18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
JanzDukli Wczoraj 20:03 3
Ten co odjechał na masce to tytułowy ochotnik?
Zgłoś
Avatar
mynameisgod Wczoraj 20:10 21
"Rządy będą wykorzystywać wszelkie dostępne technologie, aby walczyć ze swoim głównym wrogiem - własną ludnością." Noam Chomsky
Zgłoś
Avatar
riddick1773 Wczoraj 20:20 3
w odessie akurat małe poparcie dla komika zielińskiego, co się ceni i daje malutką nadzieje na normalnośc w upadłej i zniszczonej ukrainie
Zgłoś
Avatar
paniczmax Wczoraj 20:28 34
myśle że u nas byłoby podobnie, mało kto chciałby walczyć za wysokie podatki, brak pesperktyw na własne lokum, zielony ład, głodową emeryturę, czy zasiłki i miekszania dla "uchodźców"
Zgłoś
Avatar
tolek01 Wczoraj 20:29 6
tam to muszą maidan kolejny zrobić , tym razem prawidłowy a klauna na stosie usmażyć , zasłużył
Zgłoś
Avatar
StachuJoness Wczoraj 20:41
Wiem co oni mu tam powiedzieli.

Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Wczoraj 20:48 7
Jak oni kochają tą swoją ukrainę
Zgłoś
Avatar
rayananer Wczoraj 20:49
szaszka no we pomagaju
Zgłoś
Avatar
Synisterrr Wczoraj 20:53 6
Ja jestem za przyzwoleniem służb Upadlińskich na ścifganie ich w Polsce .... bohatyrów po skurwysynu...
Zgłoś
Avatar
paragon0 Wczoraj 21:11 2
Synisterrr napisał/a:

Ja jestem za przyzwoleniem służb Upadlińskich na ścifganie ich w Polsce .... bohatyrów po skurwysynu...



Byłyby wtedy przypadki takich werbunków na Polakach
Zgłoś
Avatar
kawior2007 Wczoraj 21:12 6
Żydzi robią ludobójstwo ruskich i ukraińców przy użyciu ich nawzajem
Zgłoś
Avatar
Jasiek93 Wczoraj 21:16 1
Niech żydek w zielonym śmierdzącym podkoszulku idzie pierwszy na pierwszą linie razem ze swoją świtą.
Zgłoś
Avatar
boooreq Wczoraj 21:24 9
I bardzo kurwa dobrze, jak można kogoś zmuszać żeby szedł na front jako mięso armatnie(bo cywil bez wyszkolenia będzie jedynie mięsem armatnim) i ginął za jakiś śmieszny kraj. Gdyby była wojna u nas to pierwszy bym spierdalał za granicę - miałbym walczyć tak jak ktoś wyżej napisał za to że ruchają mnie na podatkach, za to że nic mi od Państwa nie przysługuje, że politycy okradają kraj i się chowają w ciepełku? Pierdole!
Zgłoś
Avatar
JanzDukli Wczoraj 21:32 1
Synisterrr napisał/a:

Ja jestem za przyzwoleniem służb Upadlińskich na ścifganie ich w Polsce .... bohatyrów po skurwysynu...



Czy ty się naćpałeś, jesteś trollem czy tylko wypsnęło Ci się takie głupstwo z braku zastanowienia??
Od ok. 1772 na naszym terenie działały obce służby pod różnymi pretekstami. Ostatni raz dość aktywnie działały te obce służby od 1939 do 45-tego, a potem aż do 89-tego.
Jak ty to sobie wyobrażasz? Chcesz, żeby banderowskie SBU zapierdalało oficjalnie z ostrą bronią po kraju i katowało do nieprzytomności oraz porywało KOGO TYLKO ZECHCE tak jak teraz jest na Upadlinie bo np. "miał ukraiński akcent"
Idź może trochę wytrzeźwiej zanim coś napiszesz?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie