18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Wesoły autobus
petru23 • 2020-08-08, 13:23
Grupa złodziejaszków trafiła na policmajstra w cywilu, któremu nie spodobały się proponowane przez nich zabawy. Pasażerom też się znudziły z biegiem czasu.

Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-08-08, 13:26 6
Przecież ten policmajster to jakiś debil. Na huj się wychylał? Mam nadzieję, że go odjebali.
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-08-08, 13:30 13
W głowie mi się nie mieści, ze można być takim debilem. Ile masz w tym portfelu, 50, 100 zł? Jakby mi taka tępa kurwa zaczęła strzelać, podczas mojej podróży z rodzina, to sam bym kurwę dobił
Zgłoś
Avatar
Payan 2020-08-08, 14:15 1
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Przecież ten policmajster to jakiś debil. Na huj się wychylał? Mam nadzieję, że go odjebali.



Odjebali, jak widziałeś.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-08-08, 14:33
Pajan napisał/a:

Odjebali, jak widziałeś.



Widać, że kulkę zarobił, czy to znaczy, że go odjebali??? A ja wolałbym mieć pewność, że nikomu niewinnemu z jego powodu krzywda się nie stanie. Nawet w Brazylii.
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-08-08, 14:56 2
Dlatego ćwierć sekundy więcej trzeba było poświęcić na wymierzenie - głowa, klatka, obrót, głowa, klatka.
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2020-08-08, 15:08 10
@UP ta John Wick kurwa
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2020-08-08, 15:10 1
Trzech (?) złodzieji i jeden "policjant" który zamiast muszki używa ucha pasażera z przodu?! Toż to powinno być z 7 trupów po takiej akcji. Pies sprawy sądowej nie doczeka raczej.
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2020-08-08, 15:21 2
Ale Meksyk. Dlatego powtarzam od lat : Każdy bogaty powinien dostać auto a ludzie bez dochodów lub z bardzo
małymi dochodami powinni jeździć autobusami. Rabusie wiedzieliby, że nie obłowią się a ryzyko jest duże
Zgłoś
Avatar
Tryper 2020-08-08, 15:56 3
Pseudo inteligentny policjant wychylając się że spluwą naraził bardziej życie i zdrowie pasażerów, robiąc de facto z nich żywą tarczę, niż po prostu pozbywając się telefonów, czy czego tam rządał rabuś.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2020-08-08, 16:47 11
Kurwa, pies wykazał heroiczną postawę, wiedząc że wyłapie kulkę albo dwie, aby te ścierwa nikogo więcej nie obrabowały, a wam źle? Kurwa, jak byłem szczylem to wzorcem dla moich rówieśników był np. Inspektor Callahan, czyli Brudny Harry, ale czasy się zmieniły i dla szczyli wzorcem jest ... (wpisz w google : idol nastolatków). Tak, tak wiem, jestem już stary , głupi, świat poszedł do przodu, pojawiły dopalacze, friendzony i rurki.

Zgłoś
Avatar
Adrian649 2020-08-08, 16:50
Dobrze że dostał kulkę, ktoś kto odjebał coś takiego nie powinien być policjantem.
Zgłoś
Avatar
Jagang 2020-08-08, 17:00 9
fiattt napisał/a:

Kurwa, pies wykazał heroiczną postawę, wiedząc że wyłapie kulkę albo dwie, aby te ścierwa nikogo więcej nie obrabowały, a wam źle? Kurwa, jak byłem szczylem to wzorcem dla moich rówieśników był np. Inspektor Callahan, czyli Brudny Harry, ale czasy się zmieniły i dla szczyli wzorcem jest ... (wpisz w google : idol nastolatków). Tak, tak wiem, jestem już stary , głupi, świat poszedł do przodu, pojawiły dopalacze, friendzony i rurki.



Ciekawe co byś powiedział, debilu, gdyby twoja matka siedziała przed tym psem i dostała kulkę w łeb w wymianie ognia.
"Chuj z matką, ważne że rabusie nie zdążyli obrabować pasażerów z telefonu za 300 zł i 50 zł w portfelu" - prawdziwy mężczyzna fiattt
Tylko kogo byś ruchał, jakbyś matkę stracił?
Zgłoś
Avatar
Nyrewesa 2020-08-08, 17:00
Co to za debil po służbie w cywilu. Przede wszystkim zanim wyciągnie broń powinien ocenić czy nie narazi osób postronnych. Za dużo Hollywood się naoglądał pajac.
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2020-08-08, 17:02 3
no niby chujowa akcja. Tyle, że tam realia są inne. Te typki mogły na koniec odjebać kogoś tak dla przykładu, co to by pokazać siłę ich gangu. Może ten policjant był już w takiej sytuacji. Wtedy nic nie zrobił i mu siadło. Chuj wie. W domku zza monitora można wszystko oceniać na spokojnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie