18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 10:39
🔥 Dobry pomysł ... - teraz popularne
Na nagraniu z monitoringu widać, jak 29-letni Marcin W. z furią tłucze po głowie Mariana S., starszego mieszkańca ul. Teligi w Krakowie. Nawet gdy ten przestaje się już ruszać. Wkrótce potem przyjeżdża pogotowie. Lekarz stwierdza zgon 69-latka. Mimo to napastnik wciąż jest na wolności. - Nie aresztujemy go, dopóki badania nie wykażą, czy 69-latek zmarł w wyniku zadanych ciosów - mówi rzeczniczka krakowskiej prokuratury Bogusława Marcinkowska.

Na co czeka śledczy? - Na protokół z sekcji zwłok - odpowiada prokurator Marcinkowska. - Nie wiemy, czy 69-latek umarł w wyniku doznanych obrażeń, czy z przyczyn naturalnych. Dopóki nie poznamy związku przyczynowo-skutkowego pomiędzy pobiciem a śmiercią, nie możemy sklasyfikować czynu. A jeśli nie możemy sklasyfikować czynu, nie możemy postawić zarzutów. I wystąpić o areszt - twierdzi.

Prokurator Cezary Kwiatkowski, który prowadzi sprawę, nie złożył wniosku o aresztowanie Marcina W. Ani o żaden inny środek zapobiegawczy. Napastnik nie jest nawet objęty policyjnym nadzorem. Nie odebrano mu paszportu, w każdej chwili może wyjechać z kraju. Prokurator Kwiatkowski prowadzi dochodzenie nie przeciw komuś, a "w sprawie" nieumyślnego spowodowania śmierci. Marcin W., który zadał brutalne ciosy 69-latkowi z ulicy Teligi, odpowiada jako... świadek.

Akcja od 6:30


Źródło: gazetakrakowska.pl
Zgłoś
Avatar
Ajron94 2013-07-10, 11:32 1
Ludzie, poważnie, przecież dziadek jest sam sobie winny. Może nie zasłużył na śmierć (na pewno), ale obejrzyjcie ten film! Ile on go razy uderzył? Użył jakiejś pałki, czegokolwiek, żeby mógł przewidzieć, że gość UMRZE? No kurde, do tego jeśli był pod wpływem alkoholu, to na pewno agresja mu się włączyła. Nie rozgrzeszam gościa, ale wszyscy, którzy piszą o karze śmierci dla niego, są po prostu nienormalni.
Zgłoś
Avatar
Seboolek 2013-07-10, 11:34
O to dobrze wiedzieć takie rzeczy. Bede w PL to tez sobie zamorduje jakiegoś człowieczka, myśle nad jakimś gnojem, skopie mu dupsko, wybije szczene itd. i to nawet przed kamerą żeby jeszcze bardziej utrzeć im nosa po czym sobie wroce za granice
Zgłoś
Avatar
Ajron94 2013-07-10, 11:35 4
Kurde, nie mogę! Mało tego!!! Gość zaatakował go gazem pieprzowym, pałką, miał psa. Co byście zrobili, gdybyście byli na jego miejscu? Przeprosili, że tam jesteście? Ogarnijcie się, ludzie. Powinien go uderzyć raz, żeby gość dał sobie spokój, nie wiem jak dokładnie wyglądała ta sytuacja, ale bez przesady, miał się nie bronić? Później są z takimi filmy na Sadolu i każdy wypisuje "Co za cioty, powinni ich powiesić, bo się nawet bronić nie potrafią!" itp. HIPOKRYZJA I GEJOWATOŚĆ.
Zgłoś
Avatar
kurwiduplo 2013-07-10, 11:39
Za ten czyn za wysoka kara mu nie grozi, może nawet sie wywinie, że działał w obronie - a na wolnosci teraz różne rzeczy mogą się stać - np. możę się poślizgnąć w ciemnej bramie i połamać ręce, nogi, miednicę, żebra i szczękę Widać prokurator liczy na osiedlowych gniewnych.
Zgłoś
Avatar
rune 2013-07-10, 11:49 1
Z tego co wiadomo dziadek był zrzędzącą kurwą przyczepiającą się do każdego człowieka na tym osiedlu- może dlatego mało kto chciał mu pomóc. A co do filmu to tutaj przecież widać dziadka z psem i kijem który zaczepia chłopaka. Na miejscu tego kolesia sam bym się wkurwił i chciał napierdolić dziadka. Wiekszość z osób które piszą że chłopak ma wisieć to zwykłe pizdy co tak jak dziadek lubią wkurwiać ludzi. Koleś pierdolnoł na zawał- pewnie tak zdziwił się że w końcu ktoś mu się postawił. Hehe a koleś bił w obronie własnej, upewnił się że dziadzio już mu nie zagraża i się trochę oddalił.
Zgłoś
Avatar
ahmatw 2013-07-10, 12:38 3
i to jest kurwa właśnie Polska, nikt nie podejdzie, bo pewno zajebał się jakiś pijak i śpi.
najlepsza typiara, która podeszła, oblukała temat, machnęła ręką i poszła dalej.
propsy.
Zgłoś
Avatar
Strark 2013-07-10, 12:38
Kurna ja się nazywam Marcin W... ciekawe czy by się skapnęli?
Zgłoś
Avatar
clf111 2013-07-10, 12:40
@rune mam nadzieję że ktoś kiedys tak twojego ojca zajebie pod klatką
Zgłoś
Avatar
rancwa 2013-07-10, 13:03
25 lat temu za to już by zawisł, niech żyje system
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-07-10, 13:07
Kiedyś nie rozumiałem, czemu polscy sędziowie, prokuratorzy, prawnicy to takie kurwy bez honoru. Poszedłem na prawo na UW i wszystko zrozumiałem. Po prostu tacy ludzie kończą ten kierunek.

Ja bym wszystkich polskich "prawników" wyjebał na zbity pysk! Na ich miejsce sprowadził sędziów z krajów anglosaskich. Może przez jakieś językiem polskiego sądownictwa byłby angielski, ale dopiero ci ludzie, sprowadzeni z innego świata, bez układów etc. mogliby później wykształcić klasę POLSKICH prawników, a nie postkomunistycznych CWELI.

Panu prokuratorowi 3 w 4 i widelec w oko! Obu mu żonę/córkę zgwałcili, a potem przez pół roku sprawdzali, czy aby przypadkiem sama się nie wyruchała.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-07-10, 13:49
Obiektywnym okiem;
Widać rozmowę i żywą gestykulację podchmielonego gościa z jakąś kobietą. Są od siebie dość oddaleni.
Nagle z klatki wypada koleś z bronią w ręku i psem po czym atakuje podchmielonego gościa. Osoba zaatakowana obroniła się, unieszkodliwiła sprawcę i oddaliła z miejsca zdarzenia.

Okiem moim- stronniczym;
Dziadzia to baran z ukrytymi skłonnościami samobójczymi. Nie mierzył siły na zamiary więc ma czego chciał. Może podpity facet kłócił się z kobietą i dziadzi uruchomił się tryb ratowania damy z opresji, może odbiło mu coś jeszcze innego- tego nie wiem. Ale mógł wezwać policję, a nie reagować tak jak na filmie.

Gdyby mnie jakiś koleś zaatakował pałką i jeszcze psem szczuł, a ja nie znał bym chwytów pozwalających na rozbrojenie napastnika bez robienia mu krzywdy to bym go też tłukł aż by napastnik stracił przytomność- a jeszcze gdybym był podpity to już nawet bym nie dał gwarancji, że ten napastnik przeżyje. Jak dla mnie stary jest sam sobie winny.

Jak bym znał uczestników zdarzenia, motywy tzn "o co poszło"( bo może ten podpity dobijał się wcześniej do mieszkania tego dziadka lub okradł<pan podpity wychodzi z klatki wcześniej niż pan starszy> i się dziadkowi agresor włączył) to MOŻE bym zmienił zdanie ale na podstawie filmiku wywnioskowałem tylko tyle.
Zgłoś
Avatar
Dejna 2013-07-10, 14:04
Sprawa prosta jeden dzień koszt sprawy 1 kulka 9mm
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-07-10, 14:05
Prokuratura działa zgodnie z prawem. Jakby złamali procedury albo naruszyli prawo to wtedy byłby wielki lament społeczeństwa, że organy, które mają chronić prawo je naruszają.
Zgłoś
Avatar
HokusPokus 2013-07-10, 14:20
piesek waleczny , pan poleży a on pójdzie się odpryskać i pohasa
Zgłoś
Avatar
grochogrocho 2013-07-10, 14:56
Dziad go pierwszy zaatakował jakąś pałką, a wy jeszcze za nim stoicie.

Ten dziad jako jedyny miał odwagę wyjść do tego tępego pijanego kretyna i zasugerować mu żeby się uspokoił. Reszta się bała a on został bohaterem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie