18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Weterani z Afganistanu
s................n • 2013-03-26, 18:10


Poleciła mi to moja znajoma... należą się jej przeprosiny, ponieważ podszedłem do tego olewacko myśląc, że to kolejny tani "reportażyk" okazuje się, że jest to ciekawy filmik przedstawiający w skrócie treść książki Marcina Ogdowskiego "z Afganistanu.pl"... polecam

Dla wszystkich którzy tutaj zaczną pierdolić, że nasi "bijo sie o rope hameryki" "zabójcy" "najemnicy" od razu możecie iść się jebać razem z waszymi prociapapatymi poglądami
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-03-26, 18:18 3
Znowu wzruszający reportaż o dość tanich zabójcach na posyłki. Im więcej z nich wróci z tych "misji" w drewnianych pudełkach, tym lepiej dla Polski.
Zgłoś
Avatar
so whaat 2013-03-26, 18:30 101
Loaloa,

napisałbym Ci, co o Tobie sądzę, przyjacielu, ale nie mogę sobie pozwolić na kolejnego warna. tak więc życzę Ci i twojej rodzinie miłego dnia.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-03-26, 18:33 12
niestety prawda jest taka, że za amerykańców/izraelczyków sie biją ,a wizy jak były tak są
Zgłoś
Avatar
hunzwot 2013-03-26, 19:01 1
"... za wolność naszą i waszą... "
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-03-26, 19:49
Gadajcie co chcecie, ja zawsze mam fajny humor jak słyszę, że kolejny z nich zwiększył masę o kilka gram ołowiu.
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-03-26, 20:00 7
Ja nie mam prociapatych poglądów, ale za żydowską ropę tym bardziej bym nie walczył. Niech idą wpizdu.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-03-26, 20:09 7
Tanie kurwy, za garść dolarów sprzedające swój honor i moralność i za garść dolarów gotowe zabijać bliźnich! Najlepsze jest to, że pieniądze jakie za to dostają wcale nie są jakieś porażające, pracując na zachodzie można mieć niemal to samo bez ryzyka i bez robienia sobie z gęby wpłatomatu
Zgłoś
Avatar
duzymietek 2013-03-26, 23:28 2
A mi trochę żal, że to nasi, polscy żołnierze muszą dostawać wciry za jakieś wyimaginowane problemy żydów i hamburgerów. A propos proszę nie wrzucać wszystkich ciapaków do jednego wora! Są brudasy, walczące o miliony km2 piasku i skał i są normalni ludzie, którzy mają to w dupie. Tylko tak jak pisze, szkoda, że nasi lecą na "łatwą" kasę. Jakbyśmy żyli w normalnym kraju, nie musieliby szukać pieniędzy między ołowiem i krwią :/
Zgłoś
Avatar
kurczasty 2013-03-26, 23:36 14
Jeśli chodzi o Afganistan to są dwie kwestie.
1. Nie powinno nas tam być. Afganistan ma surowce mineralne, które przejeli amerykanie a my za to płacimy.

2. Skoro już wysłaliśmy tam żołnierzy należy im się jak najlepszy sprzęt i pomoc w wypadku jakiś ran.

A jeżeli jakiś żołdak nie może wyrobić tam ze stresu to wypad z armii na zbity pysk bo tchórzy nam nie potrzeba.

Plusem całej zabawy jest to, że mamy wyszkoloną armię, która działa od kilku dobrych lat w warunkach bojowych.

Jak to Machiaveli napisał: Zyskiem wojny nie jest złoto tylko wyszkolona armia.
Zgłoś
Avatar
muraaas 2013-03-26, 23:40 3
Obejrzałem, no i co ? Nie dowiedziałem się niczego nowego ponad to co wiedziałem. Jak sam napisałeś ""bijo sie o rope hameryki" "zabójcy" "najemnicy"" i wszystko na temat.
Zgłoś
Avatar
cripkillah 2013-03-26, 23:48 5
Nie możecie oddać chwili ciszy dla poległych i okazać troche szacunku dla tych co odważyli się tam pojechać?
Ciągle widzę tylko pierdolenie o ropie i "hameryce".
Czy w tym filmiku jest coś kurwa o ropie ?!
Weźcie się za przeczytanie tej książki lepiej.
Zgłoś
Avatar
kierownikmasarni 2013-03-26, 23:49 1
To nie nasza wojna!!!
Co do żołnierzy to nie ich wina że tam są.
Ktoś musi gnoić ciapaków.
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-03-26, 23:50 9
kurczasty napisał/a:

Jeśli chodzi o Afganistan to są dwie kwestie.
1. Nie powinno nas tam być. Afganistan ma surowce mineralne, które przejeli amerykanie a my za to płacimy.

2. Skoro już wysłaliśmy tam żołnierzy należy im się jak najlepszy sprzęt i pomoc w wypadku jakiś ran.

A jeżeli jakiś żołdak nie może wyrobić tam ze stresu to wypad z armii na zbity pysk bo tchórzy nam nie potrzeba.

Plusem całej zabawy jest to, że mamy wyszkoloną armię, która działa od kilku dobrych lat w warunkach bojowych.

Jak to Machiaveli napisał: Zyskiem wojny nie jest złoto tylko wyszkolona armia.



no, to jeden z niewielu postów które mają sens i mogę się z nim zgodzić.... a to, że mamy chujowy sprzęt to zasługa naszego kochanego MONu... czyt. rządu... prawda jest taka, że powinniśmy mieć udział w surowcach. No ale przynajmniej będziemy mieć wyszkolenie.

Kurwa ale jak czytam niektóre zjebane posty zjebów loaloa, androgenius, bloodwar, muraaas to aż mi sie żołądek przewraca weźcie idźcie w chuj żebym nie musiał dzielić tej ziemi z takimi popaprańcami.
Bicie ciapatych już dawno wyszło poza granice "ropy dla amerykanów" bo to już biznes wszystkich cywilizowanych narodów świata, żeby zwalczać tą zarazę.
Zgłoś
Avatar
qu4si 2013-03-26, 23:54 3
Autorze, obejrzałem reportaż i jednego jestem pewien... że to kolejny PROPAGANDOWY DOKUMENT, nic innego nie mówi to co TVN i GW, dobrzy żołnierze którzy giną za to że chcą nieść pokój w jakimś kraju. W twoim tak uroczym reportażu nigdzie nie jest powiedziane że nie walczą za ropę, i nikt nigdy tego nie powie. no i w zasadzie nie walczą. Bo to amerykanie o to walczą, a my jesteśmy tylko ich dziwka. jesli Ci żołnierze sa tacy dobrzy aby niesc pokoj w innym kraju... (i teraz mowie o hamerykanach) to czemu nie niosą pokoju w krajach które sa bliżej nich?, jak kuba, chile czy inne podobne kraje... a co to ataku z 11 września... pozostawie bez komentarza
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie