18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Juzwa 2020-02-29, 18:44 3
Zawsze się zastanawiałem, po co ludzie łowią ryby, po co strzelają do zwierząt. Jeszcze jak są głodni to można zrozumieć, ale ci na filmie na zagłodzonych nie wyglądają. Tak, że chuj im w dupę i kotwica w plecy.
Zgłoś
Avatar
Oponka 2020-02-29, 20:17 9
Juzwa napisał/a:

Zawsze się zastanawiałem, po co ludzie łowią ryby, po co strzelają do zwierząt. Jeszcze jak są głodni to można zrozumieć, ale ci na filmie na zagłodzonych nie wyglądają. Tak, że chuj im w dupę i kotwica w plecy.



może BYLI GŁODNI i mieli ochotę na świeżego leszczyka, albo inną rybkę, którą można przyrządzić w całkiem smaczny sposób?
jak ci to przeszkadza to idź wpierdalać trawę, albo inny karton gdzie indziej ty tolerancyjna postępowa bezpłciowa istoto

swoją drogą "kotwicę" to jeden z nich zarobił dwa razy w łeb
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-02-29, 20:25 7
Juzwa napisał/a:

Zawsze się zastanawiałem, po co ludzie łowią ryby, po co strzelają do zwierząt. Jeszcze jak są głodni to można zrozumieć, ale ci na filmie na zagłodzonych nie wyglądają. Tak, że chuj im w dupę i kotwica w plecy.



To człowiek dopiero jak jest "zagłodzony" to może zapolować? Nie można tego robić regularnie, żeby właśnie nie doprowadzić do głodu? Co za zjebane lewackie myślenie, jesteś weganinem? Człowiek jest drapieżnikiem, gdybyśmy mieli jeść liście to mielibyśmy 2 żołądki i uzębienie bez kłów
Zgłoś
Avatar
Rayne1999 2020-02-29, 22:18 7
Przynęta jest więc dlaczego nie zarzucają?
Zgłoś
Avatar
leitoml 2020-03-01, 8:33 6
Juzwa napisał/a:

Zawsze się zastanawiałem, po co ludzie łowią ryby, po co strzelają do zwierząt. Jeszcze jak są głodni to można zrozumieć, ale ci na filmie na zagłodzonych nie wyglądają. Tak, że chuj im w dupę i kotwica w plecy.



Zapomniałeś dopisać że studiujesz prawo, jesteś wege, pijesz mocz w Starbucks i ruchaja cię w dupe

Zgłoś
Avatar
darayavahus 2020-03-01, 8:50 3
leitoml napisał/a:

Zapomniałeś dopisać że studiujesz prawo, jesteś wege, pijesz mocz w Starbucks i r*chaja cię w dupe



zdaje na różnre sposoby, zaocznie, zaplecnie. Żre mięso gdy nikt nie patrzy. pije mocz, nie w starbacksie, tylko na gangbang party no i rzecz jasna wg niego to nie ruchanire, tylko okazywanie miłości.
Zgłoś
Avatar
Myslimorda 2020-03-01, 8:51 1
Mewa z nich bekę ciśnie xD
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-03-01, 14:55
Widać po wprawie, że nie z jednego pieca chleb jadł
Zgłoś
Avatar
SpirytPL 2020-03-01, 23:58
tam to nawet na rybach rany glowy to norma, ciekawe co sie dzieje jak graja w warcaby
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-03-02, 19:47
Coordinator napisał/a:

To człowiek dopiero jak jest "zagłodzony" to może zapolować? Nie można tego robić regularnie, żeby właśnie nie doprowadzić do głodu? Co za zjebane lewackie myślenie, jesteś weganinem? Człowiek jest drapieżnikiem, gdybyśmy mieli jeść liście to mielibyśmy 2 żołądki i uzębienie bez kłów



Zawsze możesz wpierdalać kamienie. Do tego nawet nie musisz mieć układu pokarmowego. Ludzie łowią ryby i je np wypuszczają kalecząc im mordy. To też robią bo chcą coś zjeść? Ale ponoć ryb to nie boli i mają wielką uciechę z tego. A lewakiem to był twój stary, bo zamiast kulturalnie zapłacić lekarzowi, sam nieudolnie gmerał drutem w dupie twojej starej żeby cię wyskrobać.

Oponka napisał/a:

może BYLI GŁODNI i mieli ochotę na świeżego leszczyka, albo inną rybkę, którą można przyrządzić w całkiem smaczny sposób?
jak ci to przeszkadza to idź wpierdalać trawę, albo inny karton gdzie indziej ty tolerancyjna postępowa bezpłciowa istoto
swoją drogą "kotwicę" to jeden z nich zarobił dwa razy w łeb



Proponuję, żebyś wsadziła sobie taką kotwicę do ryja i pociągnęła. Wtedy poczujesz mniej więcej to, co czują ryby zacięte hakiem. Nie jestem wege, wega i innym pojebańcem, jem mięso i roślinki. Jestem za humanitarnym ubojem zwierząt, a nie trenowaniem sportowym kto jaką rybę wyhaczy z wody. Mógłbym zrozumieć kogoś kto jest głodny i chce zdobyć jedzenie, ale nie takiego chuja, który dla "sportu" katuje jakiekolwiek zwierzę. Jak nie jesteś w stanie tego ogarnąć, to idź na jakieś zawody wędkarskie i zobacz co tam się odpierdala.
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-03-04, 15:42
Juzwa napisał/a:

Zawsze możesz wpierdalać kamienie. Do tego nawet nie musisz mieć układu pokarmowego.



No debil

Juzwa napisał/a:

Ludzie łowią ryby i je np wypuszczają kalecząc im mordy. To też robią bo chcą coś zjeść? .



Chuj mnie obchodzi co robią inni w wolnym czasie leszczu jebany
Zgłoś