18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Warszawa i warszawiacy
hogg • 2013-12-28, 2:37


Gdzie jest tzw "warszawski" sposób jazdy, gdzie chamstwo i buractwo drogowe?
Gdzie korki, zajeżdżanie drogi i wulgarne gesty?
Gdzie są ci chamscy warszawiacy?

Spokojnie, niedługo wrócą

Jingle jars, jingle jars, jingle all the way






Zdjęcia z ulic, które są zazwyczaj o tej porze zakorkowane i zapchane na amen.
A tu jaka miła niespodzianka
W sumie jak co każde święta czy długi weekend.

Więc jakby ktoś chciał teraz przejeżdżać przez Warszawę by zakosztować chamstwa, buractwa i obejrzeć kmiotów to nie polecam, ale spokojnie, jak już wspomniałem najpóźniej po nowym roku wszystko wróci do normy
Zgłoś
Avatar
c................t 2013-12-28, 2:53
Huehue, taka prawda, chociaż pozostaje wciąż sporo (większość) 'warszawiaków', których rodziny od max 50 lat mieszkają w Warszawie i zostają tacy na święta, bo uważają się za rdzennych warszawioków (a reszta rodziny mieszka w Pćmiu Dolnym), huehue.
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-12-28, 3:05 15
To twoje wnioskowanie trochę zawodne.
Twierdzisz, że jest spokój na drogach bo wszystkie chamy co się podają za warszawiaków wyjechały na święta, a nie bierzesz pod uwagę tego, że rodowite warszawskie chamstwo właśnie je świąteczne śniadanie i nie ma potrzeby gdziekolwiek jeździć.
Zgłoś
Avatar
Dziki93 2013-12-28, 3:09 1
ja wracałem do Warszawy 26.12 trasą S8 ok godziny 20-21 to samochodów jechało w ch*j, albo i więcej niektórzy trzeźwi niektórzy nie ale, przy wlocie do warszawy korków nie było wszystko ładnie sprawnie tak więc w czasie kręcenia tego filmu większość siedziała pewnie za stołem
Zgłoś
Avatar
buczkog 2013-12-28, 3:11 1
Czym się pedzioch chwali że 1 raz (słownie jeden raz) na pomarańczowym przejechał?
Zgłoś
Avatar
c................t 2013-12-28, 3:13
Racja, że sporo pozostaję, ale co do ilości wsioków, to sporo wyjeżdża.

Swoją drogą jak drugiego dnia świąt przemierzałem miasto przecinając centrum całe to połowa osób jakie widziałem na drodze to były muslimy, mm widać, że ich sporo jest w Warszawie całkiem.
Zgłoś
Avatar
Dziki93 2013-12-28, 4:02
Aaa no faktycznie oni świąt nie obchodzą, ale i tak lepszy jest dziecko z gimnazjum które twardo twierdzi że jest ateistą i w boga nie wieży a na prezenty pod choinką czekał. . .
Zgłoś
Avatar
Kakushkin 2013-12-28, 4:17 2
Nadal nie rozumiem tego pierdolenia o choince i gimboateistach. U mnie nikt nie czyta biblii, nie śpiewamy kolęd, nikt nie idzie na pasterkę. U mnie w domu to tradycja, nie jakieś katolickie rytuały. Nie mam pojęcia po co spinać się po internetach na temat takich pierdołów, trzeba mieć naprawdę nudne życie. Pozdrawiam i życzę szampańskiej zabawy w sylwestra przy wyśmienitych trunkach marki Piccolo.
Zgłoś
Avatar
EwelinyStara 2013-12-28, 4:36
wyjechałeś o 5.30 rano i się mądrzysz.. jestem PEWIEN, że pochodzisz z Grójca albo dalej
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-28, 6:11 2
Ja nie kumam warszawskich słoików. Skoro i tak opuszczają swoje rodzinne strony, to dlaczego jadą do stolicy, gdzie jest MINIMALNIE mniejsza chujowizna niż w reszcie kraju, zamiast wyjechać za granicę, gdzie jest normalnie? Jaj brakuje, czy nie chciało się języków w szkole uczyć?
Zgłoś
Avatar
garota 2013-12-28, 8:22
Bardzo fajnie ale na chuj kręcić film o pustych ulicach? Ja nakręcę że w zimę nie ma śniegu i jest ładne słonko na niebie. Tylko po co.
Zgłoś
Avatar
quang-dat 2013-12-28, 9:20 8
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2013-12-28, 9:24
Cytat:

Gdzie jest tzw "warszawski" sposób jazdy, gdzie chamstwo i buractwo drogowe?
Gdzie korki, zajeżdżanie drogi i wulgarne gesty?
Gdzie są ci chamscy warszawiacy?

Pojechali do mamy na święta do jakiegoś Pcimia albo Sosnowca. Wszyscy wiedzą jaka jest różnica pomiędzy Warszawą, a warszawką...
Zgłoś
Avatar
Jason-X 2013-12-28, 10:11 1
Wszystkie słoiki pojechały do domu a rdzenni warszawiacy oprócz ciebie bidoku i kolesia z czarnego bmw pojechali do Zakopanego
Zgłoś
Avatar
D................d 2013-12-28, 12:14 1
Raz, że to bydło z podwarszawskich wiosek pojechało na swoje gospodarki a dwa to 25 grudnia w każdym większym mieście o taj godzinie takie pustki. Normalni ludzie jedzą śniadanie z rodziną i lecza kaca po pasterce (znam to z autopsji).
Puste ulice Warszawy robią wrażenie ale nie ma co się podniecać.

Na pohybel warszafskiemu bydłu!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie