18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Mez 2021-11-26, 22:55
Zapamiętajcie sobie raz na zawsze kto wybrzydza ten nie rucha. Po za tym o gustach się nie dyskutuje, są koneserzy, aczkolwiek słyszałem że 5 fala covida zacznie się od dupy strony. Prawie zacna dupka jakby tak nad nią popracować ze troszku
Zgłoś
Avatar
notak 2021-11-26, 23:40 2
wiewiór to troll, jak i jego koledzy dający mu piwka lub liżący jego dupę,
polecam nie odpisywać na jego treści
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-11-27, 10:43 1
Ogromne spasione sraki mają swój cel u małp człekokształtnych. Samica wypina ogromną dupę co dla samca jest wyraźnym sygnałem zapraszającym do kopulacji i przy okazji służy u niego podświadomie za wzbudzenie chuci i potwierdzenia że ma do czynienia z samica.
Stąd u murzynow ogromne dupy są synonimem piękna.
Jak komuś podoba się taka dupa to po prostu ma bliżej małpich przodków niż inni.

To że prawaczki dostają ślinotoku na widok takiej srski to mnie w ogóle nie dziwi bo prawakim jest najbliżej do małp w zoo. To jest wiedza powszechna.
Zgłoś
Avatar
C0ld 2021-11-27, 20:50
Fajna ta dziennikarka z mordy
Zgłoś
Avatar
Folur 2021-11-27, 23:10
neo001 napisał/a:

Po co ma się starać? Wystarczy napisać żeś lewak. Nie ma gorszej obrazy, no może na równi z kozomieszańcami



Jest gorsza, napisać żeś prawak
Zgłoś
Avatar
razak 2021-11-28, 18:25
Tryper napisał/a:


Zapewne woli zgrabne jędrne kobiece pośladki a nie paskudne, obleśne murzyńskie dupsko z falami celulitu. Jeśli myślisz że komuś się takie dupsko nie podoba i woli męskie to coś z tobą ne tak



Ty tak poważnie ? Gdyby moja kobieta sie tak zapuściła to bym ją z domu wyjebał. Obleśne jest to dupsko
Zgłoś