18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
kam332 2014-03-01, 0:00
w warszawie światło pomarańczowe jest jak zielone, a wczesne czerwone jak pomarańczowe, nie nowość.

______________

9. "To jest sadistic, tu można wyzywać, nie szanować i mieszać ludzi z błotem" - a właśnie, że nie, SADYZDM TO NIE JEST BRAK SZACUNKU, KULTURY I ELEMENTARNEJ WIEDZY ORTOGRAFICZNEJ, a z tym niektórzy lubią sobie ten portal utożsamiać.
Zgłoś
Avatar
dr_evil 2014-03-01, 0:01 7

______________

Ruchać, Jebać - nic się nie bać...
Zgłoś
Avatar
protos 2014-03-01, 0:14 4
A kto jeździ tymi dostawczakami po wawie ? Wiadomo kto przyjezdni akwizytorzy z wiosek się najechało tego patałajstwa i się warszawiaki wielkie zrobiły z towarzystwa
Zgłoś
Avatar
Rysiek86 2014-03-01, 0:16
Co to kurwa był za manewr ?
Zgłoś
Avatar
enzoparis 2014-03-01, 0:22 6
kurier jechał puławską w strone centrum i chciał zawinąć a że tam zawinąć da się dopiero za jakies 3 km wpad na taki genialny pomysł. Jedno jest pewne jego manewr był pierdyliard razy bezpieczniejszy od tych dwóch debili z "zielonkawego"...
Zgłoś
Avatar
norbertus20 2014-03-01, 0:27 1
Jechałem dziś 200 km do domu, cała drogę zastanawiałem się czy aby na pewno wszystko zgodnie z przepisami robię, bo pewnie zaraz jakiś patafian z kamerką wrzuci moje poczynania na sadola i będzie blamaż - true story.
Zgłoś
Avatar
f................r 2014-03-01, 0:34
@up, ale dużo, musisz być takim doświadczonym kierowcą porywając się na takie przejazdy!
Zgłoś
Avatar
dadek69 2014-03-01, 0:56
co z tego, jak każdy z tych kierowców do warszawy przyjechał z jakiegoś wypizdówka, ofc nie ubliżając nikomu.
Zgłoś
Avatar
gadom 2014-03-01, 1:01 10
Zgłoś
Avatar
Kaciaj 2014-03-01, 1:16 1
Blezzer napisał/a:

Nie widziałem jeszcze żadnego samochodu z literką W na początku blach, który by nie jeździł jak kierowany przez ćwierćmózga.



Bo u siebie widujesz samych znajomych co mają służbowe auta na W albo w leasingu

artiee napisał/a:

Zaraz się zleci banda debili i wieśniaków pucujących się że są ze stolycy i są kozakami. Będzie wojna , Lubię to



wyczuwam ból dupy. Czyżbyś nie dostał pracy w Warszawie i jako jeden z nielicznych gnijesz dalej na wiosce ? Bo sądząc po Twoim zachowaniu, wątpię żebyś mieszkał w Białymstoku.
Zgłoś
Avatar
damian212 2014-03-01, 1:53
Ten pierwszy no to akurat przejechał na pomarańczowym i ciężko jest określić czy nie jechał zbyt szybko, żeby przyhamować, natomiast ford i nastepny to juz czerwone swiatelko i wyhamować jak najbardziej powinni...
Pierwszego nie ma sie co czepiać bo każdy z Was by tak zrobił...
Zgłoś
Avatar
zyleczka 2014-03-01, 3:29
saab 95 extra samochody polecam
Zgłoś
Avatar
mat88 2014-03-01, 6:48
gadom napisał/a:

Obrazek



Domyślam się że "warszafiak"? Włącza sobie filmik jeszcze raz i sprawdz rejestracje. Muszę Cię zmartwić ale w każdym przypadku W na przodzie.

Co do filmiku autorowi udało się nagrać naprawdę niezłe combo
Zgłoś
Avatar
Promek 2014-03-01, 9:26
A potem jak takich zatrzymujemy to:

Panie wladzo ja tak 1 raz tylko, nigdy tak nie jezdze!

A moze 200 zl i 3 punkty a nie 300 zl i 5 punktow?
Zgłoś
Avatar
T3rror 2014-03-01, 9:28
W Warszawie takie światło nazywa się ciemnopomarańczowym i jak widać można jechać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie