18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Nagrane od takiego momentu, że w sumie do końca nie wiadomo kto się do kogo dojebał pierwszy ale jak to u Nas bywa - każdy ma zawsze rację.

miejsce akcji: osiedle muranów, stolica.

Zgłoś
Avatar
Halman 2022-09-08, 7:26 3
Oooo, mój ukochany husky syberian, (nie nie rucham go)...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2022-09-08, 7:30 74
Halman napisał/a:

(nie nie rucham go)...



Właśnie dokładnie przez takie teksty wszyscy tu myślą, że ruchasz psy.
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-09-08, 7:34 3
VeIture napisał/a:

Właśnie dokładnie przez takie teksty wszyscy tu myślą, że ruchasz psy.



bez konkretnych dowodów to sobie można... myśleć.
Zgłoś
Avatar
XTralala 2022-09-08, 7:34
Ja wcale tak nie pomyślałem.. Buhahaha
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2022-09-08, 7:36 47
Każdy kto pluje na drugiego człowieka jest dla mnie zwykłą szmatą bez argumentów... (chyba że podczas ruchania to co innego)
Zgłoś
Avatar
Pantaran 2022-09-08, 7:46 21
Wspaniały film wspaniały uwielbiam jak psiarze sie gryzą.I psy i oni powinni nosić kagańce i smycz. Czy może noszą w kuluarach zaczisza domowego. he he
Zgłoś
Avatar
Payan 2022-09-08, 7:49 14
Facet ma najebane we łbie i tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2022-09-08, 8:07 7
Halman napisał/a:

Oooo, mój ukochany husky syberian, (nie nie rucham go)...



Tylko dlaczego pod czapą masz psie gówno?
Zgłoś
Avatar
pmalo 2022-09-08, 8:11 5
Normalnie burak bez szkoły wygadać się nie umie ale pluć obrażać to pierwszy. Ma psa a nie rozumie świata psów.
Zgłoś
Avatar
C................h 2022-09-08, 8:20 9
Hehehhe wyjebane mam na takich nawiedzonych pchlarzy tak samo jak na kociarzy . dlatego chętnie przystanąłem tutaj żeby się pośmiać
Zgłoś
Avatar
moja stara 2022-09-08, 8:31 117
- Art. 10a ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt (Dz.U.2020.638) zgodnie z którym „zabrania się puszczania psów bez możliwości ich kontroli i bez oznakowania umożliwiającego identyfikację właściciela lub opiekun.”

- Art. 77 ustawy z dnia z dnia 20 maja 1971 r. Kodeks wykroczeń (Dz.U.2021.281):

1. Kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1000 złotych albo karze nagany.
2. Kto dopuszcza się czynu określonego w 1 przy trzymaniu zwierzęcia, które swoim zachowaniem stwarza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia człowieka,
podlega karze ograniczenia wolności, grzywny albo karze nagany.

Wykaz ras agresywnych zawarty jest w rozporządzeniu ministra spraw wewnętrznych i administracji z dnia 28 kwietnia 2003 r. (Dz.U.2003.77.687). Znajdują się na nim:

amerykański pit bull terrier;
pies z Majorki (Perro de Presa Mallorquin);
buldog amerykański;
dog argentyński;
pies kanaryjski (Perro de Presa Canario);
tosa inu;
rottweiler;
akbash dog;
anatolian karabash;
moskiewski stróżujący;
owczarek kaukaski.
Rozporządzenie zawiera wyłącznie katalog psów uznawanych za agresywne. Nie określa jednak w jaki sposób mają być one trzymane (np. na smyczy i kagańcu).

Innymi słowy jak twój jamnik kogoś upierdoli to dostajesz mandat bo niezachowałeś środków ostrożności, więc argument "w domu się tak nie zachowuje" nie przejdzie.

Inna rzecz, że posiadanie psa powinno być obwarowane testami psychologicznymi.

I wszystkie te biegające banki pcheł powinny być na osiedlach uwiązane jak stara Halmana. Elo
Zgłoś
Avatar
Krak 2022-09-08, 8:32 92
Payan napisał/a:

Facet ma najebane we łbie i tyle w temacie.



Tu głupia cipa, taka w typie "konstytucja" puszcza swobodnie swojego kundla. Biega, warczy, obwąchuje - nie każdy sobie życzy.
Gość, sam ma pasa na smyczy, już miał dość - nadszedł czas było jej inaczej "wytłumaczyć" ale nie było sposobności, więc kulturalnie ją oharał.
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-09-08, 8:37 5
moja stara napisał/a:

powinny być na osiedlach uwiązane jak stara Halmana. Elo



napisała moja stara, elo
Zgłoś
Avatar
021ku 2022-09-08, 8:38 16
Gość zburaczony ale baba bez elementarnej wiedzy. Ma obowiązek wyprowadzać psa na smyczy, tak po prostu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie