18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
BongMan 2013-03-14, 10:40 1
Mądre słowa, za to masz browar Nauczka na przyszłość.
Zgłoś
Avatar
H................g 2013-03-14, 14:46 4
BongMan ja rozumiem, że masz tu status mistrza i renomę jak stąd do Szanghaju, ale kurwa jak chcesz się wypłakać i z kimś o tym pogadać, to umów się z fanem, a nie kurwa pod tematem żalisz się.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-03-14, 15:01 7
@up czepiasz się. czasem facet musi się wyżalić innemu facetowi, jeden chuj gdzie. Najlepiej przy piwie, dlatego Bonguś łap bronksa
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2013-03-14, 15:23 4
Ta suka Bongmana musi mieć teraz dobry kisiel obserwując że spotykała się z celebrytą

Może jeszcze do siebie wrócicie ziom.
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2013-03-14, 15:28
bongi - dwa trzy spotkania i ruchasz? kurwa albo masz zajebiście chujowy ryj albo chujowo z babami gadasz często gęsto dzisiaj baby są takie że na pierwszym,czasami drugim spotkaniu już wchodzą same do wyra. ja się sparzyłem teraz mocno i chuj. mam wyjebane na te wszystkie panienki. jak mi studia nie wyjdą to idę na księdza bo bym kazdą babę jak szmatę traktował. w sumie tak powstają skurwysyny, masz gorące serce dla kobiety a później ci nóż w plecy wsadza. i świat sie wali.
Zgłoś
Avatar
Els 2013-03-14, 16:07 1
@Bongman, tak to jest jak się poznaje ludzi przez internet
Zgłoś
Avatar
dth 2013-03-14, 16:33 2
Cytat:

bongi - dwa trzy spotkania i ruchasz? kurwa albo masz zajebiście chujowy ryj albo chujowo z babami gadasz często gęsto dzisiaj baby są takie że na pierwszym,czasami drugim spotkaniu już wchodzą same do wyra. ja się sparzyłem teraz mocno i chuj. mam wyjebane na te wszystkie panienki. jak mi studia nie wyjdą to idę na księdza bo bym kazdą babę jak szmatę traktował. w sumie tak powstają skurwysyny, masz gorące serce dla kobiety a później ci nóż w plecy wsadza. i świat sie wali.


To zależy z jakimi kobietami się zadajesz, jak z tępymi blacharami na imprezach techno, to nic dziwnego że i za pierwszym spotkaniem Ci dupy dają.

A tak swoją drogą, to się tutaj grupa wsparcia Bongmana zrobiła, mimo że wszyscy na co dzień go pojeżdżają w każdym jego poscie : P W rzeczywistości pewnie chodzi tylko o to by nick podał, żeby zrobić lincz. Ludzi są zabawni : P
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-03-14, 16:34 8
@BongMan Załóż temat: kącik złamanych serc.

Tak swoją drogą to może niech ktoś zrobi sobie kobiece konto, zagada do bongamna, poczeka aż ten będzie wysyłał swoje zdjęcia i tutaj wstawi. Pośmiejemy się z jego mordy. Pewnie nie tylko mordy bo będzie chciał się pochwalić jaki z niego ogier i zdjęcia kutasa z każdej perspektywy robi i wyśle.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-03-14, 17:19 6
Jest prostsza metoda, mistrzu intrygi. Jak chcesz się pośmiać z mojej mordy, poszukaj na forum, bo wrzucałem kilka zdjęć. A pokażesz swoją?
Zgłoś
Avatar
Miljon_Dolcow 2013-03-14, 17:26
przepis na piwo:

"bla, bla, bla BongMan coś tam,blablablablabla..."
Zgłoś
Avatar
mjr 2013-03-14, 18:03
BongMan napisał/a:

Poznałem ją na sadisticu,


A chuja miała?
Zgłoś
Avatar
Bacutil 2013-03-14, 18:28 1
Cytat:

Poznałem ją na sadisticu



Chętnie bym właśnie poznał jakąś ciekawą laskę z tego forum. Halo, są jakieś dupy z kieleckiego tutaj?
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-03-14, 18:33
BongMan napisał/a:

A pokażesz swoją?


Nie
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-03-14, 18:46 7
Czyli, jak to nawinął Rychu Peja:
"Gówniane jednostki, zakompleksione łajzy,
surfują po stronach, na czat (forum w tym przypadku) wrzucają obrazy,
nigdy nie pokażą twarzy, bo nasrane mają w gaciach."

A mówiąc prościej, tak żebyś zrozumiał:
Chcesz się śmiać z mojej mordy, ale nie masz jaj żeby pokazać swoją - samo to jest śmieszne
Zgłoś
Avatar
holek86 2013-03-14, 19:18
Ciekawe czy się owa "księżniczka" odezwie ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie