18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Człowiek Drzewo 2012-04-25, 19:40 3
@Pilotn22

W 100% się z Toba zgadzam. Niech to cale "katolickie/chrzescijanskie gowno" wy*******a z Polski. A przy okazji niech zabiora ze soba reszte kolegow. Do istnienia wiary nie mam nic przeciwko, ale nie w momencie gdy ta "wiara" zaczyna mi z buciorami wpierdalac sie w polityke, zycie panstwa i przecietnego obywatela manipulujac nim. Bo niestety przecietny obywatel Polski jest malo rozgarniety i lyknie jak mlody pelikan w locie nawet stolca, jesli tylko bedzie on ladnie opakowany. A zamiast porozpierdalanych jak atomu czasteczki swiat, moznaby zrobic mniej wiecej rowne 2 okresy w roku zebranych dni wolnych. Jeden przypadajacy na grudzien, a drugi w jakis letni miesiac. Smiesznym jest przywlaszczanie tez swiat panstwowych przez kosciol i konwertowanie ich pod siebie.

Btw. arabusy i inne brudaski jeszcze dlugo nie znajda schronienia w naszym kraju. Dzieki wrodzonej nietolerancyjosci nabytej przez dwie WŚ i zabory, nie beda miec dane rozwijac sie. Inna sprawa z cyganami/rumunami Ci jakos stali sie jzu elementem specyficznej subkultur, nieakceptowanej ale i rowniez nie przesladowanej.
Zgłoś
Avatar
Borsuk1987 2012-04-25, 20:02 2
Pilotn22 napisał/a:

Kurwa, gimbusiarstwo się dorwało do tematu i wstawia super obrazki. Nie, nie jestem ze środowisk skrajnie katolickich, radia maryja itp. Natomiast bawi mnie widok 15 latków naskakujących na papieża i kościół, chociaż jedyną krzywdą jaką od niego doznały to wyciąganie przez mamusię na mszę. Ale 15 latek mamusi nie podskoczy, więc w internecie może być wielkim hejterem chrześcijaństwa.

Jestem tylko ciekawy co zrobicie, jeśli uda Wam się już spalić wszystkie kościoły, powiesić księży i wpier**li się do Polski arab z meczetem. Ale hejtowanie muzułmanów pewnie nie jest na czasie, sry :/

A przy okazji, hejterzy.
apostazja.pl/
Stronka udziela wskazówek jak się z kościoła katolickiego "wypisać". Więc jak już dorośniecie, to skorzystajcie z niej i wy*****alać.



Mistrzu mały już 4 lata jestem po Apostazji i wiesz jak w tym Pięknym (niestety >) Kato-zasranym kraju trudno znaleźć 2 świadków do dokonania tego aktu? Nie bo wyklnie mnie proboszcz, nie bo nie wypada nie bo nie

A jak mnie chrzcić to kurwa świadków od najebania i bez mojej wiedzy (przypomnę dzieci się chrzci do 1 roku życia żeby nie mogły się same zastanowić - i nie pierdolcie mi tu o grzechu pierworodnym) a teraz ci sami nie chcieli. I nie nikt, mnie nie molestował ale byłem świadkiem innych machlojek tej czarnej zarazy (4 lata w LSO byłem) między innymi wywłaszczanie ludzi z domów, kupowania działek za bezcen itp, itd...

I ja nie wiedziałem że absolwenci 2 kierunków studiów to gimbusy...
Zgłoś
Avatar
Pilotn22 2012-04-25, 22:09
@up W takim razie jesteś być może wyjątkiem. Jednym z wielu gimbusów.
I zaraz zaraz. Skoro mamy tylu hejterów katoli, to świadków powinno się znaleźć bez problemu chyba. Ale wierzę Ci, że trudno znaleźć świadków, co tylko potwierdza hipokryzję owych hejterów

A poza tym, stawiam piwo temu który wyjaśni mi, jak mój komentarz widoczny wyżej w cytacie łamał regulamin forum.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-04-25, 22:16 1
Pilotn22 napisał/a:

A poza tym, stawiam piwo temu który wyjaśni mi, jak mój komentarz widoczny wyżej w cytacie łamał regulamin forum.



Pedalskie gwiazdki oraz zakazane słowo.

4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.

sadistic.pl/zaostrzenie-kar-za-obrazanie-uzytkownikow-vt76102.htm

www.sadistic.pl/co-wkurwia-moderatora-vt58628.htm
Zgłoś
Avatar
fezer44 2012-04-25, 22:22
Chwała Pinochetowi,anarchiści ,komuniści ,pacyfiści tych idiotów powinno się leczyć kulami.Pojeby i degeneraci na tym forum nie będę już go przeglądał.Wypierdalać do murzynów i ISLAM przyjmować skurwysyny pewnie sami jacyś niepełnosprawni co się wyżywają na Papieżach,won z Europy jak wam Chrześcijanistwo nie pasuje,macie wybór do Azji , Indii albo do arabów robić za niewolników.
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-04-25, 22:31 2
fezer44 napisał/a:

Chwała Pinochetowi,anarchiści ,komuniści ,pacyfiści tych idiotów powinno się leczyć kulami.Pojeby i degeneraci na tym forum nie będę już go przeglądał.Wypierdalać do murzynów i ISLAM przyjmować skurwysyny pewnie sami jacyś niepełnosprawni co się wyżywają na Papieżach,won z Europy jak wam Chrześcijanistwo nie pasuje,macie wybór do Azji , Indii albo do arabów robić za niewolników.



Indie są w Azji
Jezus był pacyfistą niedouczona pizdo...
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-04-25, 22:34 1
fezer44 napisał/a:

Pojeby i degeneraci na tym forum nie będę już go przeglądał.

Jeżeli dostane warna no nic znowu poczekam 30 dni, ale coś ci powiem. Wypierdalaj i nikt ci nie każe tego forum przeglądać , niech admin cie zbanuje najlepiej. Do widzenia
Zgłoś
Avatar
Borsuk1987 2012-04-25, 23:44
Pilotn22 napisał/a:

@up W takim razie jesteś być może wyjątkiem. Jednym z wielu gimbusów.
I zaraz zaraz. Skoro mamy tylu hejterów katoli, to świadków powinno się znaleźć bez problemu chyba. Ale wierzę Ci, że trudno znaleźć świadków, co tylko potwierdza hipokryzję owych hejterów

A poza tym, stawiam piwo temu który wyjaśni mi, jak mój komentarz widoczny wyżej w cytacie łamał regulamin forum.



Obowiązkiem katolika jest świadkowanie przy akcie apostazji to jest zapisane w prawie kanonicznym więc hipokryzja tak ale po stronie katoli + niewiedza na temat własnej religii :/
Zgłoś
Avatar
piter85 2012-04-25, 23:59 1
Prawda jest taka że 3/4 gimbusiarni nawet go nie pamięta. Miałem okazję przed laty zamienić z nim kilka zdań i powiem tylko tyle że 99.999% społeczeństwa - 100% społeczności Sadistica mu nie dorasta do pięt i nigdy żaden z NAS degeneratów mu do tych pięt nie dorośnie. . Zajmijcie się tuskami i reszta kaczuchó(j)w.
Żaden ze mnie katol bo ze 4 lata na bide w kościele nie byłem i jak na razie nie uwzględniam tego w grafiku ale powiem jedno - pierdolić każdy potrafi ale robić to nie ma komu
Zgłoś
Avatar
Borsuk1987 2012-04-26, 0:52 1
piter85 napisał/a:

Prawda jest taka że 3/4 gimbusiarni nawet go nie pamięta. Miałem okazję przed laty zamienić z nim kilka zdań i powiem tylko tyle że 99.999% społeczeństwa - 100% społeczności Sadistica mu nie dorasta do pięt i nigdy żaden z NAS degeneratów mu do tych pięt nie dorośnie. . Zajmijcie się tuskami i reszta kaczuchó(j)w.
Żaden ze mnie katol bo ze 4 lata na bide w kościele nie byłem i jak na razie nie uwzględniam tego w grafiku ale powiem jedno - pierdolić każdy potrafi ale robić to nie ma komu



Ja nie podważam tego co robił dobrze, nawet najwięksi zbrodniarze mają chwile dobroci. Ale jak już ockniecie się z kultu jednostki, co jest w piśmie świętym zabronione nawiasem mówiąc zobaczycie ile zła tolerował 70 000 dzieci wykorzystywanych i gwałconych w latach 1911-1985 w Irlandii to niby to dobro czy co? I nie pytajcie mnie czemu to wcześniej nie wyszło na jaw bo nie wiem... Albo wspomniany już Legion Chrystusa? Albo dekret Papieski z 1991 roku pozwalający biskupom o walczenie przed sądami właściwymi dla danego kraju o ziemie które do nich nigdy należały jako "rekompensatę" za ziemię zabraną oraz krzywdy wyrządzone w komunie w której kościół (najwyżsi dostojnicy) mieli lepiej niż teraz... Ehh długo by pisać... Ale nie lepiej tkwić w tym że JPII jest aja i już...

Masz Piter85 pierwsze piwko ode mnie za rzeczowe włączenie się do dyskusji
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-04-26, 4:09 7
No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godność człowieka?Ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie, chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz, możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .Jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .Jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .Wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .
Zgłoś
Avatar
farenc 2012-04-26, 9:39 2
Shatter, Zal mi Cie kolego, naprawde. Masz kurewsko wyprany leb, albo jestes uszkodzony fabrycznie.
Zgłoś
Avatar
Borsuk1987 2012-04-26, 11:24
Shatter napisał/a:

No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godność człowieka?Ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie, chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz, możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .Jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .Jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .Wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .




Mistrzu ale ty jesteś zindoktrynowany... No wiec co Papież aja i go obrażać nie wolno, ale już innego człowieka to wolno? Kiedyś był dla mnie autorytetem niestety zdewaluował się przez afery pedofilskie a zresztą poczytaj moje posty to się dowiesz...
Zgłoś
Avatar
Madafaka00 2012-04-27, 17:58
Oj katole katole...
Zgłoś
Avatar
A................P 2012-04-27, 18:44
vimeo.com/13116299 Macie oglądnijcie sobie ten film, co się działo w Irlandii kiedy państwo było bardzo religijne , molestowanie bicie dzieci itp oczywiście tego problemu nie było .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie