18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
jakuzapk 2020-01-10, 13:24 8
Zgłoś
Avatar
Byku35 2020-01-10, 13:25 14
znałem goście co też tak wyzerował butelkę wódki
chodziło o jakiś zakład
wygrał bo wypił
Ale zaraz umarł
Zgłoś
Avatar
nowynick 2020-01-10, 13:27 4
tylko nie żebrajcie o wirtualne piwa obiecując, że zrobicie to samo i tu wstawicie
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-01-10, 13:30 5
A ile jest w necie filmików ludzi co niby wypijają na raz litra gorzały a idioci myślą, że to naprawdę?
Zgłoś
Avatar
Borys 2020-01-10, 13:32 24
Ale po co? Przyjemnosci z picia zadnej, a igranie ze śmiercią w ten sposób to w ogóle... Przeciez to robi takie stezenie nagle, ze cidem jest przeżyc
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-01-10, 13:34 5
Otwórz ryj tej! Bonus otwieraj ryj.
Zgłoś
Avatar
camson 2020-01-10, 13:38 2
The Famous Grouse to chociaż łycha, nie to co ubóstwiany przez patusów biedronkowy Jaś Wędrowniczek Red Label
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-01-10, 14:02 4
Szkoda ze kiedys człowiek nie miał kamerki. Kiedys rzucało się pijaczkom flaszki w kwietniu do lodowatej wody do jeziora i je wyławiali, w wiekszosci. Raz jeden nie wypłunął. A taka ładna była tradycja na dzień wagarowicza, od samej szkoły zbierały sie pijaczki bo wiedziały że beda flachy leciec do jeziora.
Zgłoś
Avatar
MadeInRussiaTV 2020-01-10, 14:20 21
patitati napisał/a:

Otwórz ryj tej! Bonus otwieraj ryj.



Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-01-10, 15:07 2
Pewnie trenował przed wylotem do Krakowa.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-01-10, 16:23 56
poligon6 napisał/a:

Szkoda ze kiedys człowiek nie miał kamerki. Kiedys rzucało się pijaczkom flaszki w kwietniu do lodowatej wody do jeziora i je wyławiali, w wiekszosci. Raz jeden nie wypłunął. A taka ładna była tradycja na dzień wagarowicza, od samej szkoły zbierały sie pijaczki bo wiedziały że beda flachy leciec do jeziora.



Też mam śmieszną opowiastkę.
To było ponad 20 lat temu, u mnie na osiedlu w rodzinnym mieście. "Mieszkał" tam pewien degenerat, miał ok. 40 lat, lecz większość swojego dorosłego życia przepierdział w pasiak. Gość miał coś z bańką, bo na trzeźwo był w miarę normalny, nawet elokwentny, ale po alkoholu odpierdalała mu palma. Spotkaliśmy go z kumplami pod sklepem, niedawno wyszedł z puchy. Wymyśliliśmy że go upijemy i będzie wesoło. Koleżka pyta: Fredi, wypijesz korbola na hejnał?, on że jasne, to myk do sklepu, Fredi ojebał. No to go podpuszczamy: Ale drugiego to nie dasz rady, on że: Co, ja nie dam? Dawać drugiego, zobaczycie łebki jak się pije. Drugiego już na raz nie dał rady, ale ojebał całego. Poklepałem go po ramieniu i mówię: Gratulacje Fredi, wygrałeś trzeciego. Schował za pazuchę i mówi że spierdala do chaty. Pewnie wiedział że go zaraz zetnie. Dwa dni później dowiedziałem się że jego brat nie żyje. Fredi go zaciukał.
Zgłoś
Avatar
T................h 2020-01-10, 16:34 1
No i skończyło się rumakowanie
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2020-01-10, 16:42 5
camson napisał/a:

The Famous Grouse to chociaż łycha, nie to co ubóstwiany przez patusów biedronkowy Jaś Wędrowniczek Red Label




tak że tego, jeden chuj, takie samo badziewie, brak jeszcze ballantines do kompletu
the famous grouse jako tako można spokojnie wypić serię cask, black czy jeszcze tam inne, a te wszystkie to taki szit że wszyscy się zachwycają ale z colą piją że by smak zabić
Zgłoś
Avatar
Pankuronium 2020-01-10, 17:07 1
camson napisał/a:

The Famous Grouse to chociaż łycha, nie to co ubóstwiany przez patusów biedronkowy Jaś Wędrowniczek Red Label



Wali jak popielniczka, ale da się wypić z cola. Z blendow polecam Jameson
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie