18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
boon3pol 2012-08-09, 14:40 2
jaczuro napisał/a:

Widać, że ameryka. Kto cywilizowany charcha we własnym (a tym bardziej czyimś!) domu na podłogę?



Lensen napisał/a:

Wszystko kurwa spoko tylko jak można pluć w domu na podłogę?



Dekle... on nie pluje na podłogę tylko do kosza, ma specjalnie ustawiony w razie jakby pawiował...

Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-08-09, 14:43
Tak tak, obrażajcie, dowartościujcie się i pokażcie jakimi jesteście kozakami i jak lepiej byście to sami zrobili..
Zgłoś
Avatar
KlataODZ 2012-08-09, 15:46
lipne te wiaderka tam maja gosc mysli ze jest kozak a jeden wieczór w piewni na blokach w nawet najgorszym zadupiu polski i w trumnie by go wywozili )
Zgłoś
Avatar
blancik 2012-08-09, 16:29 1
kiedyś nie liczyło się ile ktoś zjara, liczył się fajny, wyluzowany stan. Widać, że czasy się zmieniają. yol
Zgłoś
Avatar
wts1 2012-08-09, 16:35
lofix1 napisał/a:

tam gimbaza też już ma wakacje?

tam maja wakacje tak samo jak w polsce nawet troche dluzej ;]
Zgłoś
Avatar
kypciu91 2012-08-09, 16:44
Buch konkretny, ale pół kieliszka pewnie jakieś amerykańskiej mety i kufel moczu to słaba kombinacja.
Zgłoś
Avatar
sawass 2012-08-09, 19:36
Dobra, dobra, widzę, że sporo ludzi kozaczy ile to nie wyjarają. Pomijając pytanie 'co z tego' polece cosik innego - niech taki jeden kozak z drugim założy maske p-gaz (klasyczny słonik) jeno bez tego filtra a końcówkę węża podłączy pod bongo (oczywiście sprzęgło zatknięte). Po spróbowaniu sami ocenicie czy wiadro robi wrażenie, czy też nie. Bo nic bardziej hard od maski to ani nie próbowałem ani nawet nie wiedzialem. PEACE
Zgłoś
Avatar
best99 2012-08-09, 20:16
wszyscy pala razem ponad kilo ale osobno to miekna po lufce;d
Zgłoś
Avatar
skiero 2012-08-09, 21:46
wszystko spoko, ale czemu on pluje na podłogę?
Zgłoś
Avatar
P................k 2012-08-10, 0:20
nie jestem ekspertem, bo jak zapaliłem wiadro to padłem na kanapę byłego szefa jak znokautowany...
subiektywna opinia-palenie wiadra w obliczu skrętów, to jak walenie konia pomimo Jenny Haze nago w wyrku

joemonster.org/filmy/17513/Jenna_Haze_i_jej_oskarowe_przemowienie

łamie reg. ale nie wiem jaka str. to uploaduje na sadola
Zgłoś
Avatar
Novik 2012-08-11, 1:19
ogłaszam ze gościa 5 minut po skonczeniu tego filmu nie ma :d
Zgłoś