18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
W stolicy kibla Europy bezpiecznie jak nigdy, dzięki kobietom.

Do zdarzenia doszło w jednym z warszawskich sklepów sieci Żabka. Napastnik wszedł do środka, zebrał „zakupy”, po czym usiłował opuścić sklep bez płacenia.
Na drodze stanęła mu pracownica Żabki - dwudziestoletnia Ola z Pruszkowa. Zdołała wezwać na miejsce policję.

Z pomocą jednego z klientów zdążyła odciąć złodziejowi drogę ucieczki, a gdy napastnik próbował odepchnąć ją sprzed drzwi… obaliła go na ziemię. Zdarzenie zarejestrował sklepowy monitoring.

Złodziej był wyraźnie zaskoczony uporem Oli. Gdy na miejsce przyjechała policja, szybko okazało się, że (tu niespodzianka) napastnik był już karany za napady i kradzieże.

Zgłoś
Avatar
Krzysztof1988 2023-08-07, 14:31 2
Haha pozwanie xd Ona ryzykuje zdrowie życie za 20 zł xd . Ona jest sprzedawcą czy ochroniarzem
. Przy wyborach trzeba pamiętać ile PIS wpuścił muzułmanów i ukryow do Polski.
Zgłoś
Avatar
Antypolak666 2023-08-07, 14:35
Krzysztof1988 napisał/a:

Haha pozwanie xd Ona ryzykuje zdrowie życie za 20 zł xd . Ona jest sprzedawcą czy ochroniarzem
. Przy wyborach trzeba pamiętać ile PIS wpuścił muzułmanów i ukryow do Polski.



Dokładnie, dlatego głosujemy na RAZEM, choć lepsza byłaby jakaś nowa BAADER MEINHOF.
Zgłoś
Avatar
xalk 2023-08-07, 14:37
kolor skóry nieprzypadkowy - do tego pewnie katolik
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-08-07, 14:45 7
Antypolak666 napisał/a:

Dokładnie, dlatego głosujemy na RAZEM, choć lepsza byłaby jakaś nowa BAADER MEINHOF.



Dobrą im robisz reklamę Trzeba będzie zrobić skrina i wysłać do tvpinfo, niech pokażą, co marzy się wyborcom lewicy.
Zgłoś
Avatar
gr3go 2023-08-07, 15:00 1
Brawa dla Oli
A autorowi chuj w jego antypolską dupę
Zgłoś
Avatar
Antypolak666 2023-08-07, 15:04 1
motylekwbrzuchu napisał/a:

Dobrą im robisz reklamę Trzeba będzie zrobić skrina i wysłać do tvpinfo, niech pokażą, co marzy się wyborcom lewicy.



Prawackie śmieci bez wstydu i cienia zażenowania zrobiły tu sobie małą trzecią rzeszę a ty wyskakujesz z takim szantażem ? haha
Pisz i dzwoń do swojej telewizji, powiedz im że szykujemy prwakom katyń 2 powrót oficerów
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-08-07, 15:11 8
Antypolak666 napisał/a:

Prawackie śmieci bez wstydu i cienia zażenowania zrobiły tu sobie małą trzecią rzeszę a ty wyskakujesz z takim szantażem ? haha
Pisz i dzwoń do swojej telewizji, powiedz im że szykujemy prwakom katyń 2 powrót oficerów



To był test, by się przekonać czy masz choć kilka kropelek oleju w głowie. Jest gorzej niż myślałem. Nawet nie ma sensu z tobą dyskutować, bo to tak jakbym deptał dżdżownicę - żadna przyjemność.
Zgłoś
Avatar
neo001 2023-08-07, 16:37 7
Antypolak666 napisał/a:

Dokładnie, dlatego głosujemy na RAZEM, choć lepsza byłaby jakaś nowa BAADER MEINHOF.



Nigdy nie głosuje się na lewackie ŚCIERWA. Nic od lewackiego ścierwa dobrego nie wyszło!
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-08-07, 16:47 2
neo001 napisał/a:

Nigdy nie głosuje się na lewackie ŚCIERWA. Nic od lewackiego ścierwa dobrego nie wyszło!



Antypolak to znany wszem i wobec eksperyment genetyczny nieznanego pochodzenia, który swoim spierdoleniem na siłę chce zainteresować innych. Jak z trędowatym - pomachać z daleka, ale piątki nie przybijać.
Zgłoś
Avatar
700_LTA 2023-08-07, 16:58
A to nie synek praworządnej Sędziny? Gdzieś o uszy mi się obiło że żabkę obrobił taki właśnie delikwent.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2023-08-07, 17:26
Na hotdoga smaka mi narobiliście. Zaraz chyba pójdę. Jest tam takie piwo z posmakiem wiśniowym. Za jakieś 5 zł i 9%. Jebie ostro po kolanach. Widziałem jak laska bierze dwa to i ja wziąłem, ale jedno bo myślałem że ohydne, a ono dało się pić no i bardzo skuteczne. Było też 12% ale tego pewnie bym nie przełknął.
Zgłoś
Avatar
Pentagram1996 2023-08-07, 18:13 2
Chuj ci w dupe za ten opis
Zgłoś
Avatar
vladok 2023-08-07, 19:00 3
Cosmo85 napisał/a:

Bo jakiś debil to pisał. Moja kobita jest kierowniczką Hebe na Bródnie. Sklep jest codziennie okradany ale firma nie wstawi ochrony bo za wysoki koszt. Jedyna niedogodność jaką mają dziewczyny tam pracujące to że po pracy musza składać zeznania na policji. Dzielnicowy już je zna to przez telefon przyjmuje a później hurtowo zbiera podpisy.



Dej adres sklepu, bo mi się żel kończy

Zgłoś
Avatar
Stachtypowacebula 2023-08-07, 20:08
Dzielnie broni Ola franczyzy i paczki paluszków za 8 zł. Teraz już zawsze będzie dzielnie bronić Ola do pierwszego wpierdola od zjebanego patola lub kosy w tętnice. Zaprawdę warto...
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2023-08-08, 0:17 1
dałem piwko, nie Tobie zawszona antypolska lewacka spierdolino, tylko Oli. Brawo Ola
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie