18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Nazhir Wczoraj 21:34 2
boooreq napisał/a:

I bardzo kurwa dobrze, jak można kogoś zmuszać żeby szedł na front jako mięso armatnie(bo cywil bez wyszkolenia będzie jedynie mięsem armatnim) i ginął za jakiś śmieszny kraj. Gdyby była wojna u nas to pierwszy bym spierdalał za granicę - miałbym walczyć tak jak ktoś wyżej napisał za to że ruchają mnie na podatkach, za to że nic mi od Państwa nie przysługuje, że politycy okradają kraj i się chowają w ciepełku? Pierdole!



przecież branka funkcjonuje od zarania dziejów. Królowie i możni wywołują wojny, a bije się i ginie motłoch. I nigdy ten motłoch nie szedł chętnie do wojaczki. I tak teraz jest nieźle, bo mniej więcej do czasów I wojny światowej, najczęstszym powodem śmierci były choroby.

A spokojnie - przez te kilka tysięcy lat, państwa nauczyły się wcielać w kamasze swoich poddanych. W razie wojny, albo samej mobilizacji, po prostu zamyka się granice, samoloty nie odlatują, statki nie wypływają, a ty będziesz grzecznie siedział, aż po ciebie przyjdą. I na nic nie pomogą łapówki, ucieczki etc.

Sorry, witamy w rzeczywistości.

I żeby była jasność - też bym był pierwszym, który by speirdolił z tego kraju, bo nie chciałbym ginąć, bo ktoś się z kimś nie dogadał, ale takie jest życie. Ktoś musi ginąć na froncie i nie są to ochotnicy, lecz cywile zmuszeni do wojaczki.
Zgłoś
Avatar
majeńka Wczoraj 21:34
tolek01 napisał/a:

tam to muszą maidan kolejny zrobić , tym razem prawidłowy a klauna na stosie usmażyć , zasłużył

A jak klauna z Gelendżyku wyciągną?

riddick1773 napisał/a:

w odessie akurat małe poparcie dla komika zielińskiego, co się ceni i daje malutką nadzieje na normalnośc w upadłej i zniszczonej ukrainie

Co mam poparcie Michała Zielińskiego (zakładam że odnosisz się do ludzi wymienianych na Wikipedii, gdzie Zielińskich od groma, ale komika znalazłam tylko jednego) do normalności w części Ukrainy która jest upadła i zniszczona? Tam się akurat poparciem nie przejmują, i tak w wyborach wychodzi ponad 100%.

A film z kanału propagandy radzieckiej.
Zgłoś
Avatar
Jobanysos Wczoraj 21:47 1
Jakby moją ojczyzną była upadlina, to też bym tak zrobił
Zgłoś
Avatar
htp Wczoraj 21:51 1
riddick1773 napisał/a:

w odessie akurat małe poparcie dla komika zielińskiego, co się ceni i daje malutką nadzieje na normalnośc w upadłej i zniszczonej ukrainie



Po opieką matuszki Rossiji?
Zgłoś
Avatar
riddick1773 Wczoraj 22:01
htp napisał/a:

Po opieką matuszki Rossiji?



no suwerenni to oni nigdy nie byli, albo żydowskie jarzmo zacvhodnie, albo wchodnie. No chyba że ich obcy jeszcze zaatakują

[ Dodano 2024-10-03, 22:02 ]
majeńka napisał/a:

A jak klauna z Gelendżyku wyciągną?
Co mam poparcie Michała Zielińskiego (zakładam że odnosisz się do ludzi wymienianych na Wikipedii, gdzie Zielińskich od groma, ale komika znalazłam tylko jednego) do normalności w części Ukrainy która jest upadła i zniszczona? Tam się akurat poparciem nie przejmują, i tak w wyborach wychodzi ponad 100%.
A film z kanału propagandy radzieckiej.



chodziło mi o jakąś namiastkę wolności, bo raczej na coś więcej szans nie mają
Zgłoś
Avatar
leonidkacap Wczoraj 22:12
nawet ukry nie chcą walczyć za swoją śmieszną ojczyzne wole spierdolić do Polski
Zgłoś
Avatar
trytodie Wczoraj 22:58 1
paniczmax napisał/a:

myśle że u nas byłoby podobnie, mało kto chciałby walczyć za wysokie podatki, brak pesperktyw na własne lokum, zielony ład, głodową emeryturę, czy zasiłki i miekszania dla "uchodźców"



Dlatego ja wychodzę za założenia że walczyłbym za ziemie na której się wychowałem, za bliskie mi osoby i ich bezpieczeństwo
Zgłoś
Avatar
HariPota Wczoraj 23:17 2
riddick1773 napisał/a:

w odessie akurat małe poparcie dla komika zielińskiego, co się ceni i daje malutką nadzieje na normalnośc w upadłej i zniszczonej ukrainie



Wiesz co ma być niedługo w Odessie?

ukryta treść
Putin, Zełenskiemu chuja z połykiem obessie
Zgłoś
Avatar
Tony_Zanęty Wczoraj 23:45
JanzDukli napisał/a:

Czy ty się naćpałeś, jesteś trollem czy tylko wypsnęło Ci się takie głupstwo z braku zastanowienia??
Od ok. 1772 na naszym terenie działały obce służby pod różnymi pretekstami. Ostatni raz dość aktywnie działały te obce służby od 1939 do 45-tego, a potem aż do 89-tego.
Jak ty to sobie wyobrażasz? Chcesz, żeby banderowskie SBU zapierdalało oficjalnie z ostrą bronią po kraju i katowało do nieprzytomności oraz porywało KOGO TYLKO ZECHCE tak jak teraz jest na Upadlinie bo np. "miał ukraiński akcent"
Idź może trochę wytrzeźwiej zanim coś napiszesz?



Po 89-tym też tu są
Zgłoś
Avatar
hokej1986 Dzisiaj 0:19
paniczmax napisał/a:

myśle że u nas byłoby podobnie, mało kto chciałby walczyć za wysokie podatki, brak pesperktyw na własne lokum, zielony ład, głodową emeryturę, czy zasiłki i miekszania dla "uchodźców"



Nie łatwiej byłoby napisać "kto chciałby walczyć za Tóska"?
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps Dzisiaj 0:45 1
Dobry Ukrainiec to taki który siłą nie da się zaciągnąć na amerykańską wojnę.
Zgłoś
Avatar
CrystalFairy Dzisiaj 0:47 1
paniczmax napisał/a:

myśle że u nas byłoby podobnie, mało kto chciałby walczyć za wysokie podatki, brak pesperktyw na własne lokum, zielony ład, głodową emeryturę, czy zasiłki i miekszania dla "uchodźców"



Ja osobiście pierdolę. Kiedyś mi się chciało, teraz jestem jednostką drugiej kategorii do zapierdalania na innych. Ci, co pracują i chcą coś osiągnąć sami mają w plecy, więc niech potem ktoś inny broni sobie tego kawałka ziemi. Ja sobie poradzę sam, jak zwykle.
Zgłoś
Avatar
Don_cziczi Dzisiaj 1:08
Gdyby politycy którzy wywołują wojny, szli z karabinem w pierwszym rzędzie to wiecie co?
Wojen by nie bylo
Zgłoś
Avatar
lesku73 Dzisiaj 1:20
Zapraszamy do naszego kraju, tu ich macie pod dostatkiem i wszystkie młode, silne, pełne werwy byczki chętne na front.
Zgłoś