18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
smc 2024-01-14, 18:38
Wszędzie nienawidzą motocipek

Nawet jak się przebiorą za tuktuka...
Zgłoś
Avatar
Martyna666 2024-01-14, 19:26
ale co on myślał? że wyhamuje? XD
Zgłoś
Avatar
bodzio204 2024-01-14, 19:55
Nie wiem co z tym filmem nie halo, ale po odpaleniu wysypuje mi grafike i resetuje kompa.
Zgłoś
Avatar
spawarka_inwertorowa 2024-01-14, 20:38 4
bodzio204 napisał/a:

Nie wiem co z tym filmem nie halo, ale po odpaleniu wysypuje mi grafike i resetuje kompa.



masz cos powaznego nie tak z systemem, powaznie, niech ci jakis kumpel co ogarnia niezle kompy to sprawdzi, mogles sporo syfu zebrac przez dluzszy cza s surfujac po sieci,

dlaczego jest kurwa tyle gowien zwanych ludzmi bez wypbrazni co kurwa odpierdalaja takie manewry, jedziesz spokojnie ostroznie z dziecmi i rodzina a tu takie pizda ci e zabije lub auto rozwali
Zgłoś
Avatar
radek225 2024-01-14, 20:38
spawarka_inwertorowa napisał/a:

masz cos powaznego nie tak z systemem, powaznie, niech ci jakis kumpel co ogarnia niezle kompy to sprawdzi, mogles sporo syfu zebrac przez dluzszy cza s surfujac po sieci,



Do przeglądania sieci - linuź na drugiej partycji. Do grania. office'a itp Windows na drugiej. I nigdy nic mi się z komputerem nie działo.
Zgłoś
Avatar
MarS_80 2024-01-14, 20:56 2
Co oni mają pod deklem, może ktoś mi wyjaśni? Za każdym razem ewidentne wymuszenie, albo wymuszenie z prośbą o drugi świat w tych dzikich krajach.
Jak nie ułomek na pizdziku, to kiblarz , lub operator zestawu kiblowego jak w tym przypadku było
Zgłoś
Avatar
Pajes 2024-01-14, 21:05
SUV, który jechał środkiem jezdni zasłonił prawdopodobnie motopipie drugą część jezdni i myśleli, że mają wolne. Taka moja spekulacja.
Zgłoś
Avatar
pfefe 2024-01-14, 22:43
MarS_80 napisał/a:

Co oni mają pod deklem, może ktoś mi wyjaśni? Za każdym razem ewidentne wymuszenie, albo wymuszenie z prośbą o drugi świat w tych dzikich krajach.
Jak nie ułomek na pizdziku, to kiblarz , lub operator zestawu kiblowego jak w tym przypadku było



Gdzieś kiedyś czytałem, że takie wypadki często są w krajach o wielkim skoku cywilizacyjnym, np Chiny i powodują je starsi ludzie wychowani w czasach gdy normą byly zaprzęgi ciągnięte przez zwierzęta. Ci ludzie po prostu nie potrafią ogarnąć że coś może jechać na nich z taką prędkością że nie jest w stanie wyhamować przed nimi.
Zgłoś
Avatar
nouki 2024-01-15, 0:06
Do śmietnika akurat
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2024-01-17, 1:45
Jak pies zareagował
Zgłoś