18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:24
🔥 Poskromienie hotelowej Karyny - teraz popularne
🔥 Zaczepna samica - teraz popularne
Avatar
Veni_Vidi 2024-06-16, 19:35 70
Czy patologia ma jakieś poziomy?
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-06-16, 19:37 103
Ale szlauf... rodzice są pewnie dumni jak tylko wychodzą z cugu alkoholowego
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-16, 19:42 13
Przyuczanie młodzieży do zawodu.
Zgłoś
Avatar
r061071 2024-06-16, 19:46 4
spoko ta córka putina
Zgłoś
Avatar
Hege 2024-06-16, 19:46 76
Nie zdziwiłbym się jakby chuja na oczy nie widziała, nie mówiąc już o połykaniu xD
Tak to jest jak się naogląda spierdoliny od blani lipinskiej w postaci 360 dni i w żaden inny sposób nie potrafi się zwrócić na siebie uwagi. Płytkie to, wulgarne i budzi co najwyżej politowanie.
Zgłoś
Avatar
Klasyk50 2024-06-16, 20:00 60
Hege napisał/a:

Nie zdziwiłbym się jakby chuja na oczy nie widziała, nie mówiąc już o połykaniu xD
Tak to jest jak się naogląda spierdoliny od blani lipinskiej w postaci 360 dni i w żaden inny sposób nie potrafi się zwrócić na siebie uwagi. Płytkie to, wulgarne i budzi co najwyżej politowanie.



Zgadzam się w 100%, jednocześnie mam nadzieję że zobaczy ten filmik w necie w swojej roli głównej, i usłyszy co pieprzy i jak to brzmi z perspektywy drugiej osoby! Oby się posrała ze wstydu, może to czegoś ją nauczy...
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2024-06-16, 20:03 11
Ale syf ..... i trafiasz na taką księżniczkę na imprezie
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2024-06-16, 20:05 5
Już nie tam nie zesrajcie stulejarze nadaje sie w sam raz.
Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2024-06-16, 20:18 9
Veni_Vidi napisał/a:

Czy patologia ma jakieś poziomy?



kurwa ja rocznik 96 to w gimnazjum oczywiście że patola była - ale taka jakaś "normalniejsza" - bardziej przewidywalna i bardziej ogarnięta - jak jako normalny człowiek byłeś do nich git to sami nawet podbijali

ale to coś z nagrania to .... różnica pokoleń - nie wiadomo jak teraz młodzież postępuje ale to tylko zebrać razem w jednym sztosie opon i uczynić typowo po murzyńsku - bp95 + iskierka .
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-06-16, 20:31 7
Tuż to kurwa chodzący worek spermy
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-16, 20:48 5
Con4terPro96 napisał/a:

kurwa ja rocznik 96 to w gimnazjum oczywiście że patola była - ale taka jakaś "normalniejsza" - bardziej przewidywalna i bardziej ogarnięta - jak jako normalny człowiek byłeś do nich git to sami nawet podbijali
ale to coś z nagrania to .... różnica pokoleń - nie wiadomo jak teraz młodzież postępuje ale to tylko zebrać razem w jednym sztosie opon i uczynić typowo po murzyńsku - bp95 + iskierka .



Ten kurwiszczak to jest raczej starszy od ciebie, a młodzież to ją tylko nagrywa, jako ciekawostkę przyrodniczą. Jakiś wywiad z kurwą przeprowadzają, czy coś.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-16, 20:54
dżonyłojlker napisał/a:

Przyuczanie młodzieży do zawodu.


Cholera dżony… przepraszam że byłem taki niemiły dla ciebie. Już rozumiem czemu wróciłeś do picia po 11 latach i 5 miesiącach trzeźwości. Pogadaj z córką bo jeszcze jest szansa. Dziewczyna zbłądziła ale dacie radę.
Haiku na zgodę:
Nowy świt łamie noc,
W świetle słońca kiełkuje nadzieja,
Nowe ścieżki odsłaniają światło.
Zgłoś
Avatar
bobikkk 2024-06-16, 20:55 1
Warto dodać że to w dodatku trans jest jakby ktoś nie wiedział
Zgłoś
Avatar
Stolik288 2024-06-16, 20:56 12
Hege napisał/a:

Nie zdziwiłbym się jakby chuja na oczy nie widziała, nie mówiąc już o połykaniu xD
Tak to jest jak się naogląda spierdoliny od blani lipinskiej w postaci 360 dni i w żaden inny sposób nie potrafi się zwrócić na siebie uwagi. Płytkie to, wulgarne i budzi co najwyżej politowanie.



Mysle ze niestety to prawda co mówi, dlaczego mialaby kłamać? widać że jest troche starsza od nich. Mi ona wygląda na taką co przyjmuje na kwadracie albo daje w toi toiu na juwenaliach lub klubowym
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie