18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
Wdzięczny imigrant
wertuqq • 2016-05-21, 16:09
Sudańczyk, który właśnie uzyskał status uchodźcy we Francji został aresztowany po podpaleniu biura opieki społecznej. Wpadł w furię, gdy nie przyznano mu mieszkania.

Urzędnicy poprosili uchodźcę o wypełnienie formularza po czym kazali przyjść następnego dnia. Okazało się, że będzie musiał wypełnić nowy dokument, by móc ubiegać się o mieszkanie socjalne w miejscowości Annecy.

Uchodźca najwyraźniej nie lubi papierkowej roboty, ani tym bardziej czekania w kolejce na mieszkanie. Oskarżył pracowników urzędu Pôle Solidarités d’Annecy o to, że nie przyznali mu „od razu” mieszkania, po czym zaczął demolować pomieszczenia biurowe oraz urządzenia (komputery, drukarki). Jak się później okazało, wszystko podpalił.

Przerażeni urzędnicy wybiegli z urzędu i zawiadomili policję. Funkcjonariusze poinformowali, że niezrównoważony mężczyzna to 28 letni Sudańczyk, który otrzymał status uchodźcy pod koniec kwietnia. Teraz zajmie się nim sąd.

Według wstępnych szacunków, ubogacający uchodźca wyrządził szkody na kwotę około 100 tys. euro.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-05-21, 16:13 71
Dadzą mu mieszkanie, żeby ucichło
Zgłoś
Avatar
Akki11 2016-05-21, 17:02 9
Ja bym mu połamał nogi i dał kulę. W łeb.
Zgłoś
Avatar
cuurniprime 2016-05-21, 17:22 10
Dobre, dobre... Niech ich więcej przyjmą i pierdolą o pokoju, będzie więcej materiałów na harda. I tą pozytywną myślą kończę ten komentarz
Zgłoś
Avatar
bombel076 2016-05-21, 17:24 6
Artykuł pochodzi z super strony Nie dla Islamizacji Europy, polecam tą stronę wszystkim którzy nienawidzą ciapatych jak ja.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2016-05-21, 17:59 1
Teraz dadzą chate z basenem, z dużym kiblem znaczy się i jeszcze przeproszą.
Zgłoś
Avatar
zeto88 2016-05-21, 21:27 2
Ja jebie co za czasy. Rozjebał pół budynku a wszyscy na dworze czekali na policję. W normalnym świecie by mu ktoś w ryj zajebał zanim ten by coś rozwalił. Chociaż z drugiej strony po co ryzykować swoim zdrowiem.. Dziwne, że tam jeszcze ochrony nie mają w takich placówkach.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2016-05-21, 22:17 2
W zeszłym roku jeden polaczek wkurwił się na urzędnika i w związku z tym zajebał dzewczynkę siekierą. No, ale nejgorsi są, jak powszechnie wiadomo uchodźcy z Syrii.
Zgłoś
Avatar
weezo 2016-05-21, 23:56 3
@up
Wkleiłbym ten zajebisty rebus, ale jestem zbyt leniwy, więc po prostu przekażę wiadomość od kolegi, który mówi żebyś wykurwiał.
Nudny się robisz.
Zgłoś
Avatar
h................o 2016-05-22, 0:13 6
Ciężko lubić papierkową robotę, kiedy jest się analfabetą.
Zgłoś
Avatar
SzaryPietia 2016-05-22, 0:19 2
bombel076 napisał/a:

Artykuł pochodzi z super strony Nie dla Islamizacji Europy, polecam tą stronę wszystkim którzy nienawidzą ciapatych jak ja.



A ja polecam jeszcze dobry kanał na YT związany z tematyką: youtube.com/user/gotquran
Zgłoś
Avatar
kaiba 2016-05-22, 1:22 1
Mieszkanie w Annecy !!! Ja piernicze...
To jedno z NAJpiękniejszych miast w europie !
Zgłoś
Avatar
adamZjeb 2016-05-22, 7:30 2
kaiba Za kilkadziesiąt lat będzie jednym z najpiękniejszych miast sudańskich.
Zgłoś
Avatar
m................i 2016-05-22, 7:42 2
@Loala
Taki z niego Polak był jak z ahmeda niemiec
Zgłoś
Avatar
EmPeroR77 2016-05-22, 9:55
Wszyscy robią wielkie halo o tą sytuacje a chłopak najwidoczniej palił się do pracy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie