18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
ilves 2013-05-29, 1:56 2
akcja od 0:07

Nie zdążyłam przewinąć
Zgłoś
Avatar
qmakk 2013-05-29, 2:19
Co za ciul, jedzie dalej jak gdyby nigdy nic... Zamiast zawrocic i pokazac jak sie wkurwiaja na typa co kaczki przepuszczal :/
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-05-29, 2:20 5
Jebane barany. Od dziecka ojciec mnie uczył ,że jak ci jakiś kot, srot, pies, kaczka czy inne gowno wyleci na droge to nie hamować nigdy bo więcej szkody będzie po hamowaniu i jeszcze zagrożenie dla ludzi.

Jebie mnie jak bestialsko to zabrzmi ale miałem w zyciu wiele takich sytuacji gdzie mi jakieś małe zwierzęta wyskakiwały (w tym psy) i po prostu jechałem dalej. Nigdy nie hamowałem. Mówi się trudno. Życie.
Zgłoś
Avatar
wowka01 2013-05-29, 2:34
Kuuuuuurwa, prawie 22 a jak jasno!!!
Zgłoś
Avatar
z................z 2013-05-29, 7:11 11
Zgłoś
Avatar
mucha86 2013-05-29, 10:47 2
i dobrze kaczuszki są zajebiste
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-05-29, 12:46 16
Velture mam nadzieję ze kiedy będziesz pieszo, też nikt nigdy nie będzie hamował.
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-05-29, 12:46 4
idom dwa uda przez ulice i jedno muwi do drugiego:
- uda sie albo sie nie uda

HEHEHEHEHEHEHE
Zgłoś
Avatar
M................x 2013-05-29, 12:50 6
Debile co za nim jechały, kurwa ja zawsze myślę na drodze i jadę w takim odstępie, że jak ktoś hamuje awaryjnie to zdążę zrobić to samo, a ci zamyśleni, pewnie przez telefon gadają i na zderzaku jadą.
Zgłoś
Avatar
M................s 2013-05-29, 12:57 1
up
zamiast jechac ostroznie to jada, gadaj przez telefon, jedzą, robią se lody zamiast myslec. Kaczki niech zyją i rosną ]
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-05-29, 13:03 8
Dlatego, kurwa, utrzymuje się bezpieczną odległość od pojazdu poprzedzającego. Ja na szybszej drodze zawsze zostawiam dużo miejsca przed sobą na wypadek, gdyby auto przede mną nagle zahamowało, choćby stanęło w miejscu w ułamku sekundy - bo różnie może być, inny samochód wjedzie z boku, zwierzę a nawet superwielka dziura, która go uziemi. I zawsze musi się jakiś chuj wjebać przede mnie, tak że przed nim, jak i przede mną zostają dwa metry luzu. I jeszcze po wyprzedzeniu gwałtownie zwalnia, bo nie może wyminąć kolejnego (nie żebym był zawalidrogą, bo i tak już jadę lekko powyżej limitu). Jeszcze bardzie pojebani są ci, co na autostradzie dosłownie trzymają się mojego tylnego zderzaka - nie widać nawet rejestracji. Co taki ćwok sobie myśli? Że zdąży wyhamować? Że na pewno nic się nie stanie? Myślałem kiedyś specjalnie dać po hamulcach to by idiota musiał płacić, ale szkoda mi czasu i narażać zdrowia.
Zgłoś
Avatar
GranatPL 2013-05-29, 13:03
Jak można zajebać taką malutką kaczuszkę... To przecież biedne, bezbronne zwierzątko... I do tego jak smakuje z jabłkami ;D
Zgłoś
Avatar
lukasz12122 2013-05-29, 13:04 29
Bzzykacz napisał/a:

idom dwa uda przez ulice i jedno muwi do drugiego:
- uda sie albo sie nie uda

HEHEHEHEHEHEHE


Zgłoś
Avatar
preakme 2013-05-29, 13:08 1
Jak się zachowuje poprawną odległość od siebie i ma się jakikolwiek refleks, a nie myśli o chuj wie czym to się wychamuje. A zwierzęta trzeba przepuścić żeby w przyszłości było co jeść.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie