18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Wcześniak
BongMan • 2012-02-05, 14:02
Ogromna kolejka do kasy w Auchan. W kolejce inteligent w okularach. Z tyłu kolejki przedziera się zdrowo wyglądający facet i krzyczy:
- Przepuśćcie inwalidę, do jasnej cholery! Jestem wcześniakiem! Urodziłem się w siódmym miesiącu!!! Przepuśćcie inwalidę!!!
Inteligent (przecierając okulary):
- Proszę pana, myślę, że nie pomylę się jeśli wyrażę powszechną sugestię by szedł pan w pizdu jeszcze na dwa miesiące.
Zgłoś
Avatar
raper900 2012-02-06, 14:24 2
W pizdu a w pizdę to wg mnie co innego. Więc jak dla mnie - kawał nie trzyma się kupy.
Zgłoś
Avatar
JebakLeśny 2012-02-06, 14:31 7
kolejny suchar z kolekcji BongMana
Zgłoś
Avatar
MortiCRX 2012-02-06, 14:41 5
Jak mocno trzeba mieć spierdolone poczucie humoru, żeby taki gniot mógł chociaż odrobinę bawić...
Zgłoś
Avatar
masherano 2012-02-06, 14:49 1
Ostatnio tak się ubawiłem podczas obierania ziemniaków
Zgłoś
Avatar
abominacja 2012-02-06, 15:06 6
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2012-02-06, 15:28 2
Kurwa, kawał całkiem dobry, ale jak zawsze ktoś musi wyrzygać jakiś komentarz, albo wrzucić zdjęcie aby podkreślić "Sucharowatość" dowcipu. Idioci, których śmieszą tylko pierdy i beki...
Zgłoś
Avatar
sruba01 2012-02-06, 15:28
ja pierdole, co za gówno
Zgłoś
Avatar
Infanymous 2012-02-06, 15:32 3
@Prokutator
Ja pierdole, ze skrajności w skrajność. Najpierw była moda na teksty o tym, jakie to gówno nie jest suche i debilne - i owszem, czasem ludzie przesadzali z tym, podczas gdy kawały były znośne lub całkiem dobre, to i tak banda debili pisała że suche blablabla sratata licząc na piwo. Teraz za to się kurwa robi moda na obrońców krzyża piszących pod każdym jebanym kawałem, że ci wyżej to idioci bo dla nich to suche. Żart ewidentnie chujowy, zwyzywany od chujowych żartów i sucharów, ale pod spodem ktoś musi nawrzucać na tych powyżej, gees.
Zgłoś
Avatar
P................u 2012-02-06, 15:44
kierwa! jak sie wam nie podoba to przewijać dalej, nie dawac piw, nie pisać komentarzy! Dając komentarz, uświadamiacie autorowi, że jednak coś w materiale, który umieścił jest, że aż chce się wam poruszać palcami.
@ Tomasz Zaganiacz - nic osobistego.
Zgłoś
Avatar
twojamatkajestgruba 2012-02-06, 15:44 2
raper900 napisał/a:

W pizdu a w pizdę to wg mnie co innego. Więc jak dla mnie - kawał nie trzyma się kupy.



A tu o co się przypierdalasz? Jeśli chcesz komuś powiedzieć "wypierdalaj" to mówisz "idź w pizdU". "idź w pizdĘ" jest niepoprawne.

Tak więc: Idź w pizdu!!
Zgłoś
Avatar
raper900 2012-02-06, 15:54
twojamatkajestgruba napisał/a:



A tu o co się przypierdalasz? Jeśli chcesz komuś powiedzieć "wypierdalaj" to mówisz "idź w pizdU". "idź w pizdĘ" jest niepoprawne.

Tak więc: Idź w pizdu!!


OK, ale w jakim celu dublujesz mojego posta?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-02-06, 16:02 7
Następna znawczyni i krytyczka, która w dupie była i gówno widziała.

Tak więc przestań komentować, skoro sama nie wrzuciłaś nic lepszego i


PS: To samo tyczy się Jebaka Leśnego. Jeden temat i to w było.pl. Nie mam nic przeciwko krytyce, ale krytyka musi mieć jakąś wartość. A wartość ma tylko wtedy, jeśli osoba krytykująca zrobiła w sprawie, którą krytykuje coś lepszego niż osoba krytykowana.
Zgłoś
Avatar
twojamatkajestgruba 2012-02-06, 16:10
raper900 napisał/a:


OK, ale w jakim celu dublujesz mojego posta?



Żeby głupi miał zagadkę

Nie dubluję, tylko cytuję...
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-02-06, 16:18 5
@BongMan Rozumiem, że jak nie jesteś najlepszym politykiem nie masz prawa krytykować polityków, jak nie zostałeś mistrzem piłki nożnej nie możesz krytykować polskiej reprezentacji, jeśli nie jesteś w top 100 najlepszych gitarzystów, nie masz prawa krytykować jak ktoś gra itd.

Tak sam chuja wrzuciłem kawałów, bo jeśli nie jestem w tym dobry to tego nie robię. Czasem wrzucę coś do galerii i chuj mnie to boli.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie