18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
naczelny1 2018-04-06, 8:40 18
Sądzę, że to motoprzechuj.
Zgłoś
Avatar
Biancaaaa 2018-04-06, 11:54 1
wieksze popisy akbary wykonuja na autostradzie swoimi piżdzikami
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-04-06, 12:53 24
W zasadzie motur terenowy, to chyba jedyny jaki ma sens.
- nie nakurwia 300km/h, a 3 razy mniej.
- nie używa się go do jazdy między TIR-ami a po opustoszałym terenie
- łatwiej go wyszarpać z błota niż terenówkę
- nie trzeba prawka, bo kto cię będzie radiowozem po lesie gonił
Trzeba tylko unikać tras spacerowych, a wybierać na prawdę dzikie miejsca. By po pierwsze kogoś nie uszkodzić, i po drugie by nie trafić na metalową linkę między drzewami.
Zgłoś
Avatar
camson 2018-04-06, 13:10 2
janlew napisał/a:

W zasadzie motur terenowy, to chyba jedyny jaki ma sens.
- nie nakurwia 300km/h, a 3 razy mniej.
- nie używa się go do jazdy między TIR-ami a po opustoszałym terenie
- łatwiej go wyszarpać z błota niż terenówkę
- nie trzeba prawka, bo kto cię będzie radiowozem po lesie gonił
Trzeba tylko unikać tras spacerowych, a wybierać na prawdę dzikie miejsca. By po pierwsze kogoś nie uszkodzić, i po drugie by nie trafić na metalową linkę między drzewami.



A jak dla kogoś liczy się prędkość to to jest gówno, a nie "motur"
Zgłoś
Avatar
D3Ton 2018-04-06, 13:38 6
@up To niech sobie kupi Jumbo Jeta jakiegoś, a nie naraża normalnych użytkowników dróg
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-04-06, 14:03 1
camson napisał/a:

A jak dla kogoś liczy się prędkość to to jest gówno, a nie "motur"


Jak dla kogoś liczy się prędkość to wykłada 50-100 tyś na M-kę, latają niektóre i 330km/h. A jak chce na prawdę sportowo pośmigać, to kupi Mitsubishi Evo.
Dla mnie tylko ostatni debil lub samobójca, kupi "rower" jadący 300km/h. Bo "liczy się prędkość", a w kieszeni bieda i "liczy się co można dostać za 8 tyś".
Dla tego napisałem że Cross to jedyny motur, jaki względnie ma sens. Bo do zapierdalania po prostej, jest bezpieczniejsza alternatywa w postaci sportowego auta, tyle że to nie dla biedaków. Dla tego właśnie hipek na ścigaczu, wydaje mi się dość żałosną figurą na drodze.
Zgłoś
Avatar
mregal 2018-04-06, 14:52
nie wywalił się, dalej
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-04-06, 15:00 5
Sezon na linki metalowe rozpietę w lasach uwazam za otwarty.
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-04-06, 19:58
tylko pedały jarają sie motopizdą na sweetestic.pl
Zgłoś
Avatar
ZajętyPelikan 2018-04-06, 21:53 1
janlew napisał/a:

W zasadzie motur terenowy, to chyba jedyny jaki ma sens.
- nie nakurwia 300km/h, a 3 razy mniej.
- nie używa się go do jazdy między TIR-ami a po opustoszałym terenie
- łatwiej go wyszarpać z błota niż terenówkę
- nie trzeba prawka, bo kto cię będzie radiowozem po lesie gonił
Trzeba tylko unikać tras spacerowych, a wybierać na prawdę dzikie miejsca. By po pierwsze kogoś nie uszkodzić, i po drugie by nie trafić na metalową linkę między drzewami.



Macie rację, ale niech to jeszcze tak nie hałasuje jak jedzie...
Zgłoś
Avatar
koxu42 2018-04-06, 23:58 3
Nie jeżdze na zadnym crossie quadzie czy niczym takim ale jak mnie wkurwia ta zawiść polaków, co rozwieszają metalowe linki po lasach. kuurwa co ludzie maja najebane we łbach żeby takie coś robić? powinna być za to publiczna egzekucja...
Zgłoś
Avatar
Filogyna 2018-04-07, 1:51
janlew napisał/a:


Jak dla kogoś liczy się prędkość to wykłada 50-100 tyś na M-kę, latają niektóre i 330km/h. A jak chce na prawdę sportowo pośmigać, to kupi Mitsubishi Evo.
Dla mnie tylko ostatni debil lub samobójca, kupi "rower" jadący 300km/h. Bo "liczy się prędkość", a w kieszeni bieda i "liczy się co można dostać za 8 tyś".
Dla tego napisałem że Cross to jedyny motur, jaki względnie ma sens. Bo do zapierdalania po prostej, jest bezpieczniejsza alternatywa w postaci sportowego auta, tyle że to nie dla biedaków. Dla tego właśnie hipek na ścigaczu, wydaje mi się dość żałosną figurą na drodze.



Jeśli uważasz, że jazda samochodem 300 km/h jest bezpieczniejsza, niż jazda motorem 300 km/h, to jesteś kurwa debilem . Nie no, nawet jeśli tak nie uważasz, jesteś debilem . A "dla tego" w kontekście twojej pozy speca od polskiej kultury śmieszy tym bardziej .
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-04-08, 8:52 1
Filogyna napisał/a:

Jeśli uważasz, że jazda samochodem 300 km/h jest bezpieczniejsza, niż jazda motorem 300 km/h, to jesteś kurwa debilem . Nie no, nawet jeśli tak nie uważasz, jesteś debilem . A "dla tego" w kontekście twojej pozy speca od polskiej kultury śmieszy tym bardziej .


Oczywiście że jest bezpieczniejsza, niezacznie ale oczywiście że tak. Podmuch wiatru czy kamyk, w aucie cie nie zabije. Auto jest bezpieczniejszą alternatywą, i ma podobne osiągi. Owszem małe są róznice przy VMax (debil tylko myśli że ich nie ma), ale jeszcze bardziej widoczne są przy 100-200km/h. Zresztą trzeba być kretynem, by nie widzieć różnicy. Dawce nazywamy dawcą, bo ginie w czołowym zderzeniu nawet przy 50km/h.
Zgłoś
Avatar
januseq 2018-04-08, 9:08
@up nie rozumiem jednego. Co Ciebie kurwa obchodzi czy cwela na motorze zapierdalającego 300km/h uderzy kamyczek. Dla mnie ważne jest bezpieczeństwo innych, na motorze najprędzej zginie sam. Autem z taką prędkością uszkodził by nie tylko siebie, a może i jakieś biedne drzewko.

a Ci co wieszaja metalowe linki po lasach, taką samą mają owinięta wokół jaj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie