18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:17
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Na nagraniu z monitoringu widać, jak 29-letni Marcin W. z furią tłucze po głowie Mariana S., starszego mieszkańca ul. Teligi w Krakowie. Nawet gdy ten przestaje się już ruszać. Wkrótce potem przyjeżdża pogotowie. Lekarz stwierdza zgon 69-latka. Mimo to napastnik wciąż jest na wolności. - Nie aresztujemy go, dopóki badania nie wykażą, czy 69-latek zmarł w wyniku zadanych ciosów - mówi rzeczniczka krakowskiej prokuratury Bogusława Marcinkowska.

Na co czeka śledczy? - Na protokół z sekcji zwłok - odpowiada prokurator Marcinkowska. - Nie wiemy, czy 69-latek umarł w wyniku doznanych obrażeń, czy z przyczyn naturalnych. Dopóki nie poznamy związku przyczynowo-skutkowego pomiędzy pobiciem a śmiercią, nie możemy sklasyfikować czynu. A jeśli nie możemy sklasyfikować czynu, nie możemy postawić zarzutów. I wystąpić o areszt - twierdzi.

Prokurator Cezary Kwiatkowski, który prowadzi sprawę, nie złożył wniosku o aresztowanie Marcina W. Ani o żaden inny środek zapobiegawczy. Napastnik nie jest nawet objęty policyjnym nadzorem. Nie odebrano mu paszportu, w każdej chwili może wyjechać z kraju. Prokurator Kwiatkowski prowadzi dochodzenie nie przeciw komuś, a "w sprawie" nieumyślnego spowodowania śmierci. Marcin W., który zadał brutalne ciosy 69-latkowi z ulicy Teligi, odpowiada jako... świadek.

Akcja od 6:30


Źródło: gazetakrakowska.pl
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-07-09, 16:35 131
Jakby mu tak jointa do kieszeni podrzucić... Wtedy od razu by na dołku wylądował.
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2013-07-09, 16:36 7
Bongman ty już lepiej wróć do tworzenia sucharów !
Nie wiem o co chodzi tym pseudo redaktorom .
Prokurat musi wiedzieć o co oskarżyć podejrzanego bo jest różnicy miedzy pobiciem a pobiciem ze skutkiem śmiertelnym .
Jeżeli prokura źle oskarży np o zabójstwo a lekarz orzeknie zgon z przyczyn naturalnych ten człowiek nie otrzyma żadnej kary ! W końcu mamy mieć państwo prawa ...
Zgłoś
Avatar
damian88719 2013-07-09, 16:38 4
o ja pierdziele, ten gościu to jakaś porcelana. Pare lepszych strzałów i zszedł z tego świata, no przesada. A ten gościu co sie w sumie przed nim bronił to nawet nie pomyślałby że go zajebał. A tak to bedzie miał niespodzianke.
Zgłoś
Avatar
dmnkzl 2013-07-09, 16:43 14
damian88719 napisał/a:

o ja pierdziele, ten gościu to jakaś porcelana. Pare lepszych strzałów i zszedł z tego świata, no przesada. A ten gościu co sie w sumie przed nim bronił to nawet nie pomyślałby że go zajebał. A tak to bedzie miał niespodzianke.



Dziadek mial 69 lat. Chciał przegonić typa spod klatki. Gość się nie bronił tylko atakował. Cofał się, ale nie uciekł, miał szansę uniknąć starcia. Potem doszło do zwykłego pobicia, ze skutkiem smiertelnym
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-07-09, 16:51 30
Karenz88 napisał/a:

Prokurat musi wiedzieć o co oskarżyć podejrzanego bo jest różnicy miedzy pobiciem a pobiciem ze skutkiem śmiertelnym .
Jeżeli prokura źle oskarży np o zabójstwo a lekarz orzeknie zgon z przyczyn naturalnych ten człowiek nie otrzyma żadnej kary ! W końcu mamy mieć państwo prawa ...


Państwo prawa, które chroni bandytów. Walka powinna się skończyć w momencie, kiedy dziadek upadł na krzaki, a on go po prostu zatłukł na śmierć. Powinien zdechnąć na torturach, a przez pojebane prawo dostanie pewnie z 8 lat kurwa.
Zgłoś
Avatar
cenius 2013-07-09, 16:56 35
Ten prokuratorek widac słynie z umarzania śledztw

krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,10699124,Gdzie_jest_kasa_MORD__Nieodpo...

wolnyczyn.nowyekran.net/post/90792,rozprawa-o-zniewazenie-narodu-polskiego

oj powinien dyndać na moście pjerdolony
Zgłoś
Avatar
Kostek-Biernacki 2013-07-09, 17:18 6
Popierdolone prawo. Co szkodzi aresztować go na 3 miesiące? Jak ktoś obrazi Prezydenta czy rząd to od razu mu się ABW wpierdala na chatę, ale możesz zabić człowieka i być na wolności jak uczciwy człowiek. Bo kurwa, wielki pan prawniczek-prokurator "prowadzi postępowanie nie przeciwko komuś, a w sprawie". Te kodeksy są chyba pisane dla tych jebanych prawników, żeby mieli co robić na studiach i po studiach, a nie po to, żeby chronić ludzi. Dla nich ich zasady są święte, choćby wszystko wskazywało na to że szkodzą ludziom. Bo przecież "dura lex, sed lex", w życiu większego debilizmu nie słyszałem. Choćby złamanie prawa miało komuś pomóc, a jego przestrzeganie szkodzić, to nie można tak robić, bo prawo jest święte. Sram na wasze prawnicze dogmaty.
Zgłoś
Avatar
wodzwioski 2013-07-09, 17:44 5
a ludzie zamiast spróbować mu pomóc to stoją i się patrzą...
Zgłoś
Avatar
pacholl 2013-07-09, 18:38 3
a piesek poszedł się wysikać.. to jednak nie pitbull
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-07-09, 19:14 6
BongMan napisał/a:

Jakby mu tak jointa do kieszeni podrzucić... Wtedy od razu by na dołku wylądował.



Wtedy by mu dojebali 25 lat, a w tv mówili, że schwytali groźnego barona narkotykowego!
Zgłoś
Avatar
popczop 2013-07-09, 19:37 2
ziomek dostal za przemyt 14 lat a taki fifarafa popierdzi w pasiaki dwa lata kraj absurdów
Zgłoś
Avatar
mat88 2013-07-09, 20:43 6
skurwysy!! Nie wiem, mam 25 lat ale czułbym niezwykły opór żeby udeżyć kogoś 50+ lat. Chyba, że w obronie własnej, ale tutaj nie ma to miejsca. Mam nadzieje, że nadzieje się na czarną pałe w więzieniu o ile go zamkną
Zgłoś
Avatar
sasim 2013-07-09, 21:42 1
pan cezary powinien dostać kijem golfowym w ryj - że niby przypadkiem znalazł się w złym miejscu .. co za kurwa ..
Zgłoś
Avatar
takija 2013-07-09, 21:56 3
Jak ten kraj ma funkcjonować normalnie skoro nawet w takich sprawach sie pierdolą. Nie wspomnę już że temat małej Madzi ciągnie sie w nieskończoność....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie