamiast oddawać cześć slońcu i bożkom oddajesz mechanice kwantowej, czy tam innemu konstruktowi, który ktoś ci przedstawił z przymiotnikiem "mądry" więc ujadasz jak pies pawłowa na rzeczy, których nie chciało ci się zgłębiać.



kurwa, typie.....uczepiłeś się tej mechaniki kwantowej...... to tylko przykład idioto.
jesteś żywym potwierdzeniem tego jak działa umysł bogobojnego idioty...
Osoba wierząca wmawia sobie i innym to że 2020 lat temu jakiś nieznany typ chodził po wodzie, zmieniał wodę w winno, że jego ojciec stworzył płaską ziemie!!!!....skoro w to wierzysz, to wykaż dowody zamiast żucać się na kogoś żeby ci wykazał teorie kwantową, albo różnice miedzy nią a religią.... nie jesteś w stanie?? to zamknił łeb.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie