18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Kibic kopie ukraińca - teraz popularne
🔥 Nowe sposoby na napastników.... - teraz popularne
Avatar
k................8 2024-08-06, 6:20 1
Jak ja tych kurew pedalskich nie nawidzę. U mnie wąska droga krajowa przelatuje, ruch jak skurwysyn a te chuje tam sobie jeszcze rowerkami jeżdżą, robiąc korki na pół miasta. A obok od chuja dróg równoległych jest. Ale nie on główną będzie jechał, bo mu kurwa wolno.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-08-06, 17:56 1
CriSStopher napisał/a:

Wygląda raczej na to że jechali obok siebie, a nie jeden za drugim i zahaczył go samochodem za sakwę.
Tak czy inaczej zastanawiam się po co oni pchają się na takie szybkie trasy, gdzie mogą łatwo zginąć?
Taki syndrom samobójcy trochę - szczególnie jak wpierdoli sobie w mózg, że wszyscy muszą na niego uważać.



Na autostrady i ekspresówki im nie wolno nawet:

Rowerzyści mogą poruszać się także drogami publicznymi. Zakaz jazdy na rowerze obowiązuje jedynie na drogach ekspresowych, autostradach i tych jezdniach, wzdłuż których poprowadzono dedykowaną jednośladom trasę, zmierzającą w tym samym kierunku, w którym jedzie rowerzysta. Jeśli taka istnieje po prawej stronie – jest obowiązek korzystania z niej. Gdy droga dla rowerów znajduje się po lewej stronie jezdni, warto z niej skorzystać, jednak formalnie nie jest to obowiązkowe (o ile na jezdni nie obowiązuje zakaz wjazdu rowerów - znak B-9).
Zgłoś
Avatar
Antkowiak1992 2024-08-06, 18:37 1
Szkoda kierowcy i tego auta
Zgłoś
Avatar
Deme 2024-08-06, 20:25 1
Po prawej stronie drogi płynie Wisła, a wzdłuż rzeki od Skoczowa aż do Ochab prowadzi zajebista ścieżka rowerowa. Niestety te tępe pajace wolą jechać expresówką
Zgłoś
Avatar
Przemyslaw_Przemyslawski 2024-08-06, 22:41
Zajebiście odbił w prawo. Tego typu manewrów brakuje podczas szkolenia kierowców które wchodziły by w skład obowiązkowych szkoleń na przyszłych kierowców.
Zgłoś
Avatar
Gruchenfuhrer 2024-08-13, 13:50
Dlatego rowerem jeżdżę po chodniku, a nie po drodze. I chuj w dupę przepisom. Moje bezpieczeństwo najważniejsze.
Zgłoś
Avatar
mitsubishi 2024-08-14, 18:02
pedalarze dosyć odważni są jak sobie popierdalaja taka drogą
Zgłoś