18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
W stolicy kibla Europy bezpiecznie jak nigdy, dzięki kobietom.

Do zdarzenia doszło w jednym z warszawskich sklepów sieci Żabka. Napastnik wszedł do środka, zebrał „zakupy”, po czym usiłował opuścić sklep bez płacenia.
Na drodze stanęła mu pracownica Żabki - dwudziestoletnia Ola z Pruszkowa. Zdołała wezwać na miejsce policję.

Z pomocą jednego z klientów zdążyła odciąć złodziejowi drogę ucieczki, a gdy napastnik próbował odepchnąć ją sprzed drzwi… obaliła go na ziemię. Zdarzenie zarejestrował sklepowy monitoring.

Złodziej był wyraźnie zaskoczony uporem Oli. Gdy na miejsce przyjechała policja, szybko okazało się, że (tu niespodzianka) napastnik był już karany za napady i kradzieże.

Zgłoś
Avatar
Przemyslaw_Przemyslawski 2023-08-07, 10:44 14
Się Oli nie dziwię, jakby ten żul zajebał fanty to by nie dostała premii czyli sama podstawa 1.5tyś zł i żryj ściany z framugami.
Zgłoś
Avatar
Lee225 2023-08-07, 10:48 22
Osiem_gwiazdek napisał/a:

Się Oli nie dziwię, jakby ten żul zajebał fanty to by nie dostała premii czyli sama podstawa 1.5tyś zł i żryj ściany z framugami.



Faktycznie... a tak otrzyma uścisk dłoni franczyzobiorcy za narażenie +/- 40 lat swojego życia. Jakbym musiał pracować w takiej żabce i by mi zabrali siano z wypłaty to sam bym sobie wziął premię + podstawę ,a potem wypowiedzenie + l4 i bajo jajo.
Zgłoś
Avatar
tomczysko 2023-08-07, 10:48 8
I znów niska szkodliwość społeczna czynu...i wypuszczą inżyniera do domu...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-08-07, 11:05 8
Lee225 napisał/a:

Faktycznie... a tak otrzyma uścisk dłoni franczyzobiorcy za narażenie +/- 40 lat swojego życia. Jakbym musiał pracować w takiej żabce i by mi zabrali siano z wypłaty to sam bym sobie wziął premię + podstawę ,a potem wypowiedzenie + l4 i bajo jajo.



wypowiedzenie + l4? bezsens. Po prostu bierzesz l4 na pół roku, wracasz na 1 dzień i znów na pól roku.
Zgłoś
Avatar
winters506 2023-08-07, 11:10 5
Z Pruszkowem się nie zadziera.
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-08-07, 11:46 57
zdarzenie jakich wiele ale za to mamy wyjątkowo gówniany tytuł z opisem...
Zgłoś
Avatar
Cosmo85 2023-08-07, 12:02 15
Halman napisał/a:

zdarzenie jakich wiele ale za to mamy wyjątkowo gówniany tytuł z opisem...



Bo jakiś debil to pisał. Moja kobita jest kierowniczką Hebe na Bródnie. Sklep jest codziennie okradany ale firma nie wstawi ochrony bo za wysoki koszt. Jedyna niedogodność jaką mają dziewczyny tam pracujące to że po pracy musza składać zeznania na policji. Dzielnicowy już je zna to przez telefon przyjmuje a później hurtowo zbiera podpisy.
Zgłoś
Avatar
Antypolak666 2023-08-07, 12:09 3
Cosmo85 napisał/a:

Bo jakiś debil to pisał. Moja kobita jest kierowniczką Hebe na Bródnie. Sklep jest codziennie okradany ale firma nie wstawi ochrony bo za wysoki koszt. Jedyna niedogodność jaką mają dziewczyny tam pracujące to że po pracy musza składać zeznania na policji. Dzielnicowy już je zna to przez telefon przyjmuje a później hurtowo zbiera podpisy.



Debil to cie zrobił co najwyżej, ale dobrze że to napisałeś, bo nie każdy tu obecny polacki naziol przyjmuje prawdę o tym skurwiałym złodziejskim narodzie.
Zgłoś
Avatar
rocknrolla85 2023-08-07, 12:10 10
Emocje jak na grzybobraniu, kradzież jak w każdym innym kraju. A nie czekaj, u ciapatych czy czarnuchów to można jeszcze kulkę oberwać. Nuda
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2023-08-07, 12:11
To będzie matka moich dzieci.

Typiara a nie typ wy chore pojeby
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2023-08-07, 12:12 4
Kto tą kurwe jeszcze tu trzyma?
Zgłoś
Avatar
Antypolak666 2023-08-07, 12:19 1
Sraj1 napisał/a:

Kto tą k***e jeszcze tu trzyma?



Zostaw kałmana w spokoju!
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2023-08-07, 12:20 21
durne babsko życie ryzykuje dla torby z piwem i bułkami............ następnym razem trafi na takiego co jej wpierdoli nóź w brzuch
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2023-08-07, 12:21 4
VeIture napisał/a:

wypowiedzenie + l4? bezsens. Po prostu bierzesz l4 na pół roku, wracasz na 1 dzień i znów na pól roku.



Widzę, że tu sami mistrzowie drobnego cwaniactwa, z cyklu szlachta nie pracuje .... Bajo jajo , zrobi się zrzutkę na nogę i będzie git... Ja pierdolę i jak ma być dobrze w tym kraju

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie