18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Borsuk1987 2012-04-25, 9:50 35
Najpierw był ten co krył pedofilie (Ten którego imienia nie wymienię bo mnie znajdą i zabiją pseudo-narodowe i katolickie siły) a teraz były hitlerowiec... Piwko za te grafiki wyżej się należy i należy się za wszystko co potępia tą czarną hołotę...
Zgłoś
Avatar
Madafaka00 2012-04-25, 13:50 18
@chodzi Ci o Jana Pedała II ?
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2012-04-25, 14:22 16
Albo o któregoś z tych


Zgłoś
Avatar
ZibirZibi 2012-04-25, 14:23
ten który gwałcił małe dzieci
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-04-25, 14:31 79
Widzę, że już się skończył egzamin gimnazjalny.
Zgłoś
Avatar
oglądacz 2012-04-25, 14:38 14
Tacy cwani w internecie, a jak mamusia każe to w niedziele do kościoła idą. Jak się ich spytać przed kamerą kto był największym Polakiem, albo kto jest autorytetem to wszyscy chórem , że Jan Paweł II. Nie oceniam poglądów- każdy ma swoje, ale hipokryzjii mówię stanowcze nie!
Zgłoś
Avatar
kamiliza 2012-04-25, 14:39 11
Już nie macie się z czego śmiać? Wasze poczucie humoru leży na tak niskim poziomie, żeby wyśmiewać się z Polaka, który jest autorytetem wielu ludzi, który służył pomocą itd? Odrobina szacunku.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2012-04-25, 14:44 15
Heh, najśmieszniejsze nie są same obrazki, ale późniejsze reakcje nietykalnych katoli
Zgłoś
Avatar
S................z 2012-04-25, 14:51 17
Zgłoś
Avatar
Marcin_92 2012-04-25, 14:56 1
Jak to hejtowanie muzułmanów nie jest na topie? to chyba nie u nas na sadolu
Zgłoś
Avatar
Jaskier 2012-04-25, 15:10
HaHaHa ale śmieszne...
Po co to obrażanie, wyzywanie jeśli ktoś nie wierzy to niech nie wierzy to tak gdyby kogoś pobito za to że jest brunetem, a nie blondynem albo za to że jeden jest wysoki a drugi niski. No ale nie dorozwinięci tak mają walczą z kościołem z policją tylko dlatego żeby się popisać bo chcą być "fajni"
Zgłoś
Avatar
baquazan 2012-04-25, 15:17 5
kamiliza napisał/a:

Już nie macie się z czego śmiać? Wasze poczucie humoru leży na tak niskim poziomie, żeby wyśmiewać się z Polaka, który jest autorytetem wielu ludzi, który służył pomocą itd? Odrobina szacunku.



No tak pomagał między innymi zachęcać ludzi do bratobójczej walki, pozwalając by jego pracownicy święcili narzędzia do zabijania, pomimo ze bóg którego ponoć reprezentuje, dał przykazanie w biblii na która oczywiście ów papież się powoływał aby nie zabijać. Lepiej nawet w wojskach są kapelanie. Katolicy natomiast nie tylko zabijają bliźnich ale i swoich współwyznawców.
Sam papież tak naprawdę to polityk, który pod płaszczykiem szczytnych idei religii prowadzi politykę, wraz z innymi państwami.
Jeżeli dla ludzi ta osoba która postępuje wbrew temu co głosi jest dla kogoś autorytetem to współczuje ludziom pokładającym ufność w hipokrytach.
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-04-25, 15:24 3
@up to Ty chyba kurwa Arabów nie znasz.. ja pierdole jestem ateistą i wkurza mnie takie mieszanie się kościoła w politykę ,ALE kurwa wole mieć za oknem kościół niż meczet i o 12 czy tam kurwa której zajebane ulice przez ciapatych klęczących na środku drogi, więc kurwa basta tym bredniom. jak już mają w coś wierzyć to niech będą katole bo Jehowi sami się wybijają ...
Zgłoś
Avatar
kózka 2012-04-25, 15:25 5

Tyle w tym temacie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie