18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
kamiliza 2012-04-25, 15:27 7
baquazan napisał/a:



No tak pomagał między innymi zachęcać ludzi do bratobójczej walki, pozwalając by jego pracownicy święcili narzędzia do zabijania, pomimo ze bóg którego ponoć reprezentuje, dał przykazanie w biblii na która oczywiście ów papież się powoływał aby nie zabijać. Lepiej nawet w wojskach są kapelanie. Katolicy natomiast nie tylko zabijają bliźnich ale i swoich współwyznawców.
Sam papież tak naprawdę to polityk, który pod płaszczykiem szczytnych idei religii prowadzi politykę, wraz z innymi państwami.
Jeżeli dla ludzi ta osoba która postępuje wbrew temu co głosi jest dla kogoś autorytetem to współczuje ludziom pokładającym ufność w hipokrytach.



Nie chodzi mi ogólnie o papieży tylko o Jana Pawła II. Nie biję czołem przed ołtarzykiem ani nie obnoszę się z jakimś ogromnym hołdem do jego osoby, ale mam szacunek i nie popieram dennych żartów i kłamstw tym bardziej o gwałcie.
Zgłoś
Avatar
Johnnie 2012-04-25, 15:30
baquazan napisał/a:


Katolicy natomiast nie tylko zabijają bliźnich ale i swoich współwyznawców..



Natomiast wyznawcy innych religii są święci? Wszyscy ateiści są super? W każdej grupie wyznaniowej czy niewyznaniowej znajdą się jacyś pojebańcy.

Poza tym o osobie, która łamie prawo religijne można powiedzieć, że jest wyznawcą tej religii?
Taka osoba ma tyle wspólnego z tą religią co większość ateistów na tym forum.
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2012-04-25, 15:35 6
Borsuk1987 napisał/a:

Najpierw był ten co krył pedofilie (Ten którego imienia nie wymienię bo mnie znajdą i zabiją pseudo-narodowe i katolickie siły) a teraz były hitlerowiec... Piwko za te grafiki wyżej się należy i należy się za wszystko co potępia tą czarną hołotę...



Co Ty człowieku pierdolisz!?

Pisze się "tę czarną hołotę"
Zgłoś
Avatar
Frex 2012-04-25, 15:38 10
thewhitestar napisał/a:

Heh, najśmieszniejsze nie są same obrazki, ale późniejsze reakcje nietykalnych katoli



Czasami można pośmiać się z zabawnych rzeczy na temat religii. Ale... papieży było więcej, dlaczego nikt nie pisze o innych? Naprawdę, jeśli ktoś już pisze o seksualności papieży czy innych ich czynach nie powinien zawężać tego do grona dwóch ostatnich. Teraz coś przytoczę: "Zajebiście, wejdę sobie na kwejka, ciekawe co dzisiaj dodali. O kurwa ale pedofil z tego 'Jana Pedała II', to i ja zrobię jakiś obrazek o nim". Proszę, rób obrazek, ale jeśli Cię kręci kapłan pedofil, wystarczy odwiedzić google, tam dostaniesz cały poemat o innych paiżach, najczęściej ze średniowiecza którzy mieli swoje domy publiczne, gwałcili mężczyzn, wypowiadali wojny i masę innych rzeczy które przyćmiewają czyny "naszego papieża".
A teraz inna religia, np. Islam. U nich z dzieci i dorosłych robi się "wysłanników bożych" którzy zabijają osoby innej wiary. Wystarczy że nie pomodlisz się o wyznaczonej porze i już masz przejebane. Albo Jehowi, uważają że ich wiara to religia. Mi to bardziej przypomina zbuntowanych nastolatków, ale w dalszym stadium. Pozyskują tak niebotyczne kwoty przez dofinansowania czy zbiórki że księża w naszym kraju to przy nich bezdomni. Zobaczcie sobie jaką willę zbudowali dla Chrystusa który miał do nich przybyć, a że nie przybył, to ten budynek pełni teraz rolę centrum dowodzenia .
Może i jestem katolem, ale kurwa spójrzcie sami jak ryjecie sobie berety wyklepanymi informacjami, bo może jak wkroczy inna wiara do naszego kraju, to wypadałoby coś o niej wiedzieć.
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-04-25, 16:56 8
Za hejtowanie kościoła można oberwać ale hejtowanie władzy i pedałów jest cool troche dystansu do siebie katole.

Najlepsze jest to, że kościół wpływa na politykę. I to nie jakieś marginalne sprawy tylko ważne, dotykające każdego. Ktoś coś złego powie, przerobi obrazek to od razu wam ciśnienie skacze, że jak to to tak? Jak można hejtować kościół? Ale wrzucanie na pedałów, którzy chcą się ze sobą w spokoju ruchać i móc po sobie odziedziczyć spadek to już co innego. Bo oni zagrażają Polsce. Śmiech na sali. Widać jak wychodzą wasze kompleksy na wierzch. Zero dystansu do siebie. Można hejtować wszystko do okoła ale ktoś ruszy kościół i już posrani ze złości jesteście.

Żenada...
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2012-04-25, 17:04 4
Frex napisał/a:

Czasami można pośmiać się z zabawnych rzeczy na temat religii. Ale... papieży było więcej, dlaczego nikt nie pisze o innych?


Śmiejemy się z tego co nas otacza i spotyka na co dzień. A że żyjemy w katolandzie to się śmiejemy z katoli, nie muzułmanów itp. Otaczają mnie również pomniki, ulice, skwery i ronda JP2, człowieka który zaprowadził pokój na świecie, miał moc uzdrawiania, wyzwolił Polskę z rąk komunistów, itd. To się nazywa 'kult jednostki'. Wielu (w tym mnie) to śmieszy. Tyle.
Zgłoś
Avatar
jakubczyk1985 2012-04-25, 17:14
nie pójdziecie za te śmiechy chichy z kościoła do nieba grzesznicy.O!!!
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2012-04-25, 17:20 7
Pilotn22 napisał/a:

Kurwa, gimbusiarstwo się dorwało ....



Ministrant się wkurwił
Zgłoś
Avatar
timmy77 2012-04-25, 17:28
@pilotn22
To se poczytaj kolego ile Watykan wyłożył pieniędzy na zbrojenia na II wojnie światowej, żeby tylko parszywiec Hitler nie zajął im ichniego pałacyku...

@edit
(oczywiście zbrojenia rzeszy i pożyczki dla niej)
Zgłoś
Avatar
Pilotn22 2012-04-25, 17:41
@up

A czy ja coś pisałem o jakiś zbrojeniach albo czymś związanym? o.O Poza tym otwórz sobie atlas i zobacz, gdzie leży Watykan. Tak, zgadza się, we Włoszech, w samym środku. A Włochy + Hitler = sojusznicy. Resztę chyba sobie można dopowiedzieć, że i tak by wzięto sobie dobra siłą, prawda?

A do pozostałych tak mi przyszło na myśl, że jak katole są be, to pracować w Święta, a nie. A nie, sekundę, zapomniałbym. Nie wierzycie, hejtujecie księży i kościół, ale z koszyczkiem ostatnio byliście na święceniu, nie? I jeszcze dzielicie się opłatkiem na Boże Narodzenie? No nie mówcie mi, błagam, że wszyscy wybieracie się bądź może macie bierzmowanie?

Bo widzicie, hejtowanie pedałów (pedałów, którzy się z tym obnoszą i chcą dzieci adoptować) ma o tyle uzasadnienie (pomijając już wątki o przetrwaniu gatunku, modzie itp), że ludzie ich hejtujący nie mają z reguły nic z nimi wspólnego. Nie lubią ich, mają do tego prawo.
Tymczasem hejterzy katoli oczywiście go nie lubią, bo jest be, ale obchodzą święta, święcą koszyczki, przyjmują bierzmowanie i jeszcze hajtają się w tej świątyni zła (sic!). To się nazywa hipokryzja

@edit: Tam wyżej założyłem, że to co napisałeś o wydatkach zbrojeniowych to prawda. Jednak informacji w internecie na ten temat znaleźć nie mogę. Proszę o linka
Zgłoś
Avatar
Frex 2012-04-25, 17:46
thewhitestar napisał/a:


Śmiejemy się z tego co nas otacza i spotyka na co dzień. A że żyjemy w katolandzie to się śmiejemy z katoli, nie muzułmanów itp. Otaczają mnie również pomniki, ulice, skwery i ronda JP2, człowieka który zaprowadził pokój na świecie, miał moc uzdrawiania, wyzwolił Polskę z rąk komunistów, itd. To się nazywa 'kult jednostki'. Wielu (w tym mnie) to śmieszy. Tyle.



