18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2023-11-03, 21:29 10
Widzę przyszłość - zaraz przyjdzie 0dbytBiskupa pod swoim nowym nickiem i zacznie pierdolić, że wcale nie potrzeba nam bambusów itp.

No chyba, że w międzyczasie okaże się, że nożownikiem był "Czeczen" (baćko nasz...z lewymi papierami).
Zgłoś
Avatar
MarekJarek1 2023-11-03, 21:36 22
motylekwbrzuchu napisał/a:

Widzę przyszłość - zaraz przyjdzie 0dbytBiskupa pod swoim nowym nickiem i zacznie pierdolić, że wcale nie potrzeba nam bambusów itp.
No chyba, że w międzyczasie okaże się, że nożownikiem był "Czeczen" (baćko nasz...z lewymi papierami).



Jeśli tak to ujmie, to nawet będzie miał rację.
Mamy swoich przestępców. Nie musimy jeszcze sprowadzać.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-11-03, 21:46
Zdarzenie z przed miesiąca.
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2023-11-03, 21:59 6
ale przynajmniej bilet skasował
Zgłoś
Avatar
AndiZed 2023-11-03, 22:09 38
leonidkacap napisał/a:

ale przynajmniej bilet skasował



Bo wie, że czekałyby go większe konsekwencje prawne, niż ten atak przy użyciu noża...
Zgłoś
Avatar
BiałaCzekolada69 2023-11-03, 23:53 4
Napewno upainiec. Tak samo jak morderca Maurycego i Jaworek i Borys, a jak nie to chociaż jakieś upaińskie korzenie. ha tfu!
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-11-04, 0:07 2
Już niedługo u nas.

A, nie, czekaj... Pojebałem wątki.

motylekwbrzuchu napisał/a:

Widzę przyszłość - zaraz przyjdzie 0dbytBiskupa pod swoim nowym nickiem i zacznie pierdolić, że wcale nie potrzeba nam bambusów itp.
No chyba, że w międzyczasie okaże się, że nożownikiem był "Czeczen" (baćko nasz...z lewymi papierami).


Chciałem pierdolić, że zaraz ktoś napisze, że Ukrainiec ale się spóźniłem bo już napisał.

BiałaCzekolada69 napisał/a:

Napewno upainiec. Tak samo jak morderca Maurycego i Jaworek i Borys, a jak nie to chociaż jakieś upaińskie korzenie. ha tfu!


Ha tfu, kolego! Podoba mi się to wasze nowe, narodowe pozdrowienie. Aż się ręka sama unosi do rzymskiego salutu.
Zgłoś
Avatar
willoo 2023-11-04, 0:54 24
z mordy widać, że jakiś ukr
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-11-04, 6:17 3
Ciekawi mnie o co poszło.

erutlev napisał/a:


Ha tfu, kolego! Podoba mi się to wasze nowe, narodowe pozdrowienie. Aż się ręka sama unosi do rzymskiego salutu.



Napisałbym, żebyś ... "załatwił sobie wizę do stanów", ale za to tutaj lecą bany z niezzrozumiałych powodów.
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2023-11-04, 6:28 3
willoo napisał/a:

z mordy widać, że jakiś ukr



BiałaCzekolada69 napisał/a:

Napewno upainiec. Tak samo jak morderca Maurycego i Jaworek i Borys, a jak nie to chociaż jakieś upaińskie korzenie. ha tfu!



Wrócę i się będę kurwa głośno tutaj śmiał jak się okaże że to nasz, krajowy, rodowity Sebastian…
Zgłoś
Avatar
gshock 2023-11-04, 8:11 6
Idealny przykład frajerstwa, w kilku z nożem na jednego. Aby zdechł jebany śmieć
Zgłoś
Avatar
Dzik5150 2023-11-04, 11:13
Zwykły bezmózg pójdzie siedzieć na parę lat to będzie miał czas by przemyśleć swoje życie,nie koniecznie zmądrzeje i wyciągnie wnioski ale szansę jakieś są
Zgłoś
Avatar
kreska90 2023-11-04, 11:53
Jeszcze go nie złapali?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-11-04, 12:22 1
kreska90 napisał/a:

Jeszcze go nie złapali?



Siedzą w lasach i bawią się w Rambo z Borysem
Dostanie złagodzenie wyroku za to, że skasował bilet w autobanie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie