18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Na nagraniu z monitoringu widać, jak 29-letni Marcin W. z furią tłucze po głowie Mariana S., starszego mieszkańca ul. Teligi w Krakowie. Nawet gdy ten przestaje się już ruszać. Wkrótce potem przyjeżdża pogotowie. Lekarz stwierdza zgon 69-latka. Mimo to napastnik wciąż jest na wolności. - Nie aresztujemy go, dopóki badania nie wykażą, czy 69-latek zmarł w wyniku zadanych ciosów - mówi rzeczniczka krakowskiej prokuratury Bogusława Marcinkowska.

Na co czeka śledczy? - Na protokół z sekcji zwłok - odpowiada prokurator Marcinkowska. - Nie wiemy, czy 69-latek umarł w wyniku doznanych obrażeń, czy z przyczyn naturalnych. Dopóki nie poznamy związku przyczynowo-skutkowego pomiędzy pobiciem a śmiercią, nie możemy sklasyfikować czynu. A jeśli nie możemy sklasyfikować czynu, nie możemy postawić zarzutów. I wystąpić o areszt - twierdzi.

Prokurator Cezary Kwiatkowski, który prowadzi sprawę, nie złożył wniosku o aresztowanie Marcina W. Ani o żaden inny środek zapobiegawczy. Napastnik nie jest nawet objęty policyjnym nadzorem. Nie odebrano mu paszportu, w każdej chwili może wyjechać z kraju. Prokurator Kwiatkowski prowadzi dochodzenie nie przeciw komuś, a "w sprawie" nieumyślnego spowodowania śmierci. Marcin W., który zadał brutalne ciosy 69-latkowi z ulicy Teligi, odpowiada jako... świadek.

Akcja od 6:30


Źródło: gazetakrakowska.pl
Zgłoś
Avatar
yeloneck 2013-07-10, 14:58
Kolejny przykład bezkarności bandziorów. W każdym innym kraju ludzie wyszliby na ulicę, tylko u nas siedzimy i na wszystko się godzimy.
Zgłoś
Avatar
montrej 2013-07-10, 16:01
BongMan napisał/a:

Jakby mu tak jointa do kieszeni podrzucić... Wtedy od razu by na dołku wylądował.



krew mnie zalewa jak cos takiego widze. 2 godziny temu wrocilem z dolka (kumpel mial 0.6 w samochodzie), i mnie strasza jakbym nie wiadomo co zrobil a takiego skurwiela nie moga dorwac?
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2013-07-10, 16:42
"Aby żyło się bezpiecznie" jak chuuj ! -.-
Zgłoś
Avatar
meier 2013-07-10, 16:47
a potem sie kurwa dziwicie ze w tym kraju nie można się obronić przed napastnikiem. Bo wisze ze cały sadistic jest przeciwko osobie która się broni a nie rozpoczyna awanture.... tacy wielcy "jak by mi tak zrobił to bym zajebał" teraz bronia gościa który ni z pizdy zaczał mlodego napierdalać pałą. No rzeczywiście dziwne ze tamten mu oddał.. ogarnijcie się
Zgłoś
Avatar
~super!or~ 2013-07-10, 16:49
Frajer nie dość, że wziął kurwa trzonek od młotka do mięsa to jeszcze owczarka pomieszanego z jamnikiem wyjął na kablu od prodiża. Należało mu się.
Zgłoś
Avatar
szympas1 2013-07-10, 18:31
Mam szczerą nadzieję, że kilku chłopaków z osiedla znajdzie tego skurwiela i odpłaci mu pięknym za nadobne.
Zgłoś
Avatar
Reveneek 2013-07-10, 18:33
pierdolenie, dziadkowi sie zachcialo sparingow to mial sparing, mogl siedziec z pizda cicho w domu i zadzwonic po policje a nie wyskakiwac z pala, wyskoczyl sam chcial sie bic to teraz ma tego skutki proste
Zgłoś
Avatar
Yattaman 2013-07-10, 18:48 1
W jakim my państwie żyjemy kurwa mać?! Państwo totalnego bezprawia, kumoterstwa i cwaniactwa. Może w ogóle zlikwidujmy prokuratury i sądy bo nic nie robią, a sprawy ciągną się latami. Oczywistych oczywistości nie biorą pod uwagę. W takich chwilach przypomina mi się monolog Marka Kondrata z "Prawa Ojca":

Zgłoś
Avatar
sadolfan 2013-07-11, 19:59
Pies jest bohaterem tego filmu.
Zgłoś