18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wiara bez dowodów!
I................r • 2013-04-09, 16:02
Jako, że niewierzący tak często atakują religie, krótki filmik dla nich na to, iż wiara w Boga nie wymaga dowodów!

Angielski: matura podstawowa min 70%



Tylko jeden prawdziwy Latający Potwór Spaghetti! RAMEN!
Zgłoś
Avatar
tamsadrzwi 2013-04-09, 16:05 2
bez wiary życie nie ma sensu. wszystko co naukowcy chcą udowodnić co do powstania swiata, nas i udowodnią, to życie niestety straci sens i ktotko mówiąc bedzie chujowo
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-04-09, 16:28 3
Do autora: RAMEN (plus święty napój)
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-04-09, 16:36 5
Znowu jakieś religijne gówno, nawet nie obejrzę.
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-04-09, 16:43 68
tamsadrzwi napisał/a:

bez wiary życie nie ma sensu.



Jakiej wiary? Ile to już wiar i systemów religijnych było w historii? Ile wspieranych bzurną metafizyką "sensów życia"? Ilu bogów, których przywołanie budzi dziś uśmiech politowania? Dlaczego sądzisz, że Twoja wiara jest tą prawdziwą i czyni życie bardziej sensownym? Może się mylisz, a światem rządzi Odyn, Ra albo przywołany na filmiku kalmar?

tamsadrzwi napisał/a:

wszystko co naukowcy chcą udowodnić co do powstania swiata, nas i udowodnią, to życie niestety straci sens i ktotko mówiąc bedzie chujowo



Bzdury kolego wypisujesz. Sens życia utożsamiasz z jakimiś teistycznymi bredniami, które zostały spisane w czasach gdy jeszcze rojono sobie, że Ziemia ma parę tysiącleci i jest płaska. Jeśli poczucie wartości własnej egzystencji opiera się u Ciebie na tak lichych fundamentach, to ja Ci serdecznie współczuję.




PS. Wierzę w Cthulhu i Przedwiecznych.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-04-09, 16:51 9
trudno powiedzieć czy to jest dla jaj czy na poważnie ale za to jedno jest pewne - nasi włoście w sejmie mają wyjebane na Pastafarian, nie pozwolono oficjalnie zalegalizować tego wyznania w Polsce mimo, że są zalegalizowane inne związki wyznaniowe kompletnie bez sensu (gdzieś jest spis tego szitu). Z tego co pamiętam wnioskodawcy (wyznawcy pastafarianizmu) zostali potraktowani jak gówno.

Polska. Tylko kościół! (a za parę lat może islam)
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2013-04-09, 17:05 1
Jestem niewierzący, ale powiem Wam, że ten Potwór Spaghetti faktycznie bardzo mi pomaga w pracy jak jestem głodny. Mój nazywa się Drobiowy Potwór Spaghetti, bo codziennie jest w nim więcej mięcha niż makaronu (z całym szacunkiem do Potwora Spaghetti).
Zgłoś
Avatar
piratv90 2013-04-09, 19:28 8
do mnie bardziej przemawia Latający Potwór Spaghettii (który jest ukazany w filmie) niż jakiś tam zmyślony Jezus lub Mohamed
Zgłoś
Avatar
misiorysio 2013-04-09, 20:12 3
och ja tylko nie rozumiem po co tak wielu z ateistów (ew pseudo ateistów dzielnie popierdalajacych ostatnoi z koszyczkiem do koscioła bo mama każe) stara się udowodnić nieistnienie Boga? Jakoś tak do mnie to nie przemawia Jeżeli ktoś wierzy w jakieś bóstwo nawet kamień to jego sprawa i spierdalać od tego, i odwrotnie nie wierzysz w żadne bóstwo ani nic z tych rzeczy to nikt Ci nie powinien się wpierdalać.

A co do latającego potwora spagetti, no litości jak ktoś mi powie, że został on stworzony jako prawdziwe wyznanie a nie w celu ośmieszenia innych wyznań, to niech się zastanowi czy robi ze mnie idiotę czy z siebie

a i jest jeszcze sprytny rachunek pascala:

nie wierzysz w Boga i umrzesz okaże się że go niema no to chuj nic się nie stało, nie wierzysz w Boga i okaże się że jest no to przejebane, wiec może lepiej wierzyć? (kto jak chce ofkors)
Zgłoś
Avatar
A................h 2013-04-09, 21:57 1
devbound napisał/a:


Angielski: matura podstawowa min 70%



ROTFL, co za skala, coż za przydatność, chodź mi jeszcze gary w domu pozmywać te opisy, do już powoli większości filmów, osiągają nowe i coraz wyższe poziomy żenady.
Zgłoś
Avatar
pATRYKOify 2013-04-09, 23:31 5
Boga nie ma. Jest superkomputer.
Zgłoś
Avatar
Magnic 2013-04-09, 23:33
piratv90 napisał/a:

do mnie bardziej przemawia Latający Potwór Spaghettii (który jest ukazany w filmie) niż jakiś tam zmyślony Jezus lub Mohamed



Jezus istniał (nie wiem jak Mohamed) i są to fakty potwierdzone naukowo od paru lat. Jedynie Jego cuda nie są potwierdzone. Ale fakt, że w tamtych czasach żył ktoś o imieniu Jezus, był cieślą (czy ki chuj) oraz nauczał są faktem. Tego żaden naukowiec nie może zaprzeczyć. Jak na razie tylko jego boskość lub nadludzkie moce są powodem dyskusji i powątpiewań.
Mnie to tam rybka. Ja wierzę w Boga, nie jestem katolem i w kościele od ładnych 12 lat nie byłem. Teoretycznie jestem agnostykiem ale to nie oddaje w pełni tego jak wierzę.
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-04-09, 23:34 20
misiorysio napisał/a:

a i jest jeszcze sprytny rachunek pascala:

nie wierzysz w Boga i umrzesz okaże się że go niema no to chuj nic się nie stało, nie wierzysz w Boga i okaże się że jest no to przejebane, wiec może lepiej wierzyć? (kto jak chce ofkors)


ale w którego ? Wisznu, Zeusa, Ra, Mahometa, Odyna, Peruna, Spaghetti, czy jeszcze jakiegoś innego ?
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-04-09, 23:35 9
Ale będzie LOL, jeśli okaże się że rację mieli starożytni Grecy i trafia się po śmierci do Hadesu.

Swoją drogą … . Jak można wierzyć w "niebo", skoro samoloty latają w chmurach i nie ma tam żadnych aniołków i innych tego typu stworków. Ja rozumiem, że Żyd który kilka tysięcy lat temu zapisywał te wszystkie rewelacje nie mógł przypuszczać, że kiedyś technika będzie taka, że ktoś będzie mógł dosięgnąć chmur, i doszedł do wniosku "a chuj! napiszę, że po śmierci idzie się do nieba. I tak nikt nie sprawdzi!". A tu zonk! Sprawdzili!

Nie chodzi mi tu o negowanie istnienia Boga. Może jest, kto wie. Ale pewno jest jedno - judaizm, chrześcijaństwo, islam można wyrzucić do kosza, bo podstawowe dogmaty tych religii szlak trafił. Nie ma nic w niebie, a całe genesis i powstanie świata to zwykła bajeczka. Gdyby naprawdę jakiś Bóg kogoś natchnął do jej napisania, to mógłby np. podrzucić mu fakt, że kiedyś zrobił eksperyment pt. "dinozaury",
Zgłoś
Avatar
raatos 2013-04-09, 23:39 1
Jeśli "Bóg" istnieje to patrząc na plugawy świat który stworzył nie zasługuje na wyznawanie go.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie