18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Wandal
~Angel • 2019-11-27, 09:01
Drugi raz już się nie dam nabrać.



Tu był PIERWSZY raz ;-)

2019-11-27, 09:05
W USA i Kandzie jest spoko, kupujesz broń, licencje i juz mozesz polować.

Do tego po lasach możesz biwakować, odławiac drobna zwierzyne i ryby.

2019-11-27, 12:29
poligon6 napisał/a:

W USA i Kandzie jest spoko, kupujesz broń, licencje i juz mozesz polować.
Do tego po lasach możesz biwakować, odławiac drobna zwierzyne i ryby.



Poza terenami rezerwatów. A te są całkiem spore. +regulacje lokalne/stanowe często gatunek w jednym stanie jest chroniony a w sąsiadującym już niekoniecznie.
Także tam nie jest FreeForAll

2019-11-27, 12:37
Pomiędzy filmikami jest zasadnicza różnica, za pierwszym razem byk próbował zapylić łanię, a za drugim razem spotkał przeciwnika, więc i reakcja mogła być tylko jedna.

2019-11-27, 12:50
himen1121 napisał/a:

Pomiędzy filmikami jest zasadnicza różnica, za pierwszym razem byk próbował zapylić łanię, a za drugim razem spotkał przeciwnika, więc i reakcja mogła być tylko jedna.



Byk powiadasz :lol:

2019-11-27, 13:06
~Angel napisał/a:

Byk powiadasz



Taki ten świat, mówią CI że jesteś byk, a w rzeczywistości zwykły jeleń co zachowuje się jak ciele.

2019-11-27, 13:45
polakwrocek napisał/a:

Poza terenami rezerwatów. A te są całkiem spore. +regulacje lokalne/stanowe często gatunek w jednym stanie jest chroniony a w sąsiadującym już niekoniecznie.
Także tam nie jest FreeForAll



Zgadza się ale nie musisz się zapisywac do jakiegos pie**olonego zwiazku mysliwych.

2019-11-27, 16:23
Samiec jelenia to też byk

Byk – samiec bydła, jeleniowatych (wyjątek: samiec sarny to rogacz lub kozioł) i innych parzystokopytnych.

2019-11-27, 18:58
Angel napisał/a:

Byk powiadasz



Ignorant

2019-11-27, 19:30
przeme13 napisał/a:

Samiec jelenia to też byk

Byk – samiec bydła, jeleniowatych (wyjątek: samiec sarny to rogacz lub kozioł) i innych parzystokopytnych.



O widzisz całe życie człowiek się uczy. Zwracam honor i przyznaję się tu do mojego błędu.

2019-12-03, 18:51
Angel napisał/a:

O widzisz całe życie człowiek się uczy. Zwracam honor i przyznaję się tu do mojego błędu.



Brakuje w tym skruchy, typu ale wypadniety anus ze mnie i tu dopiero...,, zwracam honor i inne pierdy...

Apropo pierwszego razu, strasznie mi się spodobał, wysłałem link do dwóch osób ale bali się zawartości widząc nazwe strony w linku...I nie otworzyli...zwykli użytkownicy internetow to cioty.