18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33


Moja kolejna wizyta, podczas pobytu w Warszawie, miała miejsce w Atomowej Kwaterze Dowodzenia.
W wyprawie towarzyszyli mi Kuba oraz z Konrad Urbex History:
youtube.com/user/urbexhistory
Dzięki za użyczenie drona

Co do obiektu.
Po zwiedzeniu budynku na powierzchni, byłem lekko rozczarowany. Puste ściany, mnóstwo napisów na ścianach, nic ciekawego.
Sytuacja zmieniła się po zejściu do podziemi.
Pierwsze zaskoczenie przyszło w momencie, kiedy uświadomiłem sobie, że spora część kwatery, to niemal idealna kopia Podziemnego Stanowiska Dowodzenia w Złotkowie.
Zresztą zobaczcie sami:
youtube.com/watch?v=J1C2vNC-U2M
Drugie, niestety mniej pozytywne, nastąpiło w chwili, kiedy ujrzałem, w jakim ta kwatera jest stanie.
Myślałem, że to, co zobaczyłem w Złotkowie było ruiną, jednak to co ujrzałem tutaj uświadomiło mnie, że byłem w błędzie.

Jeżeli interesuje Was ten obiekt, podaję współrzędne:
52°19'13.89"N 20°51'49.11"E

Zapraszam także na mojego fb po aktualne informacje:
facebook.com/sietra.urbex
Zgłoś
Avatar
W................r 2015-05-24, 10:54 1
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2015-05-24, 16:48 2
Chlało się, oj chlało tam.
Zgłoś
Avatar
Wybredny_Marian 2015-05-25, 0:06 1
Następni profesjonaliści?. A maski gdzie? wchodzicie do czegoś niewentylowane od x czasu.
w świetle latarki lata sobie wchuj pyłu i jakiś innych gazów po spaleniu całego wygłuszenia bunkra i nie tylko. Jeżeli tak dalej będziecie chodzić to powodzenia z płucami.
Zgłoś
Avatar
issenpl 2015-05-25, 0:11
Wyrosłem z tego ładnych parę lat temu. Nie oglądajcie tych zjebanych filmików tylko idźcie sami. Nie musicie nagrywać. Lina się rzadko przyda. Lepiej weźcie maseczki przeciw pyłowe. Takie zwykłe z apteki powinny wystarczyć jak nie będziecie odpierdalać.
Zgłoś
Avatar
z................m 2015-05-25, 3:48 1
Wybredny_Marian napisał/a:

Następni profesjonaliści?. A maski gdzie? wchodzicie do czegoś niewentylowane od x czasu.
w świetle latarki lata sobie wchuj pyłu i jakiś innych gazów po spaleniu całego wygłuszenia bunkra i nie tylko. Jeżeli tak dalej będziecie chodzić to powodzenia z płucami.



Grafiti najebane, puszek, butelek się wala pełno a ty pieprzysz, że to nie jest wentylowane. Idąc twoim tokiem myślowym to nawet przy kopaniu ziemi trzeba mieć maski. A chuj wie, co szkop czy rusek tam kiedyś wylał.
Zgłoś
Avatar
CiociaSmiglo 2015-05-25, 19:23
Jestem jedną z tych pojebanych osób które jarają się urbexem i lubią się poszwędać po opuszczonych miejscach. Ubolewam jedynie nad tym że w okolicy w której mieszkam nie ma zbytnio czego już eksplorować. Ale obejrzeć zawsze miło. Daje piwo
Zgłoś
Avatar
menelutor 2015-05-25, 21:17
Zdecydowanie ma miejsce klimat, tylko trochę tam niebezpiecznie. Raz, że ćpuny się zdarzają. A dwa, że ćwiczą tam albo jakieś służby czy wojo, albo chuj wie kto. Kiedyś znaleźliśmy w części nadziemnej całe garści łusek po dziewiątkach. I nie mam na myśli ślepaków, zrykoszetowane pociski też były.
Zgłoś