18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:11
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:35
Wczorajsza egzekucja
phrontch • Wczoraj 18:56
Do zastrzelenia doszło wczoraj na Rua Andorinha, bairro Cidade de Deus w północnym Manaus. Zastrzelony to 43-letni Dorinaldo Pereira da Silva

Zgłoś
Avatar
krz30ychu Wczoraj 19:27 8
To północne Manaus różni się czymś od południowego, oprócz położenia na mapie?
Zgłoś
Avatar
Jaten Wczoraj 19:32 4
Pies z refleksem, baby też
Zgłoś
Avatar
phrontch Wczoraj 19:36 3
@krz30ychu: nie wiem, może liczbą zabójstw. Ogólnie najgorsze jest wschodnie Manaus, każdy tam mieszkający to powie. No chyba, że ktoś mieszka we wschodnim Manaus, to powie, że to kłamstwo
Zgłoś
Avatar
krz30ychu Wczoraj 19:41 2
phrontch napisał/a:

@: nie wiem, może liczbą zabójstw. Ogólnie najgorsze jest wschodnie Manaus, każdy tam mieszkający to powie. No chyba, że ktoś mieszka we wschodnim Manaus, to powie, że to kłamstwo



Czyli stańmy na tym, że Manaus to Manaus. Gdyby nie Manaus, to ładny kawał Sadola poszedłby w niebyt
Zgłoś
Avatar
phrontch Wczoraj 20:22 2
@krz30ychu: a zwłaszcza dział hard
Zgłoś
Avatar
TheDual Wczoraj 21:08
Ciekawe komu podwędzili auto
Zgłoś
Avatar
majeńka Wczoraj 21:47
Jaten napisał/a:

Pies z refleksem, baby też

Jakbyś codziennie trenował, też byś taki refleks miał.
Zgłoś
Avatar
PanFajek Wczoraj 21:55 3
43 lata w Manaus w dodatku z nazwiskiem da Silva i tak długo pożył. Wręcz można powiedzieć, że dożył sędziwego wieku.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu Wczoraj 22:50
phrontch napisał/a:

@: nie wiem, może liczbą zabójstw. Ogólnie najgorsze jest wschodnie Manaus, każdy tam mieszkający to powie. No chyba, że ktoś mieszka we wschodnim Manaus, to powie, że to kłamstwo



To się kupy nie trzyma....
Zgłoś
Avatar
mun66 Wczoraj 22:57
Przypominam, że to kraj polecany przez znudzonych lewackim zachodem, jako ideał do emigracji.
Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc Wczoraj 23:11
Ale Syf
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka Wczoraj 23:54
Wczoraj szedłem przez miasto w Polsce, dwóch gości niosło karabiny chyba M16 bez włożonych magazybków (albo coś podobnego).
Nie wiem czy to były repliki czy nie, ale przechodząc obok czułem duży niepokój i tylko myślałęm aby się od tych kolesi oddalić.
Do dało mi drobny przedsmak tego co by było jakby w Polsce zaczęła się np. wojna.
Zgłoś
Avatar
gonzor Dzisiaj 0:23
Mógł żyć i brać z was przykład garściami...
Zgłoś
Avatar
PsychoSzPanek Dzisiaj 0:59
Czy oni wzięli sobie za cel odjebanie każdego Silvy w tym jebanym Manaus?
Zgłoś