18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
pepekolo 2013-11-17, 8:48
Spoko Spoko święta idą - Potop będzie na bank
Zgłoś
Avatar
mblbn 2013-11-17, 10:05 23
"żyje - nie padł na wznak" to jakaś ówczesna wersja spadniętych butów?
Zgłoś
Avatar
D................d 2013-11-17, 10:29
Tu macie wszystko w jednym...
sadistic.pl/szermierka-szabla-vt137643.htm

i nawet mogę napisać śmiało BYŁO
Zgłoś
Avatar
Mycroft 2013-11-17, 10:50 5
Łomnicki, Olbrychski, Pawlikowski, Wichniarz, Lutkiewicz, Hańcza, Holoubek - mega gwiazdy i wyśmienici aktorzy dzięki którym Pan Wołodyjowski i Potop stały się filmami prawie doskonałymi. A teraz mamy braci Mrok i Nataszę Urbańską strzelającą z CKMu... Żal...
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-11-17, 11:24 1
jakoś tak wyczułem pewną różnicę między tamtym "dawaj waść" a teraźniejszym "no dawaj kurwa chuju jebany"
Zgłoś
Avatar
hugotan 2013-11-17, 11:28
ketchup na końcu, najlepszy!
Zgłoś
Avatar
polipropylen 2013-11-17, 11:33
Ten film był kręcony z takim kurewskim rozmachem... dziwię się, że nikt nie zginął na planie.
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-11-17, 11:37 1
ellsworth napisał/a:

Dlaczego polskie filmy mają zawsze takie chujowe udźwiękowienie. Przez te wszystkie lata nie urodził się nikt kto umiałby wykonać robotę z dźwiękiem jak należy??


Ten film został zrobiony zanim Twój tatuś wpadł na pomysł żeby zrobić sobie dziecko (w sensie - Ciebie). Zaskoczę Cię może, ale kiedyś technologia nie była na tak wysokim poziomie jak jest obecnie.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-11-17, 11:44 6
Scena dobrze nakręcona, bez cięć, merdania kamerą czy zbliżeń na gęby zamiast na szable. Kiedyś aktorzy musieli się nauczyć fechtunku żeby to jakoś wyglądało. A dzisiaj aktorzy machają pięściami albo bronią jak cipki i montażysta musi wychodzić z siebie, żeby ukryć ich nieporadność. Np. pokażą jak raz weźmie zamach, cięcie i pokazanie jego gęby a potem machanie kamerą na boki, żeby widz nie mógł się skupić i wychodzi sraczka.
Zgłoś
Avatar
metalowa666 2013-11-17, 11:54
Super ale to nie Ogniem i Mieczem -.-
Zgłoś
Avatar
KuroNoTenshi92 2013-11-17, 13:43
@tomharris

Zobacz sobie układ zamknięty i dopiero potem komentuj PL kinematografię.

Dzisiaj Polacy nie potrafią kręcić komedii bądź filmów historycznych. To jest FAKT.

Jednak Polacy świetnie potrafią nakręcić seriale np: Czas Honoru
Warto też wspomnieć o filmowej adaptacji PL rzeczywistości.
Filmy typu układ zamknięty, drogówka lub dom zły. Mają coś czego filmy za komuną nie miały.

Pewnie taki Krytyk Filmowy tomharris nie wie co one mają :?
To już mu tłumaczę, filmy za komuny nie miały napięcia.

[SPAM - musiałem się wyżalić]

Odnośnie drogówki to komentarz policji był" to już nie te czasy".

Jak to kurwa nie te czasy?! Niby Policja łapówek nie bierze? Politycy to są tacy czyści i równi wobec prawa?

To są kurwa właśnie te czasy. Ja komuny nie mam prawa pamiętać, ale kurwa też nie pamiętam aby jakiś człowiek nadużywający władzy został pociągnięty do odpowiedzialności czy to policjant, sędzia, prokurator bądź polityk itp.

21 jebanych lat przeżyłem a mnie moja ojczyzna wyedukować co to sprawiedliwość nie raczyła.

Jedno jest pewne jak moja generacja będzie u władzy to tej starej tak upierdoli życie i się odwdzięczy za perspektywy jakie nam dzisiaj zafundowała.

Ja nauczyłbym ich co to socjalizm sprzężony. Starym zabrać a młodym dać taką social demokrację bym im zafundował. Wiem, że zabrać to nadużycie słowne. Każdy młody Polak wie, że mu te pieniądze kradną. Dlatego te pieniądze będą nazywać się odzyskane i ja nie mam nic przeciwko jak te pieniądze ODZYSKANE otrzyma mój syn czy córka.
Zgłoś
Avatar
golonko 2013-11-17, 17:29 1
metalowa666 napisał/a:

Super ale to nie Ogniem i Mieczem -.-


A kto napisał, że to Ogniem i Mieczem?
Zgłoś
Avatar
Bujal90 2013-11-17, 23:56 1
"Pułkownika będą chować to i niebo płacze" itp. Kiedyś to mieli ludzie klasę. A teraz? "zrobię ci dziecko!"
Zgłoś
Avatar
Novik 2016-11-09, 11:45
kończcie waście tą rozmowe wstydu sobie oszczędź
Zgłoś