18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Ryszardenko 2013-03-14, 19:22
BongMan napisał/a:

Traktowałem moją jak księżniczkę i faktycznie okazała się dziwką, ale zdecydowanie nie taką jak chciałem. Nie dość że na osiedlu swoim miała przebieg jak międzykontynentalny TIR, to jeszcze się wdzięczyła do mojego kumpla. Poznałem ją na sadisticu, pewnie cały czas tu wchodzi, więc wiadomość:
Obyś hiva złapała.



Bongman to taki celebryta sadistica. Jest tak sławny,że same dupy do niego piszą;d
Zgłoś
Avatar
Miszoq 2013-03-14, 19:47
dth napisał/a:


(...)
A tak swoją drogą, to się tutaj grupa wsparcia Bongmana zrobiła, mimo że wszyscy na co dzień go pojeżdżają w każdym jego poscie : P W rzeczywistości pewnie chodzi tylko o to by nick podał, żeby zrobić lincz. Ludzi są zabawni : P



Nie wiesz że bracia mogą się tłuc wzajemnie do nieprzytomności ale jak zrobisz coś jednemu to wpierdoli Ci drugi? xD
A Sadol łączy ludzi ;p

p.s. na 100% chodzi o nick ;]
Zgłoś
Avatar
konował 2013-03-14, 19:52
BongMan napisał/a:

Ryj, jak nie znasz sytuacji. Ja nie z tych, którzy poznają i wyrywają laski w takim znaczeniu w jakim ty to rozumiesz. Ogólnie to laski mnie interesują. Laskę możesz zrobić swojemu chłopakowi. Mnie interesują kobiety. Sama mnie znalazła, sama się na bolca pchała i przyjeżdżała do mnie. Ładna, więc czemu nie korzystać?



Laska z sadola ??? Przecież wiadomo że skończy się to bardzo chujowo.
Zgłoś
Avatar
artemi 2013-03-14, 19:58 5
Skoro "sama się na bolca pchała" i "czemu by nie korzystać" to nie bardzo rozumiem, jaki problem w jej osiedlowym przebiegu? Jak laska szybko rozkłada nogi to trzeba z góry raczej zakładać, że to kwestia nawyku i przyzwyczajenia. Tak samo jak facet co od razu do majtek się pcha. Raczej czytelne zachowanie i mało przebiegłe.

Chyba, że Bongman uwierzył, że jest taki wyjątkowy i tylko on tak na nią działał
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-03-14, 20:23 3
BongMan napisał/a:

Czyli, jak to nawinął Rychu Peja:
"Gówniane jednostki, zakompleksione łajzy,
surfują po stronach, na czat (forum w tym przypadku) wrzucają obrazy,
nigdy nie pokażą twarzy, bo nasrane mają w gaciach."

A mówiąc prościej, tak żebyś zrozumiał:
Chcesz się śmiać z mojej mordy, ale nie masz jaj żeby pokazać swoją - samo to jest śmieszne


No jeszcze by tego brakowało żebym w internecie swoją gębę pokazywał jak jakiś vlogiej. Dziwną masz definicję odwagi i tchórzostwa ale jeżeli dzięki takiemu tłumaczeniu sobie rożnych zjawisk czujesz się trochę mniej chujowo to nie będę ci burzył tej iluzji.

A tak na marginesie to swój post napisałem jako żart i po to żeby podkreślić, że to nie miejsce na zawieranie znajomości bo może się skończyć właśnie podśmiechujkami. Ale ty spinasz dupę i dalej się użalasz, że jakaś dziewczyna dała ci dupy ale nie dlatego, żeś taki wyjątkowy tylko bo daje każdemu.
Zgłoś
Avatar
dth 2013-03-14, 20:36
@up
mi nie dała, więc nie każdemu ;x zapomniała, jebana.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-03-14, 20:59 1
Plecionkarz napisał/a:

swój post napisałem jako żart


Chcesz się śmiać z mojego wyglądu. Nie odebrałem tego jako żart. Bardziej jako gimbusiarsko-cwaniacką zagrywkę.
Plecionkarz napisał/a:

Pośmiejemy się z jego mordy.


To żart? Może jeszcze powiesz, że śmieszny i na poziomie?

Mało tego - chcesz się śmiać z mojego wyglądu, ale własnej twarzy nie pokażesz. Jak to określić? Kto śmieje się z czyjejś mordy, nie pokazując własnej? Poważny człowiek, za którego się zapewne uważasz, czy może mentalny gimbus?
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-03-14, 21:06 2
@up mentalny mężczyzno. Nie potrafię się śmiać z czyjeś mordy nie widząc nigdy jego mordy i na dodatek pokazując najpierw swoją mordę. A żart ma taki poziom jak większość twoich żartów. Mi mówisz, że jestem dzieciak a sam gadasz na jakąś dziewczynę szmata na ogólnopolskim forum. Ponoć słowa gimbus/gimbaza/gimbusiarstwo używają inne gimbusy żeby poczuć się ponad swój gimnazjalny stan.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-03-14, 21:18 2
Plecionkarz napisał/a:

Nie potrafię się śmiać z czyjeś mordy nie widząc nigdy jego mordy


Więc po chuj piszesz takie teksty a potem się z nich tłumaczysz? Nie powiesz chyba, że to było na poziomie...
Plecionkarz napisał/a:

Ponoć słowa gimbus/gimbaza/gimbusiarstwo używają inne gimbusy żeby poczuć się ponad swój gimnazjalny stan.


Ponoć śmiać z czyjejś mordy chcą się ci, którzy sami mają zjebany ryj i kompleksy na tym punkcie - tak samo pusty frazes...
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-03-14, 21:22 1
@up Mi nie zależy na tym, żeby na forum z zabawnymi filmikami i żartami popisywać się poziomem wypowiedzi. A taki chamski/prostacki/szczeniacki żarcik mi poprawia na chwilę poczucie humoru. Innym zresztą też. Tak samo jak ci poprawia humor opowiadanie o swoich rozterkach miłosnych. A mój ryj jest śliczny to w ten sposób mi nie dogryziesz.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-03-14, 21:29 2
No jeśli poprawia ci humor to już się nie czepiam, bo od tego jest to forum
Zgłoś
Avatar
dth 2013-03-14, 21:48 2
Śliczny ryj to może mieć kobieta, albo pedał. Facet może mieć co najwyżej przystojny ryj. Tak samo faceci nie mają stópek, tylko stopy itp. Ewentualnie kobieta może powiedzieć o facecie, że ma śliczny ryj, ale to i tak nie jest określenie, które pasuje do mężczyzny.
Zgłoś
Avatar
MorsWin1 2013-03-14, 21:58 1
Czyli jak Ci powie masz przystojnego kutacza to jest lepiej niż inne określenie ?
Zgłoś
Avatar
kriss7muchomor 2013-03-14, 22:15 1
lepiej jak mu powie, ze ma tak pyszna sperme, ze zaprosila kolezanki- to jest kurwa komplement
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-03-14, 22:26 2
dth napisał/a:

Śliczny ryj to może mieć kobieta, albo pedał.


Tzn pedały ci się podobają?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie