18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Putin666 2019-09-01, 8:11
Pojebane ludzie jesteście bicie a kątowanie was widzę nieźle stary napierdalal że takie coś tolerujecie masakra nie jestem za bezstesowym wychowywaniem ale takie coś to przegięcie to tylko dziecko popełnia błędy jak my wszyscy
Zgłoś
Avatar
No-idea 2019-09-01, 9:18 3
Ja rozumiem że dziecki potrafią czasem coś tak odjebać że aż się w człowieku gotuje i ma ochote strzelić klapsa, ale kogoś kto tak katuje dziecko zajebałbym kijem, i to skrupulatnie omijając głowę żeby był jak najdłużej przytomny.
Zgłoś
Avatar
jasnygwint 2019-09-01, 11:03
dobrze że "madka" stanęła w obronie...
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2019-09-01, 12:12
Domowy, sfrustrowany tatuś-terrorysta.
Zgłoś
Avatar
Tulkas 2019-09-01, 12:13
ale bym tego gościa pałą lał, ale tak szybko że nawet spuchnąć by nie zdążyło
Zgłoś
Avatar
Vaust 2019-09-01, 12:36
Dla tego ciula z dziupli co wypisał te fanaberie o wychowywaniu Zrób raz w życiu coś dla innych Jebnij się z mostu a niech twój syn to nagra i wrzuci na sadola Będziesz sławny bo chyba o to ci frajerze chodzi Brawo za upośledzenie umysłu odziedziczone po swoich starych powinni takich pokazywać w dziale ku przestrodze
Co do filmu Pora by wreszcie ktoś zajął się takimi zjebami co kręci ich sadyzm na dzieciach I nie tylko sprawa powinna być tu w rękach organów ścigania ale również w nas samych By takie pojeby jak te z filmu oraz wszyscy co propagują tego typu metody wychowawcze i są na tyle zjebani genetycznie by to jeszcze głosić gdziekolwiek PROSTO NIE CHODZILI ( oko za oko Skurwysyny )
Zgłoś
Avatar
krzychu88 2019-09-01, 12:46
Na wywczasie w tamtym roku coś takiego miałem w markecie nieprzyjemność zaobserwować. Dosłownie "tatusiem" ludzie obraz na posadzce namalowali. Milicja na 3 busy zjechała, żeby zdechłego kurwia lekarzowi ostatniego kontaktu udostępnić
Zgłoś
Avatar
Rejti 2019-09-01, 12:50 4
xnm napisał/a:

i bardzo kurwa dobrze tak sie wychowuje dzieci a nie jakies bezstresowe wychowanie. Bo tym przynajmniej dzieciak słucha i wykonuje rozkazy a nie doskutuje i stawia warunki !!!
Fakt faktem pare dzieciaków nie wytrzyma takiego rygolu i beda udawali jakos depresje czy inne udawane gówno na tle ten tego psychicznego. Ale to i tak dobrze słabe osobniki zostano usuniete a sile wzmocnione



Uwielbiam takie tematy. Wystarczy jeden dobry troll i potem weź popcorn i przeglądaj, jak po kolei odpalają się wszystkie sadolowe cioty.
Zgłoś
Avatar
barszczzuszkami 2019-09-01, 13:32 1
Gównoburza pod takimi tematami zawsze jest najlepsza. Więcej takich sadystycznych tematów. Obrońcom bąbelków pękną odbyty z bólu.
Zgłoś
Avatar
smiechychichy 2019-09-01, 13:33 1
Ja tu jestem tylko oglądającym.
Ale jak ktoś traktuje kogoś w ten sposób, a ten ów nie potrafi oddać to jest dla mnie skurwysyństwo!
Każdy kto broni takiego zachowania jest śmieciem.
Zgłoś
Avatar
J................o 2019-09-01, 14:06 3
lel.

xnm napisał/a:

i bardzo kurwa dobrze tak sie wychowuje dzieci a nie jakies bezstresowe wychowanie. Bo tym przynajmniej dzieciak słucha i wykonuje rozkazy a nie doskutuje i stawia warunki !!!
Fakt faktem pare dzieciaków nie wytrzyma takiego rygolu i beda udawali jakos depresje czy inne udawane gówno na tle ten tego psychicznego. Ale to i tak dobrze słabe osobniki zostano usuniete a sile wzmocnione



lel. strona majaca sadyzm w nazwie, filmik wrzucony przez sadystycznych rodzicow ze znecania sie nad dzieckiem, gosc trolluje swoim postem, lamusy daja sie zlapac na zwyklego baita i mamy wylew obroncow praw zwierząt xD
materiał zacny, rusza za serduszko
Zgłoś
Avatar
Mamciewdupie 2019-09-01, 14:08
I dobrze. Nauczy się, że życie to kraina gównem płynąca, nie ma w niej miejsca na płacz i może dojdzie do jakiegoś wielkiego sukcesu na miarę skośnego. Alternatywą jest bieda i śmierć, a w nich nie ma niczego szlachetnego.
Zgłoś
Avatar
Kepeszek 2019-09-01, 14:10
xnm napisał/a:

i bardzo kurwa dobrze tak sie wychowuje dzieci a nie jakies bezstresowe wychowanie. Bo tym przynajmniej dzieciak słucha i wykonuje rozkazy a nie doskutuje i stawia warunki !!!
Fakt faktem pare dzieciaków nie wytrzyma takiego rygolu i beda udawali jakos depresje czy inne udawane gówno na tle ten tego psychicznego. Ale to i tak dobrze słabe osobniki zostano usuniete a sile wzmocnione



Mam szczerą nadzieję, że jesteś brzydki jak noc, kuśka Ci nie staje i nikt w życiu nigdy Cię nie pokocha. Jeżeli naprawdę uważasz tak jak napisałeś to życzę Ci wszystkiego najgorszego, nie zasługujesz na miłość, psie.
Zgłoś
Avatar
k................r 2019-09-01, 15:33
Najebac mu I matce za nagrywanie to malo pierdolone skurwysyny
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-09-01, 16:00 2
xnm napisał/a:

i bardzo kurwa dobrze tak sie wychowuje dzieci a nie jakies bezstresowe wychowanie. Bo tym przynajmniej dzieciak słucha i wykonuje rozkazy a nie doskutuje i stawia warunki !!!
Fakt faktem pare dzieciaków nie wytrzyma takiego rygolu i beda udawali jakos depresje czy inne udawane gówno na tle ten tego psychicznego. Ale to i tak dobrze słabe osobniki zostano usuniete a sile wzmocnione


Za trollowanie i wkurwianie sadisticowym głupków, dałbym Ci nawet litra wódki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie