18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
Dża 2014-03-01, 10:02
To się nazywa kombos!
Zgłoś
Avatar
ginmaszkaro 2014-03-01, 10:03 2
Niestety ale to miasto zmusza ludzi do takiego zachowania. Pierwszy ok, drugi na ciemnopomarańczowym, a ostatni pojechał po bandzie z tym czerwonym i powinien się cieszyć, że nie ma sezonu moto, bo mógłby się zdziwić. Napisałem miasto, bo chyba nigdzie indziej w Polsce nie ma takich korków i gdyby wszyscy stawali na pomarańczowym, to dopiero byłaby jazda. Nawet policja przymyka oko na pomarańczowe, bo wie jak tu się jeździ.
btw. nie wiem czy wiecie, ale od jakiegoś czasu używają monitoringu miejskiego do łapania kierowców na czerwonym świetle i innych wykroczeniach na skrzyżowaniach (szczególnie w śródmieściu). Powiedział mi o tym policjant, żebym zachował mandat przez kilka miesięcy (zawracania na lewoskręcie), bo być może przyjdzie mi drugi pocztą i żebym nie musiał płacić dwa razy za to samo.
Zgłoś
Avatar
Mateuszeek 2014-03-01, 10:31 1
No ci trzej to przegięli, ale kurde ludzie. Nie możemy czepiać się kuriera, skoro zamawiamy priorytetami
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-03-01, 10:59
Warszawscy kierowcy są znani w całej Polsce ze swojej ruskości. 123 lata zaborów całkiem ich upodobniły do dziczy ze wschodu.
Zgłoś
Avatar
T-Will 2014-03-01, 11:10
Blezzer napisał/a:

Nie widziałem jeszcze żadnego samochodu z literką W na początku blach, który by nie jeździł jak kierowany przez ćwierćmózga.


Pora wyjść z domu. Trudno, żebyś widział skoro jedyny twój kontakt z tablicami na literkę W ma miejsce na youtube.

Śmiesza mnie takie teksty kurwa dzieciarni(i nie tylko), która się naogląda w internecie filmików, nasłucha od osób trzecich farmazonów i wyrabia sobie opinię na temat innych miast na podstawie nic nie wartego gówna. To samo z tym, że w Warszawie chamstwo itp itd. Wielutne bzdury powielane przez zakompleksionych mieszkańców innych miast.
W pracy mam kontakt z kilkoma tysiącami ludzi tygodniowo, samochodem jezdżę od 5 lat i jakby było tak jak piszecie to bym to chyba zauważył.
To, że zdarzają się takie buraczane jednostki(takie osoby można spotkać wszędzie) nie oznacza, że każdy prezentuje taki poziom.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2014-03-01, 11:35 2
kam332 napisał/a:

światło pomarańczowe... pomarańczowe...



damian212 napisał/a:

... pomarańczowym...



T3rror napisał/a:

...ciemnopomarańczowym...



ginmaszkaro napisał/a:

... ciemnopomarańczowym... pomarańczowym... pomarańczowe...



Jakie ???

Pokażcie mi kurwa w kodeksie drogowym światło "Pomarańczowe" to dam Wam piwo.

______________

Statystycznie wypada jedna śmierć na jednego człowieka.
Zgłoś
Avatar
Leniwy Leonard 2014-03-01, 11:39
T-Will No ja jeżdżę od ponad 12-stu lat po Polsce i po europie i powiem Ci, że Warszawa jest ciężka do jazdy właśnie przez chamstwo. Ile razy jestem osobówką w Warszawie, jak chce gdzieś pas zmienić dzieje się coś takiego: Mam lukę tak na ok 2-2.5 metra, włączam kierunek i momentalnie ta luk znika bo nie można nikogo przed siebie wpuścić. Po prostu chamsko taka kurwa ci zamknie lukę i się martw. Chuj że obca rejestracja, że pewnie nie zna miasta tak dobrze... ''niech się męczy słoik jebany''
Pozdrwiam
Zgłoś
Avatar
Blezzer 2014-03-01, 15:32
Cytat:

Bo u siebie widujesz samych znajomych co mają służbowe auta na W albo w leasingu



Ała, nie w szczepionkę!

Cytat:

Pora wyjść z domu. Trudno, żebyś widział skoro jedyny twój kontakt z tablicami na literkę W ma miejsce na youtube.

Śmiesza mnie takie teksty kurwa dzieciarni(i nie tylko), która się naogląda w internecie filmików, nasłucha od osób trzecich farmazonów i wyrabia sobie opinię na temat innych miast na podstawie nic nie wartego gówna. To samo z tym, że w Warszawie chamstwo itp itd. Wielutne bzdury powielane przez zakompleksionych mieszkańców innych miast.
W pracy mam kontakt z kilkoma tysiącami ludzi tygodniowo, samochodem jezdżę od 5 lat i jakby było tak jak piszecie to bym to chyba zauważył.
To, że zdarzają się takie buraczane jednostki(takie osoby można spotkać wszędzie) nie oznacza, że każdy prezentuje taki poziom.



Jeździsz samochodem od 5 lat i nie zauważyłeś buraczanych krawaciarzy? Bo ja jeżdżąc samochodem trochę ponad rok spotkałem się z chamstwem, buractwem i prostactwem w większości kierowanym od ludzi w samochodach powyżej 50 tys. zł z numerami zaczynającymi się na WE, WI, WZ, WU itp. Wyjedź na drogę krajową, bo jeżdżąc po lasach też bym nie miał kontaktu z zakałami ruchu drogowego.

______________

Nie dla psa, dla pana to!
Zgłoś
Avatar
konskyy 2014-03-01, 16:36
dziękuję Ci za przypomnienie piosenki piwo
Zgłoś
Avatar
EloRico 2014-03-01, 22:33
I teraz będzie ból dupy i podsyłanie nagrania policji z każdym przewinieniem? Pierwszy przejechał na pomarańczowym i dobrze - nie spowodował tym zagrożenia, wszyscy w poprzek na skrzyżowaniu jeszcze stoją, a zaoszczędził czas sobie i następnym w kolejce do świateł. Drugi trochę na przypale, ale jeszcze ujdzie. Ostatni przegiął - zgadzam się, było już trochę niebezpiecznie, zwłaszcza gdyby jakimś cudem ktoś nie stał w korku i wleciał rozpędzony na skrzyżowanie.
Ludzie, nie społujcie każdego za byle gówno jak przejazd na pomarańczowym, wyprzedzanie na ciągłej w środku dupy, na prostej, równej drodze kiedy nikt nie jedzie z naprzeciwka i inne niezagrażające innym manewry. Rozumiem to kiedy, ktoś np. o mało nie rozjechał pieszego przechodzącego po pasach na zielonym, albo zachował się jak wyjątkowa, bezmózga kurwa. Zachowajcie umiar i zdrowy rozsądek
Zgłoś
Avatar
artiee 2014-03-02, 0:21
Kaciaj napisał/a:



wyczuwam ból dupy. Czyżbyś nie dostał pracy w Warszawie i jako jeden z nielicznych gnijesz dalej na wiosce ? Bo sądząc po Twoim zachowaniu, wątpię żebyś mieszkał w Białymstoku.



Nie chcę nawet mieć do czynienia z eeLytą. Wawka to wsioki z centrum Polski uważający się za nie wiem co. Kaciaj pedziu, mieszkam w Białymstoku i jestem z tego dumny.

EloRico napisał/a:

I teraz będzie ból dupy i podsyłanie nagrania policji z każdym przewinieniem? Pierwszy przejechał na pomarańczowym i.... )



Nie ma czego takiego jak pomarańczowe światło sygnalizatora. Może kurwa mandarynkowe? Prawka widać nie ma w portfelu.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2014-03-02, 3:38
To jeszcze wczesne czerwone. Spokojnie można było jechać. a światła są zapewne takie że przejadą 3 auta, albo jest to krzyżówka kolizyjna i nie da się przejechać na zielonym. bo jadą z naprzeciwległego kierunku którym trzeba ustąpić, u mnie w mieście autentycznie jest takie skrzyżowanie że na zielonym nie przejedziesz dosłownie i można zrobić tylko tak i wszyscy tak muszą jechać na czerwonym korzystając z laga zanim przeciwległemu zapali się zielone.
Zgłoś
Avatar
EloRico 2014-03-02, 6:15
artiee napisał/a:

Nie ma czego takiego jak pomarańczowe światło sygnalizatora. Może kurwa mandarynkowe? Prawka widać nie ma w portfelu.



W przepisach jest "żółte", ale jeśli nie jesteś daltonistą to przyznasz, że w rzeczywistości jest pomarańczowe, a nie żółte. A o moje prawko się nie martw, bo mam A+B
Zgłoś
Avatar
qbcki 2014-03-02, 9:49
Dziwne, że mu to 3.0TiD jeszcze jeździ...
Zgłoś
Avatar
barszczyk1 2014-03-02, 18:24 1
artiee napisał/a:

@up ok, ale na raz tylu np u mnie w Białymstoku nie widziałem. Zdarzali się wyprzedzający w pojedynkę na przejściu bez sygnalizatora, ale takich 4 pochujeńców na raz to nie widziałem.



Tylko u nas w białym jest policja na każdej długiej prostej i cała masa nie oznakowanych radiolek. Niestety czasami muszę jeździć po warszawie i powiem chamstwo ich nie zna granic, brak kultury a IQ na poziomie banana
Zgłoś