I z tym się zgadzam, jednak sądzę że nie można zawężać się tylko do tego co widzimy. Myślę że powinniśmy rozważać ogół świata bo niektóre rzeczy mogą przyjść do nas szybciej niż myślimy. Chociaż... ogarnąć cały światopogląd? Za dużo roboty. Co do katoli (w tym mnie?) i tego co z nimi się wiążę. Sam się za takiego nie uważam, często to co pisze jest bliższe ateizmowi niż mojej wierze. Przede wszystkim kościół powinien oddzielić się od państwa. Myślę że to by uciszyło hejterów obu stron. Jednak siła polityczna kościoła nadal by została. Tutaj raczej nie chodzi o wiarę i idącą za nią ludźmi, a o pieniądze jakich dorobił się Watykan w średniowieczu. Więc myślę że o wtrącanie się do polityki kościoła nie powinno oskarżać się ludzi wierzących (moherów? bo to chyba o nich jest najgłośniej w sprawie polityki) a o rząd który jest bardzo przekupny. Tutaj na przykład można przywołać acta i temu podobne umowy, czy np. prawo patentowe (jak można dopuścić do opatentowania prostokąta czy odblokowania ekranu określonym ruchem?). Sam kościół mi się nie podoba, raz na jakiś czas tam zajdę, ale modlę się dla siebie. Gdy kapłan wygłasza coś, co mi nie odpowiada, po prostu wychodzę z kościoła. Cała msza nie zmieniła się od średniowiecza, nie wiem jak można wytrzymać na takiej ceremonii. A papież, nie wiem czy kościołowi jest potrzebny, moim zdaniem cel tego stanowiska jest sprzeczny z tym co dyktuje wiara. Przecież każdy powinien być na równi. Albo uznanie kogoś świętym... WTF? Nikt na świecie nie był świętym, jest to nierealne. Dobra chuj... po co ja to pisze?
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-04-25, 17:57 5
Do wszystkich którzy się tak masturbują mentalnie tym iż kochają JP2 i nie pozwolą na powiedzenie na niego złego słowa. A wiecie jak on nazywał Marciala Maciela założyciela Legionu Chrystusa ?? Dobrym przyjacielem. W czasie kiedy Watykan otrzymywał sygnały o rzeczach które ten degenerat robił dzieciom. Wielki przyjaciel z wielkimi pieniędzmi które Karolek tak bardzo ukochał. A pan Pinochet ?? Też wspaniały przyjaciel JP2. Czemu taki wspaniały a bo mordował komunistów. A to iż uważał całą swoją opozycję za komunistów to zlecał morderstwa na każdego.
Zaiste kochał ludzi... Ale tylko tych którzy wierzyli w jego boga. Zresztą jak 80% polskich katolików.
Zgłoś
Avatar
farenc 2012-04-25, 18:04 6
Jakakolwiek wiara i ludzie wierzacy powinni byc wysmiewani... tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-04-25, 18:07 3
Skoro leczymy schizofreników za to, że wierzą w to co nie istnieje (urojenia, spiski itd.) to wiara w przezroczyste stworzonko, które nas kocha i do nas przemawia i lubi patrzeć na gwałcone dzieci powinno też kwalifikować się do leczenia.
Zgłoś
Avatar
P................s 2012-04-25, 18:31 2
Pilotn22 napisał/a:

Kurwa, gimbusiarstwo się dorwało do tematu i wstawia super obrazki. Nie, nie jestem ze środowisk skrajnie katolickich, radia maryja itp. Natomiast bawi mnie widok 15 latków naskakujących na papieża i kościół, chociaż jedyną krzywdą jaką od niego doznały to wyciąganie przez mamusię na mszę. Ale 15 latek mamusi nie podskoczy, więc w internecie może być wielkim hejterem chrześcijaństwa.

Jestem tylko ciekawy co zrobicie, jeśli uda Wam się już spalić wszystkie kościoły, powiesić księży i wpier**li się do Polski arab z meczetem. Ale hejtowanie muzułmanów pewnie nie jest na czasie, sry :/

A przy okazji, hejterzy.
apostazja.pl/
Stronka udziela wskazówek jak się z kościoła katolickiego "wypisać". Więc jak już dorośniecie, to skorzystajcie z niej i wy*****alać.



Obrazki obrazkami, ale hejt na kościół jest jak najbardziej wskazany przez każdą grupę społeczną im szybciej wyjdziemy z zacofania tym lepiej, może w końcu nasza polska społeczność zamiast kościołem zajmie się czymś bardziej pożytecznym.

A co do muzułmanów jest wiele sposobów na nich i ich "oblężenie świata". Religia czy nie to pieniądz o wszystkim decyduje. Dziękuję i pozdrawiam polską logikę ograniczającą się do informacji z telewizji.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie