18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
luxik1988 2013-03-14, 22:50 2
Bongman - nie oszukuj się - i tak każdy wie, że nigdy nie kochałeś się z kobietą.

A nawet jeśli jakimś cudem Ci się udało, to jesteś nieprawdopodobnym prostakiem robiąc tej kobiecie przypał na sadolu. Pewne rzeczy warto zachować dla siebie. Tak postępują mężczyźni z klasą, której Ty niestety nie masz i obawiam się, że nigdy nie będziesz jej miał.
Zgłoś
Avatar
ZabójczaMama 2013-03-14, 23:44 4
Artemi napisała najważniejszą rzecz w całej dyskusji.
Może chłopcy przeczytajcie to uwaznie, żeby się czegoś nauczyć na przyszłość? Jak dziewczyna daje Wam na pierwszej randce to nie, nie jesteście wyjątkowi, a i syfa łatwo złapać.
Tak więc ten tego.. Bongman, jak bierzesz takie laski do wyrka (choć i tak wiemy że nie ) to lepiej się zbadaj...

@up nie przesadzaj, laska dalej jest anonimowa, a przypał sobie sama robi swoim kurestwem.
Jak i Bongman przyznając się do tego, ze jest takim męskim kurwikiem (nie, nie macho), bo przecież to działa w obie strony.
Zgłoś
Avatar
dth 2013-03-15, 11:25
@Plecionkarz
chodzi o nazywanie przez samego siebie. Normalny facet nie mówi o sobie, że ma śliczny ryj.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-03-15, 11:35
@up ja to zrobiłem z przekąsem, wiem co miałeś na myśli ale chyba ty nie wiesz co ja miałem
Zgłoś
Avatar
miczel1 2013-03-15, 14:15
przeczytałem i mówie sobie ktoś poszuka zdjeć bongmana a tu nikt to ja poszukałem

żarcik żarcik
Zgłoś
Avatar
dth 2013-03-15, 14:19
@up

powodzenia w przeszukiwaniu 6366 postów swoją drogą, cwane. Gdybym miał tyle napisanych postów to też mógłbym trollować, że w którymś wrzuciłem coś co ktoś inny chce zobaczyć. A nuż ktoś spróbuje znaleźć i straci parę godzin.

@Plecionkarz
ja biedny.
Zgłoś
Avatar
mamaPszemka 2013-03-15, 16:21
BongMan napisał/a:

Od dawna jestem z inną



Teraz to mnie załamałeś...
Zgłoś
Avatar
Koova 2013-03-15, 22:18
BongMan napisał/a:

Traktowałem moją jak księżniczkę i faktycznie okazała się dziwką, ale zdecydowanie nie taką jak chciałem. Nie dość że na osiedlu swoim miała przebieg jak międzykontynentalny TIR, to jeszcze się wdzięczyła do mojego kumpla. Poznałem ją na sadisticu, pewnie cały czas tu wchodzi, więc wiadomość:
Obyś hiva złapała.



~BongMan - przy twoich sucharach to ona wilgotna przy tobie nie była
Zgłoś