18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Speedballwtf 2013-03-13, 20:52
Dla użytkowników tego portalu nie ma takiej kurwy
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-03-13, 20:55 121
Traktowałem moją jak księżniczkę i faktycznie okazała się dziwką, ale zdecydowanie nie taką jak chciałem. Nie dość że na osiedlu swoim miała przebieg jak międzykontynentalny TIR, to jeszcze się wdzięczyła do mojego kumpla. Poznałem ją na sadisticu, pewnie cały czas tu wchodzi, więc wiadomość:
Obyś hiva złapała.
Zgłoś
Avatar
Beowolf2 2013-03-13, 20:59 27
@up
Pewnie złapała na samym początku znajomości z Tobą
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-03-13, 21:39 52
@~BongMan - a kogo Ty się kurwa spodziewałeś poznać na tym portalu??? Ty się ciesz kurwa, że kutasa nie miała
Zgłoś
Avatar
miczel1 2013-03-13, 21:46 10
XasakkuX, miała kutasa ale BongMan, sie nie przyzna
Zgłoś
Avatar
MorsWin1 2013-03-13, 21:49 1
Bo on nie miał ?
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-03-13, 23:16 9
BongMan napisał/a:


Obyś hiva złapała.



A ja na twoim miejscu życzyłbym jej tak:
"Obyś trafiła na jednego z moich sucharów"
Zgłoś
Avatar
eligurf 2013-03-14, 0:42 8
Chyba, "Obyś udławiła się jednym z moich sucharów"
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-03-14, 1:30 29
Wiedziałem, że mnie nie zawiedziecie
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2013-03-14, 8:35 4
Jaką trzeba być internetową pizdą, by poznawać laski na forach internetowych... ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-03-14, 9:23 12
Ryj, jak nie znasz sytuacji. Ja nie z tych, którzy poznają i wyrywają laski w takim znaczeniu w jakim ty to rozumiesz. Ogólnie to laski mnie interesują. Laskę możesz zrobić swojemu chłopakowi. Mnie interesują kobiety. Sama mnie znalazła, sama się na bolca pchała i przyjeżdżała do mnie. Ładna, więc czemu nie korzystać?
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-03-14, 10:14
Powiedz jej że jest inna niż wszystkie, a będzie robić to co robią wszystkie

Bongman, jeszcze jej nie strawiłeś? Od świąt już czasu trochę minęło. Zrób jej prezent, powiedz na sadolu która to. I będzie oficjalnie "kobietą sadistica" tym bardziej, że ona tu jest wśród nas. Wskaż tego "wirusa" a dopiero będzie miała branie ze strony sadoli. Wtedy też Twoje życzenie do niej będzie bliżej spełnienia. Na parę tysi użyszkodników, jakiś nosiciel się znajdzie.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-03-14, 10:31 3
Już nie chodzi o nią, tylko o samą sytuację że dałem się tak oszukać byle szmacie, że jej nie przejrzałem. Od dawna jestem z inną i jest git. A konta tu nie ma, jakieś tam założyła, pisała najpierw do Penera, ale ją olał, to napisała do mnie a ja ją przyjąłem

W sumie z jednej strony to dobrze, że są takie panienki bo dwa-trzy spotkania i ruchasz, ale gorzej jak takiej nie przejrzysz, polubisz ją, będziesz dla niej dobry, itd, a potem wyjdzie taka akcja. To demotywuje.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-03-14, 10:38 27
Kto na gorącej kobiecie się sparzył, ten potem zimne grzeje Do wszystkich podchodź dystansem chłopie, baby to przebiegłe ladacznice
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie