18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Avatar
arcan86 2024-05-10, 7:55 16
Czysta woda. Szok dla organizmu dla hindusa.
Zgłoś
Avatar
radek225 2024-05-10, 8:21 17
3 osoby dookoła (2 gówniarze na oponach) i 1 nagrywający, koleś tonie metr od brzegu. Chichot losu. Jeszcze lepiej będzie za kilka lat, jak gówniaki zapytają się gdzie jest tatuś. Byliście 4 metry od tatusia, jak tatuś utonął. A to płynęliśmy statkiem po oceanie indyjskim, i statek wywróciło w trakcie sztormu? Nie Rashid, pływaliście na oponach w stawiku na ryby i tatuś nie umiejąc pływać wskoczył do wody by popływać razem z wami. Wy byliście 3-4 metry od niego mając go w dupie, a ja miałam na niego wyjebane i wolałam kręcić jak tonie zamiast mu pomóc .
Zgłoś
Avatar
700_LTA 2024-05-10, 8:26 4
Piękna pamiątka rodzinna z tego nagrania będzie
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2024-05-10, 8:50 4
Ja pierdole jak można nie potrafić poływać za chuja tego nie czaje

EDIT: Dobra to hindus a woda czysta więc szok
Zgłoś
Avatar
leonfun 2024-05-10, 9:22 1
Stary mógł utopić gówniaka. Na szczęście glut odpłynął w porę
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2024-05-10, 9:35 6
Kamerzyście MEDAL! Nie ratował, ale kręcił do końca!
Zgłoś
Avatar
radek225 2024-05-10, 9:47 2
kaziolord napisał/a:

Ja pierdole jak można nie potrafić poływać za chuja tego nie czaje

EDIT: Dobra to hindus a woda czysta więc szok



Też nie czaję. Nauka pływania jest dużo łatwiejsza niż nauka jazdy rowerem. Nie umiejąc jeździć rowerem wypierdalasz się co 2 metry. Aby nauczyć się pływać to idziesz na basen do płytkiej wody sięgającej pasa, kładziesz się na wodzie i zaczynasz machać rękami i nogami. Jak opanujesz unoszenie się na wodzie i pływanie w pożądanym kierunku, to potem idziesz krok dalej i zaczynasz doskonalić różne style, oraz uczysz się pływać pod wodą, bo to wbrew pozorom też jest sztuka. Jak raz nauczysz się jeździć rowerem i pływać, to potrafisz to robić do końca życia.
Zgłoś
Avatar
Krak 2024-05-10, 10:03
Eugeniusz62 napisał/a:

Dziwna akcja. Facet w pewnym momencie przyjął właściwą pozycję i poprawnie przepłynął metr. Nawet w pozycji świecy potrafił wynurzyć łeb. Ki chuj?



Nie wiedział o swojej pływalności a po drugie odpompował się
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-05-10, 10:20 4
AnalAcrobat napisał/a:

Chłop nie potrafiący pływać wskakuje do wody, ktoś to nagrywa, nikt nie pomaga.



No i? Prawidłowa sytuacja, IQ osób widocznych na nagraniu – wraz z osobą nagrywającą to jakieś 60-80.
Więc wszyscy zachowują się stosownie do poziomu swej inteligencji – debil się topi, debil nagrywa, dziecko (nie czepiam się, ~takie IQ ma w tym wieku każde dziecko) przygląda się dorosłemu, który wg dziecka wie, co robi...
Niczego nienormalnego W TAMTYM ekosystemie nie widać.

TwójCzarnyPan napisał/a:

Czy on to zrobił celowo?



Wskoczył do wody? Tak. Masz to na nagraniu przecież.

Seymouro1908 napisał/a:

a te bezmózgie dzieciaczki się patrzą i co myślą?



Że dorosły wie, co robi. Tak jak każde inne dziecko na tej planecie myśli.

kaziolord napisał/a:

Ja pierdole jak można nie potrafić poływać



Człowiek zatraca naturalną umiejętność pływania (dryfowana na powierzchni) wraz z wiekiem.
Dlatego potem musi się nauczyć.



Tu akurat gównoźródło i z brednią, że rzekomo na tym filmie widać uczenie dziecka.
To są debile (Hindusi), widzą, ale nie rozumieją tego, co widzą: dziecko w takim wieku to potrafi i samo się stabilizuje w wodzie.
Ale potem ta umiejętność zanika.
Tak jak każda niećwiczona – stąd tylu matołów, gdy przestają ćwiczyć mózg.
;>>>

No to – normalnie, można nie umieć pływać, jak to widać na filmie, mimo że nie rozumiesz.

radek225 napisał/a:

Aby nauczyć się pływać to idziesz na basen do płytkiej wody



No ale zakładasz w swoim równaniu, że opowiadasz o kimś w miarę normalnym, a nie o przygłupie.
Tamten gość – TWIERDZĘ na podstawie tego, co zrobił – pewnie umarł…by ze śmiechu, gdyby się dowiedział, że np. nie srasz na ulicy.
Taki to poziom umysłowy.
Więc poszedł pokazać, że UMI (!), bo oglądał właśnie film, na którym gość z identycznymi wąsami umiał pływać...
Jakoś tak.


Uff... Idę na kawę poranną.
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2024-05-10, 10:26 2
Pływanie im nie idzie, ale obsługa telefonu pierwsza klasa. Lalka barbie dla kamerzystki. Świetny kraj.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-05-10, 10:28 2
Typowy hindus, czyli totalny kretyn z IQ czteroletniego dziecka (mimo, że stary chłop), skacze na głęboką wodę chociaż nie umie pływać (w sumie jak 95% populacji tego pseudokraju).
Zgłoś
Avatar
Jarazz 2024-05-10, 10:37
To jest akcja. Pokazali jak się topi
Zgłoś
Avatar
szwedozaur 2024-05-10, 11:03
Jak dla mnie to tak samo jak ja robiłem za dzieciaka i uczyłem się pływać. Ruchy miał takie jak właśnie jak by się uczył kiedyś pływać ale w płytkiej wodzie. Mi jak udało się tam przepłynąć kilka metrów to po prostu wstawałem (ale nie byłem na tyle głupi by się pchać na otwarty zbiornik). A on wjebał się pierwszy raz w życiu do głębokiej wody i te parę ruchów zrobił, ale potem łeb już pod wodą, a tu nie ma jak stanąć na dnie.
Zgłoś
Avatar
seeed71 2024-05-10, 11:13
Nagroda Darwina.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-05-10, 11:24
Szok w kontakcie z czystą wodą go zabił
Zgłoś