18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 10:39
🔥 Dobry pomysł ... - teraz popularne
Na nagraniu z monitoringu widać, jak 29-letni Marcin W. z furią tłucze po głowie Mariana S., starszego mieszkańca ul. Teligi w Krakowie. Nawet gdy ten przestaje się już ruszać. Wkrótce potem przyjeżdża pogotowie. Lekarz stwierdza zgon 69-latka. Mimo to napastnik wciąż jest na wolności. - Nie aresztujemy go, dopóki badania nie wykażą, czy 69-latek zmarł w wyniku zadanych ciosów - mówi rzeczniczka krakowskiej prokuratury Bogusława Marcinkowska.

Na co czeka śledczy? - Na protokół z sekcji zwłok - odpowiada prokurator Marcinkowska. - Nie wiemy, czy 69-latek umarł w wyniku doznanych obrażeń, czy z przyczyn naturalnych. Dopóki nie poznamy związku przyczynowo-skutkowego pomiędzy pobiciem a śmiercią, nie możemy sklasyfikować czynu. A jeśli nie możemy sklasyfikować czynu, nie możemy postawić zarzutów. I wystąpić o areszt - twierdzi.

Prokurator Cezary Kwiatkowski, który prowadzi sprawę, nie złożył wniosku o aresztowanie Marcina W. Ani o żaden inny środek zapobiegawczy. Napastnik nie jest nawet objęty policyjnym nadzorem. Nie odebrano mu paszportu, w każdej chwili może wyjechać z kraju. Prokurator Kwiatkowski prowadzi dochodzenie nie przeciw komuś, a "w sprawie" nieumyślnego spowodowania śmierci. Marcin W., który zadał brutalne ciosy 69-latkowi z ulicy Teligi, odpowiada jako... świadek.

Akcja od 6:30


Źródło: gazetakrakowska.pl
Zgłoś
Avatar
hokano 2013-07-10, 8:55
Kurwa kipna. Jest nagranie, jest niepodważalny dowód to czemu ten skurwiel nie wisi ? Nie rozumiem tego ciotowatego podejścia do tematu kary śmierci. Gdyby ta kara funkcjonowała to na następny dzieńtypek byłby w kostnicy I KONIEC. Po co się bawić w dochodzenia, tracić czas i pieniądze jak to wszystko na nagraniu jest. Chociaż nie bo prokuratura będzie musiała sprawdzić autentyczność nagrania . Nie wiem jak wy ale ja czułbym się bezpieczniej jakby taka kara wróciła.
Zgłoś
Avatar
Bembols 2013-07-10, 8:55 1
Psa ze sobą wziął, do obrony... A pies chujem się okazał i skorzystał z wolności.
Zgłoś
Avatar
Dikson 2013-07-10, 9:03 1
ten piesek to nie był jakiś super przydatny
Zgłoś
Avatar
hamusq 2013-07-10, 9:17 8
Tak sie zastanawiam, czy wszyscy ogladalismy ten sam film?? Ja widzialem jak dziadek wyskakuje do mlodego z palka i z gazem pieprzowym. Wspomniane w artykule jest tez, ze chlopak byl pod wplywem (czyli do konca nie panowal nad soba). Jak slusznie niektorzy zauwazyli to policja jest od dokonywania interwencji nie obywatele. Wedlug mnie to moze podlegac jedynie pod przekroczenie obrony koniecznej.
Zgłoś
Avatar
sebbar1991 2013-07-10, 9:52
@hamusq Masz Rację !!! Stary sam na niego poleciał. Trzeba mierzyć siły na zamiary!
Zgłoś
Avatar
hokano 2013-07-10, 10:04
sebbar1991, i to pozwoliło mu na zatłuczenie dziadka na śmierć ?
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-07-10, 10:12
ciekawe co bylo ta naturalna przyczyna smierci - smiertelne mordercze uderzenie glowa o zywoplot?
ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
jyu 2013-07-10, 10:19 2
nie chciałbym mieć takich sąsiadek. Żadna nie podejdzie bliżej. Nawet nie spróbuje ratować...

@hamusq
Cytat:

jedynie pod przekroczenie obrony koniecznej.

weź się jeszcze raz zastanów nad tym co napisałeś
Zgłoś
Avatar
qp1! 2013-07-10, 10:30 2
Resuscytacja krążeniowo oddechowa przeprowadzona profesionalnie...
Zgłoś
Avatar
Thesla 2013-07-10, 10:34
na chuj sie dziadzia z kijem na niego rzucał...
Zgłoś
Avatar
M@peT 2013-07-10, 10:38
Mnie doszły słuchy, że Marcinowi W. nie zostaną postawione żadne zarzuty, gdyż został on zaatakowany przez gościa z kijem w ręce i został "atakowany " przez psa. Więc działał w samoobronie.
Zgłoś
Avatar
Patrys167 2013-07-10, 10:38
uhu cóż za kozak , nie ma to jak wystartować do starego dziadka zwłaszcza jak się jest najebanym no klasa po prostu
Zgłoś
Avatar
Murekkk 2013-07-10, 10:59
Jak nie policja to internauci go w końcu dopadną :p
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2013-07-10, 11:03
Cóż za kurwa dzicz...
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-07-10, 11:16
Dupa nie pies dzieci od razu powinno go uśpić- dziadka napierdala a ten się cieszy... -_-
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie