18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Calios20 2012-08-09, 0:50 4
Jako że mieszkam w NYC od 3 miesięcy mogę sie wypowiedzieć na ten temat ...
Trawa tutaj jest kompletnie nie porównywalna do tego co jest w polsce.
Palisz jednego bata i masz odjazd jak sam skurwysyn , a w polsce po 1 bacie nic a nic....
Zupełnie nie wyobrażam sobie zjarać wiadra z sour diesla czy białej wdowy.
Zgłoś
Avatar
T................r 2012-08-09, 1:01
Pener dziadu wyruchany przez eks zone z mega kutasem teskniles za mna? juz z 2 miesiace nic tu nie pisalem jak nie lepiej:D
Zgłoś
Avatar
Domiel 2012-08-09, 1:23
Ameryki to nie odkryłeś. W Polsce tak się pali od co najmniej 2002 roku.
Wersje ekstremalne to butelki 5l z gorącą wodą i 3 lufkami lub cybuchem z klucza 22.

Amatorzy kwaśnych jabłek. hehehe
Zgłoś
Avatar
abcdefghaijklm 2012-08-09, 1:47 1
jak tak czytam te wasze komentarze, to mam wrazenie ze ze wypaliliscie wiecej ziola niz wszyscy rastamani razem wzieci. niestety prawda jest taka ze po takim wiaderku byscie wszyscy lezeli. piwko dla kolesia bo ladnie pociagnal
Zgłoś
Avatar
Lensen 2012-08-09, 2:12
Wszystko kurwa spoko tylko jak można pluć w domu na podłogę?
Zgłoś
Avatar
Fedor 2012-08-09, 3:49 1
To mnie rozjebało - kolo wykonał "niesamowity wyczyn" który zakładam że połowa sadystów by wykonała i potem krzywi się i pluje pod siebie, jaki w tym cel ? jak jarać to dla przyjemności a nie dla przy kozaczenie ;/
Zgłoś
Avatar
ZiomZaZiomem 2012-08-09, 6:59
A później po takim zestawie pewnie leżał pół dnia nieprzytomny
Zgłoś
Avatar
HejterSadola 2012-08-09, 7:17 3
Calios20 napisał/a:

Jako że mieszkam w NYC od 3 miesięcy mogę sie wypowiedzieć na ten temat ...
Trawa tutaj jest kompletnie nie porównywalna do tego co jest w polsce.
Palisz jednego bata i masz odjazd jak sam skurwysyn , a w polsce po 1 bacie nic a nic....
Zupełnie nie wyobrażam sobie zjarać wiadra z sour diesla czy białej wdowy.



Kolego, widzę że za szybko zdezerterowałeś z polandu bo pierdolisz 3po3.
Czym się różni nielegalna uprawa konopi indyjskiej z "NYC" od polskiej? Myśl zanim coś napiszesz dzieciaku :_)
Zgłoś
Avatar
Fargariel 2012-08-09, 7:56
fajna tuba. dupa.
Zgłoś
Avatar
Massivee 2012-08-09, 8:56 2
Bobicker napisał/a:



Kolego, widzę że za szybko zdezerterowałeś z polandu bo pierdolisz 3po3.
Czym się różni nielegalna uprawa konopi indyjskiej z "NYC" od polskiej? Myśl zanim coś napiszesz dzieciaku :_)



Tym na przykład że Polska robiona przez Wietnamców na szybko z najgorszej jakości nasion pryskana muchozolem i chuj wie czym jeszcze żeby tylko była większa objętość do tego mieszana przez gimnazjalną dresownie z majerankami i innym chujostwem, a tym że MEKSYK kurwa. Byłem 2 tygodnie w stanach zapaliłem jednego jointa na 5 osób na jakiejś porównywalnie z Polską wiejskiej dyskotece i obsrało mi mózg. Więc uwierz że Polski z dziada ,pradziada żydowki weed jest gównem nie porównywalnym z tym w Stanach. Lepszy jest tylko czysty z roślinki Black or White Widow z Holandii.
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-08-09, 10:22
Widać, że ameryka. Kto cywilizowany charcha we własnym (a tym bardziej czyimś!) domu na podłogę?
Zgłoś
Avatar
mik777pl 2012-08-09, 10:30
Massivee nie bulwersuj się zapal na spokojnie i tak Polsce masz 3opcje wietnam , holandia ale drogo strasznie albo własne polecam te ostatnie ^^ co do filmiku zajebiście spoko że sie odważył a walił ktoś wiadro z dokładkami ? rekord 5 XD ale materiał był z dużą zawartościa CBD
Zgłoś
Avatar
m................r 2012-08-09, 12:36
lol w Polsce mozna bez problemu dorwac zajebiste ziolko... kwestia gdzie sie szuka, kogo sie zna
Zgłoś
Avatar
Breakcore 2012-08-09, 12:53
Calios20 napisał/a:

Jako że mieszkam w NYC od 3 miesięcy mogę sie wypowiedzieć na ten temat ...
Trawa tutaj jest kompletnie nie porównywalna do tego co jest w polsce.
Palisz jednego bata i masz odjazd jak sam skurwysyn , a w polsce po 1 bacie nic a nic....



Oj pierdolisz pan. To że u siebie na wiosce ogarniasz jaranie od jakiegoś gimnazjalisty który to miesza z niewiadomo czym, nie oznacza że w całej Polsce ludzie tak robią...Kiedys mi przyniosl ktos "holendra", że niby holenderskie lepsze, a pare klatek obok bylo lepsze i polskie:) Jak sie ma dobrego znajomego, to i dobre jaranie ogarnąć można, co nie zmienia faktu ze jednak ludzie dosypuja chuj wie co czasami, ale z takimi sie kontaktu nie utrzymuje i tyle

@film. Nic specjalnego, nigdy tak nie robilem, a bo i po co, ale myśle że to żaden problem,może spróbuje w niedalekiej przyszłości:) Ale znam ludzi którzy nie mając 18 lat robili takie rzeczy. A tak wogle, to wiadra za bardzo na płuca siadają...
Zgłoś
Avatar
bambaryla 2012-08-09, 14:35 1
powinien małolatę jeszcze wyruchać i dopiero dym wypuścić. nie ma piwa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie