18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
ODkarzacz 2012-06-26, 19:25 16
Według mnie śmieszni są Ci warszawiacy ( ci - mam na myśli tych cwaniakowatych ) uważając wyższość swojego miasta, a zarazem niższość innych na podstawie posiadania metra, pałacu kultury i kilku innych wieżowców. Twierdzą, że warszawa jest największa. Fajnie, tylko co z tego jak i tak poruszają się po obszarze nie wiekszym jak średnie miasto. Takie zachowanie świadczy o poziome inteligencji i kompleksach.
Zgłoś
Avatar
Necromantic 2012-06-26, 19:28
Zaraz się zleci stado warszawiaków i będą jęczeć że wszyscy im zazdroszczą.
Zgłoś
Avatar
golip 2012-06-26, 19:31 18
Ja to widzę tak:
Zgłoś
Avatar
abrams90 2012-06-26, 19:35 1
Mówisz masz - zazdrościcie nam tylko... czego? W Wawie większość mieszkańców pochodzi z północnego Mazowsza i Lubelszczyzny, no ale przecież Nowy Jork też z Nowojorczyków nie powstał. Kiedyś jechałem ledwo jadącym, zatłoczonym busem z przedmieść do centrum i kierowca dał - Eeee, bieliznę na polu wysuszyli i wrócili po weekendzie do miasta, wielcy Warszawiacy!
Zgłoś
Avatar
Lord Infernus 2012-06-26, 19:35 15
To barman powinien mieć słomę w butach za proponowanie whisky z lodem gimbusie.
Zgłoś
Avatar
matx 2012-06-26, 19:37 29
Jakies kompleksy??
Moze niedlugo zrobicie parade jak homoseksulalisci zeby walczyc o swoja rownosc?

Widac wlasnie komu z butow sloma wystaje.
Zgłoś
Avatar
bonCziki 2012-06-26, 19:51 3
a ja lubie wroclaw i laskowice i w dupie mam warszawe ooo.. tak powiem
Zgłoś
Avatar
Kortens 2012-06-26, 19:52 5
Lord Infernus napisał/a:

To barman powinien mieć słomę w butach za proponowanie whisky z lodem gimbusie.



Szkockiej na kamieniach nigdy nie piłeś? Bez lodu jest gorsza, byle nie za dużo bo rozcieńczona jest popierdolona. Ale jak już pisałem kiedyś stać mnie tylko na Red Label więc kustoszem nie jestem. Barman powinien mieć słomę za proponowanie słomki do whiskey
Zgłoś
Avatar
rafiki 2012-06-26, 20:16 12
Wieś to nie miejsce pochodzenia to stan umysłu i nie ma znaczenia czy ktoś jest ze wsi czy z miasta. Jest to kwestia kultury i obycia a nie miejsca urodzenia.

A co do "słoików" to wkurwia mnie niemiłosiernie jak przenno-buraczane ćwoki przyjeżdżają do Warszawy mieszkają jak wietnamce 10/20m2, plują że brzydko że syf smród itd ale już kaska zarobiona tutaj to im nie śmierdzi. A w pt wieczorem wyprawa do słoikowa po żarcie bo tu drogo panie. To jest typowy przykład ciasnoty umysłowej który trzeba bezwzględnie piętnować i tępić.
Zgłoś
Avatar
Salceson 2012-06-26, 20:18 11
ODkarzacz napisał/a:

Według mnie śmieszni są Ci warszawiacy ( ci - mam na myśli tych cwaniakowatych ) uważając wyższość swojego miasta, a zarazem niższość innych na podstawie posiadania metra, pałacu kultury i kilku innych wieżowców. Twierdzą, że warszawa jest największa. Fajnie, tylko co z tego jak i tak poruszają się po obszarze nie wiekszym jak średnie miasto. Takie zachowanie świadczy o poziome inteligencji i kompleksach.



Ja nie wiem, patrząc na wszystkie wypowiedzi powyżej, (za najlepszą uważam zacytowaną), dochodzę do wniosku, że cały ten "spór" śmieszny jest nakręcany przez ludzi własnie w Warszawie nie mieszkających, nikt nie zdążył się jeszcze wypowiedzieć na temat dowcipu a już jest komentarz o tym, że się Warszawiacy będą burzyć. Nawet w prostych życiowych sytuacjach widać generalnie grymas obrzydzenia na rozmówcach w momencie , gdy się ktoś przyzna iż z Warszawy jest... Mnie to tam generalnie nie obchodzi skąd kto jest, burakiem się jest przez zachowania, a nie przez miejsce pochodzenia. Właśnie takie generalizowanie mnie wkurwia, rozumiem gdyby to jeszcze było śmieszne, a jednak mimo wszystko nawet dowcip jest lipny.
Zgłoś
Avatar
S.O.A.D. 2012-06-26, 20:26 5
nieee... kolejny flame-war na miasta. powiem tak: każde miasto ma swoje uroki i wady. a co do warszawy jest tylko jeden problem: około 60% ludzi nie jest z niej. to ludzie przyjezdni, uczący się tutaj, pracujący, a mieszkający nawet i 60, lub więcej, km dalej. Odprowadzają podatek do swojej wsi/miasteczka więc nie są warszawiakami. To że tu pracują/uczą się nic nie zmienia. może więc kiedy następny hejter będzie narzekał, że u nas jest chamstwo, to się zastanowi, że to nie warszawiacy, tylko przyjezdni z fałszywym poczuciem przynależności do tego miasta?
Zgłoś
Avatar
bo0ze 2012-06-26, 20:38 2
miasto miastem, wieś wsią a buraki wszędzie są
Zgłoś
Avatar
rafiki 2012-06-26, 20:38 3
"Odprowadzają podatek do swojej wsi/miasteczka więc nie są warszawiakami. To że tu pracują/uczą się nic nie zmienia."

Zmienia i to wiele. Bo zabierają podatki do siebie na wieś i odpływa kasa która powinna zostać tutaj. Poza tym też chciałbym płacić połowę stawki OC za auto lub motocykl.

A co do Warszawiaków to zapraszam do Warszawy np 1 maja albo na 11 listopada. Miasto pustoszeje bo WARSZAWIANIE jadą do siebie. Z resztą co piątek też to widać jak dzikie tłumy walą z Metro Centrum na Dworzec Centralny.
Zgłoś
Avatar
Ulvraith 2012-06-26, 20:45 26
Wysiada facet na dworcu w Warszawie i zagaduje
przechodnia:

- Przepraszam, powie mi pan jak dojść na Marszałkowską czy
mam się od razu odpierdolić?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie